DayTrading: Czwartek 05.03.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 05.03.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Czwartek 05.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Sp 500

Nigdy nie trejdowałem na tym instrumencie, więc jestem w temacie dość zielony.
Pozycje, które otworzyłem mam zamiar trzymać kilka tygodni, chyba, że wcześniej depo się skończy.
W takich sytuacjach podchodzę va banque.

Fibo na miesięcznym/tygodniowym jest zaczepione w okolicach 700 punktów, co było LOW w okolicach roku 2007. Jeżeli jest tu bład proszę o sprostowanie, mój broker taki wykres mi udostępnił
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 05.03.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

Bemowo , nie chce ci mieszać w głowie dlatego przedstawie tylko mój punkt widzenia tego instrumentu na najbliższe godziny.
Punkt widzenia i nic wiecej .
Zakładam że to co widze na h1 to jest "filiżanka"/ trójkąt ...zwał jak zwał ( dla mnie bez znaczenia nazewnictwo ) . Jesteśmy w tym momencie na poziomie 3100 . Zakładam możliwość jeszcze zejscia w okolice 3050( czerwona krecha ) i test niebieskiej skośnej. Jeżeli utrzymają skośna niebieską to mysle, że bedziemy iść w góre, jeżeli ją połamią to wtedy pakuje S.
To tylko moje "widzimisie" .... wczoraj mnie zrobili w jajo na tym wybiciu i zejsciu w dół , ale nie było czasu tego pilnować i sporo kasy mi zajumali :evil: , dzis już jestem w domu i jutro sobie ich przypilnuje :twisted: :lol:

zielonych pipsów :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Czwartek 05.03.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Bemowo1 pisze:
05 mar 2020, 00:02
Sp 500

Nigdy nie trejdowałem na tym instrumencie, więc jestem w temacie dość zielony.
Pozycje, które otworzyłem mam zamiar trzymać kilka tygodni, chyba, że wcześniej depo się skończy.
W takich sytuacjach podchodzę va banque.

Fibo na miesięcznym/tygodniowym jest zaczepione w okolicach 700 punktów, co było LOW w okolicach roku 2007. Jeżeli jest tu bład proszę o sprostowanie, mój broker taki wykres mi udostępnił
Grasz przeciwko wiekszosci na forum..

Hmm.. to moze miec sens 8)

Ale wez te swoje tasmy z ropy odczaruj bo jestem w longu od 46.90 ;)
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Czwartek 05.03.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

A słyszeliście że Polacy wystosowali petycje do Murphy'ego?

Zeby nazwę RGRa zmienić na palec posłanki Lichockiej :mrgreen:
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 05.03.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Świeżak muszę ciebie uspokoić. Cajto w innym dziale zapodał link, powtórzę tutaj. https://www.youtube.com/watch?v=dRVra3_obMg - Polscy naukowcy znaleźli lek na coronę. Można? Można. Polska siła.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Czwartek 05.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

navik pisze:
05 mar 2020, 00:55
Bemowo , nie chce ci mieszać w głowie dlatego przedstawie tylko mój punkt widzenia tego instrumentu na najbliższe godziny.
Punkt widzenia i nic wiecej .
Zakładam że to co widze na h1 to jest "filiżanka"/ trójkąt ...zwał jak zwał ( dla mnie bez znaczenia nazewnictwo ) . Jesteśmy w tym momencie na poziomie 3100 . Zakładam możliwość jeszcze zejscia w okolice 3050( czerwona krecha ) i test niebieskiej skośnej. Jeżeli utrzymają skośna niebieską to mysle, że bedziemy iść w góre, jeżeli ją połamią to wtedy pakuje S.
To tylko moje "widzimisie" .... wczoraj mnie zrobili w jajo na tym wybiciu i zejsciu w dół , ale nie było czasu tego pilnować i sporo kasy mi zajumali :evil: , dzis już jestem w domu i jutro sobie ich przypilnuje :twisted: :lol:

zielonych pipsów :564:
Ja gram long term, więc jestem cierpliwy. Zakładam, że nowego szczytu nie zrobią (to byłoby chore w obecnej sytuacji ale kto wie)

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 05.03.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Mistrzu nie zapodaje, uczeń go wyręczy:
eudardo- opcja na up - 1,1004<1,1050<1,1094<1,1140>1,1184>1,1230>1,1274
No to próbujemy 1,1184, 3majcie się ciepło.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 05.03.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

:564: Baxik nie gralem ostatnio BP kontrol mialem dzisjaj nareszcie KONIEC

Awatar użytkownika
Tony S.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 455
Rejestracja: 07 lut 2014, 21:50

Re: DayTrading: Czwartek 05.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Tony S. »

krab29 pisze:
05 mar 2020, 08:36
Mistrzu nie zapodaje, uczeń go wyręczy:
eudardo- opcja na up - 1,1004<1,1050<1,1094<1,1140>1,1184>1,1230>1,1274
No to próbujemy 1,1184, 3majcie się ciepło.
Mam nadzieję,że nie wszedłeś w tego pewniaka za całe depo .... :roll:
...Liczy się tylko TU i TERAZ... nie mów mi jutro, że była okazja !!

Zablokowany