W jaki sposób sobie radzić ze stresem?

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
MohSETH
Gaduła
Gaduła
Posty: 140
Rejestracja: 24 sie 2005, 22:38

Nieprzeczytany post autor: MohSETH »

Dzięki wielkie za rozbudowane odpowiedzi:)

Gandalf Jestem na 100% pewien, że ze stresem wynikajacym bezpośrednio z gry na Forexie radzę sobie bez problemu... trzymam się wytyczonej ścieżki i powoli ale sukcesywnie odrabiam straty...:)

mirasa Od jakiegoś czasu rozmawiam ze specjalistą... doszedł do wniosku, że moje impulsy obronne wziąłem z dziciństwa...i to właśnie one mi przeszkadzaja... Jakby nie było to nie było ono za ciekawe:P Dlatego też zażegnanie stresu piwem w związku z tym, że należę do grupy ryzyka nie poprawi sprawy;)

templar Mój niepokój powoduje strach przed ogólnie rozumianą kompromitacją... nie mam pojęcia jak się do tego zabrać, ale myślę, że znajomy terapeuta mi pomoże:)

Jakby nie było jestem 'Psycholem" więc mam zadatki na dobrego tradera;)
Pozdrawiam
Lepiej nie zarobić niż stracić. Graj zawsze z trendem.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Temat troche stary, ale widze, ze zostal pominiety jeden BARDZO skuteczny sposob na stres.
Pomaga rowniez na wszelkie natrectwa, problemy z motywacja, fobie, leki czy moczenie nocne.

Moim zdaniem, zeby cieszyc sie dobrym zdrowiem emocjonalnym, trzeba znalezc sobie fajna dziewczyne.....
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
Uosiu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 27 gru 2005, 11:25

Nieprzeczytany post autor: Uosiu »

Sasza, pięknie ująłeś temat który wcześniej zacząłem pod nazwą psychologii i zarządzania kasą. Napisałeś dokładnie to, co Mark Douglas wykłada w swojej książce. Rynek daje szanse zarobic zawsze. Ale jest to tylko szansa. Jedynie seria takich szans może dac nam stały przypływ gotówki.
Think for Yourself, Question Authority.

Podejdź do rynków profesjonalnie, odwiedźmoją stronę i zobacz jak NIE GRAĆ na FX!

Awatar użytkownika
SASZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 29 cze 2006, 17:40

Nieprzeczytany post autor: SASZA »

witaj Doktorku :D

napisałes ze trendy i analiza techniczna sa forma pewnego oszustwa, daja ZLUDZENIE ze jestesmy w stanie cos przewidziec i ......... ze swojego dośw życiowego (na fx nie mam żadnego) ...............................................................

- gwarantuje Ci ze z czasem zmienisz zdanie o 180 stopni - tylko nie wiem ile czasu na to potrzebujesz

:D pozdrawiam i zycze miłego wekendu :wink:

Awatar użytkownika
turczy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 28 wrz 2004, 00:44

Nieprzeczytany post autor: turczy »

doktorek pisze:
SASZA pisze:witaj Doktorku :D

Dolar leci pewnie o kilka tysięcy pipsów w dół.
Jestem ciekaw ile platform zwineło by interes po takim ruchu
as bez talii

Awatar użytkownika
Aekold
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: 22 lis 2004, 19:41

Nieprzeczytany post autor: Aekold »

Tu wbrew pozorom jest podobnie - jak rozumiem forex to zachowanie rynku w każdej sytuacji jest losowe (wynik jest losowy) a trendy i analiza techniczna sa forma pewnego oszustwa, daja ZLUDZENIE ze jestesmy w stanie cos przewidziec.
No tu sie musze totalnie nie zgodzic - ja doszlem ostatnimi czasy do wniosku ze rynek uklada sie w okreslone patterny i dosc wczesne poprawne ich rozpoznanie moze gwarantowac duze prawdopodobienstwo odpowiedniego wstrzelenia sie w rynek nawet z dokladnoscia co do paru pipsow. Analiza technicza i teoria fal (ktorymi tylko i wylacznie sie obecnie posluguje) to potezne narzedzia i stwierdzenie ze sa tylko zludzeniami jest krzywdzace dla nich.

ODPOWIEDZ