WAŁKI BROKERÓW!!!

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
NaRaska
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 21 lut 2010, 00:04

WAŁKI BROKERÓW!!!

Nieprzeczytany post autor: NaRaska »

witam

mam 2 konta jedno na admiral a drugie na FxPro

i mam takie pytanie ktory broker jest wiarygodniejszy bo juz sam niewem??

zobaczcie sami!!


Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Różnice w datafeedzie to rzecz normalna jednak jeśli u jakiegoś brokera regularnie wychodzi to ponad normę to coś jest nie tak. Weź do porównania jeszcze dwóch brokerów, najlepiej jakichś ECNów lub STP (np. Dukascopy i JadeFX - demo starczy) i wtedy zobacz...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

W JadeFx odpowiednio 66 i 18
Ale mógłbym Ci pokazać takie szpilki w JadeFX że oczom byś nie uwierzył.
I nie jest to stophunting tylko wina LP
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
NaRaska
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 21 lut 2010, 00:04

Nieprzeczytany post autor: NaRaska »

jak dla mnie to jest to dziwne!!!

jak bym gral na admiralu to zlapalo by mi Stopa przy tej drugiej swieczce 32 pipsowej :) a na FxPro nie zlapalo mi nic?

Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

NaRaska pisze:jak bym gral na admiralu to zlapalo by mi Stopa przy tej drugiej swieczce 32 pipsowej a na FxPro nie zlapalo mi nic?
Na to wychodzi. To akurat dość spore różnice w DF...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

O jezu lekko się rozjechało i już awantura... ;-P

A tak na poważnie - Dukas miał takie kwotowania jak FxPro.

zeusik
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 18 lis 2005, 19:17

Nieprzeczytany post autor: zeusik »

a powiedzcie mi dzis w nocy kolo polnocy moze wczoraj 23, ile usdjpy mial min. 80,99 na admiral a mialem TP na 80.98 i nie lapnelo, a jak u was?

na xtb mam81.04 o drugiej w nocy, a jka u Was, ale za to high jest inny bo na xt 81.13 a na admiral 81.08 bodajze

Awatar użytkownika
NaRaska
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 21 lut 2010, 00:04

Nieprzeczytany post autor: NaRaska »

zeusik wrzuc screena

sonictune
Gaduła
Gaduła
Posty: 144
Rejestracja: 16 lut 2009, 18:27

Nieprzeczytany post autor: sonictune »

daromanchester pisze:Ale mógłbym Ci pokazać takie szpilki w JadeFX że oczom byś nie uwierzył.
Tak się właśnie ostatnio przyglądałem . Przysługują reklamacje w razie wpadunku ordera :?:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nec hercules contra plures .

Eugene
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:27

Nieprzeczytany post autor: Eugene »

Ja niestosuje stopa ale tredjuje na average i revers . wienc niemam z tym problemow ale tesz zauzwazylem ze ten sam broker i dwa demo a jest inaczej troche i to bendzie sie tesz tak dziac w zaleznosci jaki masz Monitor duzy .. oczywiscie niemowie o iglach np na 500 pips jak robil FXDD . i robi jak wiem wienc tego rodzaju brokera uwazam z nalezy unikac //
Ja mam instaforex .com i osobiscie niema znim problemow a jasli cos wyskoczyc to pisze znimi i wyjasniam i nigdy niebylo problemow.. Tych brokerow co wy macic ja stestowalem i mi niepausujom :>) jest jeden broker co sie musial przeniesc gdzie indziej z usa ale niepamietam nazwy I wiem ze w Polsce ma ofisy ..

Gin

Dodano po 7 minutach:

jeszcze jedno : system brokera widzi i system marketu ile jest stopow i tak to robiom zeby zabrac stopy .to bylo i jest i bendzie . wienc jak stosujesz EA to rob tak ze niema EA stops tylko innom metode bo stale som te igly . mi to pasuje bo tak pracuje moja EA ze lubi Igly .Ale ma tesz problem taki ze jak sie rozpendzi market to musi byc na tyle margin i balans bo wtedy najwiencej bendzie poyzcji tyle ze te 4 ostatnie dajom duzo kasy potem jak wraca na retrejsment . to oto chodzi a ze som stale retsrejment i na 1 minucie wykres i na 5 itd ...to dlatego mi zwolna rosnie balans

Gin
Uzywaj EA nawet jak obserwujesz market
handluj average i retrejsment
startuj mikro loty

ODPOWIEDZ