W dłuższym okresie

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: W dłuższym okresie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Mustafa pisze:
24 cze 2019, 15:15
Rafal154 pisze:
16 maja 2019, 22:30
Chciałbym zrobić projekt kilku miesięczny tutaj na zasadzie , mając 10 000 zł czy jestem wstanie żyć z FX , czy da się systematycznie zarabiać na FX :)
Obecnie średnia krajowa wynosi 3590 zł zatem jeżeli chcesz żyć z FX na średnim poziome musisz zarabiać miesiąc w miesiąc min 42.48 % [3590 / 10000 * 100 * 1.18 (podatek dochodowy)]
A wiesz ile zarabiają w długim terminie najlepsi na rynku? Wniosek z tego jest taki, że tylko przy bardzo dużym szczęściu to się może udać. Paradoks polega na tym, że trzeba mieć duże pieniądze aby zarabiać duże pieniądze.
Niech zrobi regularnie 15%/m-c pogra rok to wypracuje 53500. Po roku z takim kapitałem i zysku 15%/m-c spokojnie z zysków może się utrzymywać. Skoro niejaki Mario 4%/tydzień robi z palcem w nosie :)

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: W dłuższym okresie

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Rafal154 pisze:
16 maja 2019, 22:30
Chciałbym zrobić projekt kilku miesięczny tutaj na zasadzie , mając 10 000 zł czy jestem wstanie żyć z FX , czy da się systematycznie zarabiać na FX :)
:564:
Cblondyn pisze:
24 cze 2019, 16:10
Niech zrobi regularnie 15%/m-c pogra rok to wypracuje 53500. Po roku z takim kapitałem i zysku 15%/m-c spokojnie z zysków może się utrzymywać. Skoro niejaki Mario 4%/tydzień robi z palcem w nosie :)

Niech robi, mnie nie przeszkadza :D
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: W dłuższym okresie

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

Mustafa pisze:
24 cze 2019, 15:15
Rafal154 pisze:
16 maja 2019, 22:30
Chciałbym zrobić projekt kilku miesięczny tutaj na zasadzie , mając 10 000 zł czy jestem wstanie żyć z FX , czy da się systematycznie zarabiać na FX :)
Obecnie średnia krajowa wynosi 3590 zł zatem jeżeli chcesz żyć z FX na średnim poziome musisz zarabiać miesiąc w miesiąc min 42.48 % [3590 / 10000 * 100 * 1.18 (podatek dochodowy)]
A wiesz ile zarabiają w długim terminie najlepsi na rynku? Wniosek z tego jest taki, że tylko przy bardzo dużym szczęściu to się może udać. Paradoks polega na tym, że trzeba mieć duże pieniądze aby zarabiać duże pieniądze.
Mustafa bardzo chętnie podejmę rozmowy i możemy dyskutować na każdy temat związany z FX i jego pochodnymi ale jedno o co proszę to nie oceniaj z góry bo już popełniłem poważny błąd ... :wink:

Ja znam odpowiedz na zadane pytanie ale pisanie tylko na ten temat jest bez sensu dlatego piszę o projekcie bo to najlepiej zobrazuje to czy jestem wstanie czy nie ... żeby zrobić taki projekt to potrzebuje troszkę czasu a z tym u mnie krucho do tego zastanawiam się jaki system i które konto było by do tego najlepsze ... czy Alior z lewarem 1/20 czy Dukascopy 1/100 czy IG 1/200 ..
A wiesz ile zarabiają w długim terminie najlepsi na rynku? Wniosek z tego jest taki, że tylko przy bardzo dużym szczęściu to się może udać. Paradoks polega na tym, że trzeba mieć duże pieniądze aby zarabiać duże pieniądze.
Nie mam pojęcia o kim ty piszesz i przyznam że mnie to kompletnie nie obchodzi ... Są miesiące gdzie powiększyłem swoje konto o ponad 70 % zresztą Tolmon też się udało wykręcić lepsze wyniki więc zamykam konto i wyśle te wyniki i tym sposobem wygrywamy te zawody .. Podaj adres do kogo mam to wysłać ?

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: W dłuższym okresie

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

Rafal154 pisze:
24 cze 2019, 20:40
Mustafa pisze:
24 cze 2019, 15:15
Rafal154 pisze:
16 maja 2019, 22:30
Chciałbym zrobić projekt kilku miesięczny tutaj na zasadzie , mając 10 000 zł czy jestem wstanie żyć z FX , czy da się systematycznie zarabiać na FX :)
Obecnie średnia krajowa wynosi 3590 zł zatem jeżeli chcesz żyć z FX na średnim poziome musisz zarabiać miesiąc w miesiąc min 42.48 % [3590 / 10000 * 100 * 1.18 (podatek dochodowy)]
A wiesz ile zarabiają w długim terminie najlepsi na rynku? Wniosek z tego jest taki, że tylko przy bardzo dużym szczęściu to się może udać. Paradoks polega na tym, że trzeba mieć duże pieniądze aby zarabiać duże pieniądze.
Mustafa bardzo chętnie podejmę rozmowy i możemy dyskutować na każdy temat związany z FX i jego pochodnymi ale jedno o co proszę to nie oceniaj z góry bo już popełniłem poważny błąd ... :wink:

Ja znam odpowiedz na zadane pytanie ale pisanie tylko na ten temat jest bez sensu dlatego piszę o projekcie bo to najlepiej zobrazuje to czy jestem wstanie czy nie ... żeby zrobić taki projekt to potrzebuje troszkę czasu a z tym u mnie krucho do tego zastanawiam się jaki system i które konto było by do tego najlepsze ... czy Alior z lewarem 1/20 czy Dukascopy 1/100 czy IG 1/200 ..
A wiesz ile zarabiają w długim terminie najlepsi na rynku? Wniosek z tego jest taki, że tylko przy bardzo dużym szczęściu to się może udać. Paradoks polega na tym, że trzeba mieć duże pieniądze aby zarabiać duże pieniądze.
Nie mam pojęcia o kim ty piszesz i przyznam że mnie to kompletnie nie obchodzi ... Są miesiące gdzie powiększyłem swoje konto o ponad 70 % zresztą Tolmon też się udało wykręcić lepsze wyniki więc zamykam konto i wyśle te wyniki i tym sposobem wygrywamy te zawody .. Podaj adres do kogo mam to wysłać ?
Co to dla Ciebie duże pieniądze ?

Dc nie pozwala mi otworzyć większej ekspozycji niż 30 lotów co daje około 30 000 $ więc posiadanie tam miliona przy moim systemie inwestycji jest bezsensowne.

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: W dłuższym okresie

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Nie kwestionuję Twoich wyników. Powtarzam chodzi mi o to, że w długim terminie utrzymanie tak wysokiej stopy zwrotu jest bardzo trudne, a życie zazwyczaj trwa dłużej niż kilka miesięcy. Ale skoro masz takie stopy zwrotu to faktycznie nie ma sensu marnować czasu.

PS Dla mnie istotnym parametrem jest przy jakim ryzyku wykręcany jest zwrot na kapitale.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: W dłuższym okresie

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

Mustafa przez weekend postaram się pociągnąć temat ..

Awatar użytkownika
l||l||l||
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 14 lip 2019, 21:38

Re: W dłuższym okresie

Nieprzeczytany post autor: l||l||l|| »

Ile procent w najgorszym miesiącu i jaki drawdown?
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: W dłuższym okresie

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

Spróbujmy odświeżyć dziennik :)

W tym tygodniu do rozegrania

eur/cad sell ...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: W dłuższym okresie

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

Pozycja zajęta , szczyt złapany ... zabezpieczone bo jak ma spadać to cena nie powinna się już tam pokazać ...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ