DayTrading: Piątek 17.01.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3001
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 17.01.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Piątek 17.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Tak na "dzień dobry " chcialem tylko powiedzieć że Elliott miał ewidentnie problemy psychiczne..
Już rozumiem czemu teorię Fe trzeba czytać kilka razy..
wydłużenie trzeciej fali wydłużonej fali trzeciej
Ide się napić..
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 17.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Co do CDR to wątpię by były takie kozaki co wytrzymali cały ruch up. Ktoś kto kupował po 3zł wymiękł np już po 4.50 albo 6 max. 100% to jest szał na akcjach. Ktoś kto kupował po 30 pewnie oddał po 50 itd. Fajnie sobie pomarzyć ale myślę że takich ze świecą szukać. Chyba ktoś musiałby kupić i umrzeć bądź zapomnieć lub być Warrenem Buffettem i żyć wiecznie ;)

S&P ma jeszcze wuchtę miejsca do większej korekty, chociaż wolałbym teraz jakieś jebnięcie to wszedłbym z L bo nasi też już mnie wnerwiali i się pozbyłem z małym zyskiem. Wig to padaka.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 17.01.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

Nieśmiertelny Trader pisze:
17 sty 2020, 00:08
Co do CDR to wątpię by były takie kozaki co wytrzymali cały ruch up. Ktoś kto kupował po 3zł wymiękł np już po 4.50 albo 6 max. 100% to jest szał na akcjach. Ktoś kto kupował po 30 pewnie oddał po 50 itd. Fajnie sobie pomarzyć ale myślę że takich ze świecą szukać. Chyba ktoś musiałby kupić i umrzeć bądź zapomnieć lub być Warrenem Buffettem i żyć wiecznie ;)

S&P ma jeszcze wuchtę miejsca do większej korekty, chociaż wolałbym teraz jakieś jebnięcie to wszedłbym z L bo nasi też już mnie wnerwiali i się pozbyłem z małym zyskiem. Wig to padaka.
ze wszystkim zgoda . :564:
mnie wymęczyli przez 2 lata na minusie i z uśmiechem na twarzy i ulga na sercu pozbyłem sie ich z lekkim zyskiem ...potem tylko patrzyłem jak pociąg odjeżdża i bałem sie wsiaść do niego z powrotem. :lol:
..............................
co do S&P to z D1 wychodzi mi 3524 .
Ale gramy DT wiec z H1 ( z godz 15.00 wczorajszej ) to TP1= 3320 ( zaliczone ) i TP2= 3345
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 17.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

GJ
wczoraj zagadnąłem o tej parze ale nic i nikt,
wiec kontynuuje watek z para GBPJPY
Na wykresie D1 mamy od szczytu ruch trójfalowy
liczyłem na rozwiniecie struktury o dodatkowe podfale ale
IMO ruch pp sie skonczył na dołku i obecnie realizujemy ruch impulsowy w góre

H4 ewentualne rozl FE
H8 tu jest stosowne aby kanał na tej szpulce został na nastepnej swiecy wyłamany do góry

Oczywiście zawsze jest alternatywa obecnego ruchu
i wydaje mi sie ze bedzie to teraz rozstrzygane nawet na przyszły tydzien :564:
Powodzenia
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2020, 08:45 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Piątek 17.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Tomasz196407 pisze:
17 sty 2020, 08:32
GJ
wczoraj zagadnąłem o tej parze ale nic i nikt,
wiec kontynuuje watek z para GBPJPY
Na wykresie D1 mamy od szczytu ruch trójfalowy
liczyłem na rozwiniecie struktury o dodatkowe podfale ale
IMO ruch pp sie skonczył na dołku i obecnie realizujemy ruch impulsowy w góre
Wszystkich dopadł styczniowy letarg. Większość walut stoi w miejscu - to i ludziom sie czujność uspiła i pewnie nikt nawet nie zauważył (ja również :| )tych wczorajszych wzrostów na funcie, o ktorych nota bene napomknąłem rano, że widać chęć wybicia w górę :)
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 17.01.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

GJ
Swiecę D1 z 06.01 można potraktowac ( ja traktuje ) jako sygnał do kontynuacji wzrostów i zasiegi wychodza dość duże , ale tak jak napisałeś jestesmy w miejscu rozstrzygającym co dalej . Jezeli wybija poziom z końca grudnia ( 144,352) to najbliższy poziom do zaliczenia wychodzi mi 145,700 a pózniej 148,631 ( z D1 ) - troche mało wiary mam w ten scenariusz .... ale ....
z H4 sprawa ma sie nieco inaczej bo 144,540 wychodzi mi jako tp1 i moga po zaliczeniu tego poziomu zrobić cofke , jeżeli pójda wyżej to tp2=146,622 .
Tak czy inaczej poziom 144,352 jest kluczowy .
.....................................
a sapina rosnie wiec i g/j moze pójsc w góre w ślad za S&P do 146,622 :idea:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Piątek 17.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Edit
Na Twoim rysunku h8 ladnie IMO widac zaczynajac od szczytu (wybory 12.12) 3 fale A B C, które w dość oczywisty (nawet jak dla mnie laika) sposób pokazuja "wyhamowanie spadku"..
I ten trójkąt na 1szej fali wzrostowej.. :shock:

Książkowe zagranie mógłbym rzec :)
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 17.01.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »


XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 17.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

FRYCEK
IMO na 560 a jak bedzie a to dzis piatek ?
wiec i gierki z fajerki 1lka na 524
https://iv.pl/image/GrQM2kr
1 tyra a co do reaszty to bp
zasieg nieb cel 1szy
https://iv.pl/image/GrQMVpm
kolor zolty zas z zolt kanał :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany