W jaki sposób sobie radzić ze stresem?

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Awatar użytkownika
Uosiu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 27 gru 2005, 11:25

Nieprzeczytany post autor: Uosiu »

Składam wniosek o zatrudnienie Lisu, Hylda i Gandalfa jako marszałków sejmu. Od razu prace ruszyłyby z kopyta
Think for Yourself, Question Authority.

Podejdź do rynków profesjonalnie, odwiedźmoją stronę i zobacz jak NIE GRAĆ na FX!

Awatar użytkownika
Uosiu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 27 gru 2005, 11:25

Nieprzeczytany post autor: Uosiu »

Co do Douglasa, to mogę zrobić tłumaczenie jego prac na polski rynek, a Tobie to dam do konsultacji skoro sie tym zajmujesz. Mam na koncie kilka tłumaczeń baaaaardzo króciutkich artykulików o psychologii, więc nie widzę problemu, bo Douglas prostym jezykiem pisze.

doktorek pisze:BTW Uosiu - zrobiłeś ćwiczenie, które DOuglas podał na końcu ksiązki?
zrobilem, w realu, bardzo pomaga.

Trzeci - załóżmy, że poziom ryzyka ustawiam na 5% czyli tyle może byc "obsunięcia" - z tego powiedzmy 10% (efektywnie więc 0,5% kapitału) wchodzi w grę. 5% pozwala na 20 strat pod rząd. To raczej się nie powinno zdarzyć - wcześniej praktyka na demo juz powinna coś pomóc. Jak ze cztery razy w ten sposób oczyszczę konto to będe wiedział na 100% - FX nie jest dla mnie!
Oczyść konto, ale demo. Nie łudź się, że po miesiącu zobaczysz jakies wyniki z dziennego wykresu. Nawet tylu sygnałów mieć nie będziesz, a niektóre przegapisz z powodów życiowych. Jeśli będziesz próbował grać na zbyt wielu parach żeby je mieć to się możesz pogubić, przynajmniej z początku.
Think for Yourself, Question Authority.

Podejdź do rynków profesjonalnie, odwiedźmoją stronę i zobacz jak NIE GRAĆ na FX!

Awatar użytkownika
Aekold
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: 22 lis 2004, 19:41

Nieprzeczytany post autor: Aekold »

Niestety nie jest to takie proste jak sie wydaje.

ODPOWIEDZ