Vipro Markets - STP/ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
16
59%
Poza paroma minusami są ok
4
15%
Przeciętny
1
4%
Mają wiele wad
1
4%
Stanowczo odradzam:
5
19%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Bo mnie trafi :evil:
Chcę ostrzec przed tym, że w poniedziałek rynek może się otworzyć z dużą luką.Czasem się tak zdarza. Jak to będzie np. 100 pipsów w przeciwnym kierunku co sobie założyłeś, dostaniesz NMP i BBWR(bedzies bucoł wielkim rykiem).

A ten Krucinger to niby co? ironia jakaś czy sarkazm :?: Facet sprzedaje książki i systemy, strategie, mentoring, couching, czyli w sumie też zarabia na giełdzie :lol: I ja mam mu coś powiedzieć? ...hmm... Wartość odżywcza mięsa lamy wynosi 957 kalorii na kilogram żywej masy ciała. Lamy są wykorzystywane jako zwierzęta pasterskie, do pilnowania owiec i są znacznie skuteczniejsze niż psy pasterskie. I ciekawe co on na to? :lol:

A tak z ciekawości, Vipro daje jakiś gwarantowany stop?
Obrazek

warmia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 569
Rejestracja: 27 lip 2016, 00:31

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: warmia »

sardo nunspa pisze:Bo mnie trafi :evil:
Chcę ostrzec przed tym, że w poniedziałek rynek może się otworzyć z dużą luką.Czasem się tak zdarza. Jak to będzie np. 100 pipsów w przeciwnym kierunku co sobie założyłeś, dostaniesz NMP i BBWR(bedzies bucoł wielkim rykiem).

A ten Krucinger to niby co? ironia jakaś czy sarkazm :?: Facet sprzedaje książki i systemy, strategie, mentoring, couching, czyli w sumie też zarabia na giełdzie :lol: I ja mam mu coś powiedzieć? ...hmm... Wartość odżywcza mięsa lamy wynosi 957 kalorii na kilogram żywej masy ciała. Lamy są wykorzystywane jako zwierzęta pasterskie, do pilnowania owiec i są znacznie skuteczniejsze niż psy pasterskie. I ciekawe co on na to? :lol:

A tak z ciekawości, Vipro daje jakiś gwarantowany stop?
NIe strasz mnie 100 pipsową luką, bo jestem przygotowany na daleko większe , "dopatrz" sobie lepiej na ile brokerowi spred potrafi się rozjechać i na ile zasadne jest odwoływanie się w tym kontekscie do http://www.myfxbook.com/forex-broker-spreads.
A ten Krutsinger był już czynnym i powszechnie znanym traderem jak na g... mówiłeś papu.

Monty Python
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 14 lip 2016, 15:53

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: Monty Python »

Tak się lubicie chwalić kiedy obniżacie spready, szkoda, że nie informujecie tak ochoczo kiedy spready są rozszerzane. Co się dzieje na US30, z jakiego powodu nagle spread wystrzelił z dwóch do czterech punktów? I na jak długo?

Awatar użytkownika
ViproMarkets
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 02 lut 2016, 15:22

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: ViproMarkets »

Monty Python pisze:Tak się lubicie chwalić kiedy obniżacie spready, szkoda, że nie informujecie tak ochoczo kiedy spready są rozszerzane. Co się dzieje na US30, z jakiego powodu nagle spread wystrzelił z dwóch do czterech punktów? I na jak długo?
Dziękujemy za zgłoszenie. Sprawdziliśmy i faktycznie, spread na US30 jest wyższy niż normalnie. Vipro Markets jako broker STP/ECN nie ingeruje w spready, przekazujemy to co dostajemy od naszych LP. Zgłosiliśmy już do nich sprawę i mamy nadzieję, że sytuacja wróci do normy jak najszybciej.
Spread od 0.0 pips | Darmowe wpłaty i wypłaty | Błyskawiczny support | Brak rekwotowań
Sprawdź nas | Forum | WWW w profilu.

vipro
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2017, 12:59

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: vipro »

Witam wszystkich .
Pytanie gdzie w Vipro można znaleźć surowce i metale ? Czy da się na nich dokonywać transakcji ? Jestem zalogowany i tego tam nie ma .

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

vipro pisze:Witam wszystkich .
Pytanie gdzie w Vipro można znaleźć surowce i metale ? Czy da się na nich dokonywać transakcji ? Jestem zalogowany i tego tam nie ma .
Cześć,

Klik prawym przyciskiem myszy na kwotowania z lewej strony -> Pokaż wszystko. XAUUSD - złoto, XAGUSD - srebro. WTI - ropa.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

vipro
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2017, 12:59

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: vipro »

Dziękuję . Widzę wszystko , ale nie ma np. platyny , palladu , bawełny itp. Czy to znaczy że na nich nie pohandluje ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

vipro pisze:Dziękuję . Widzę wszystko , ale nie ma np. platyny , palladu , bawełny itp. Czy to znaczy że na nich nie pohandluje ?
Nie, Vipro Markets nie oferuje tych instrumentów. Można powiedzieć, że są dość niszowe i niewielu brokerów ma je w ofercie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

vipro
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2017, 12:59

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: vipro »

OK. Rozumiem. A czy znasz takich którzy maja te instrumenty i niski spread ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

vipro pisze:OK. Rozumiem. A czy znasz takich którzy maja te instrumenty i niski spread ?
Zależy co masz na myśli "niski spread". Sprawdź XTB, Saxo Bank, CMC. To brokerzy z dużą ilością instrumentów.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ