Strategia Forex "Na Koniec Dnia"

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Pawel_FC
Gaduła
Gaduła

Re: Strategia Forex "Na Koniec Dnia"

Nieprzeczytany post autor: Pawel_FC »

Cblondyn pisze:
23 maja 2020, 13:15
Ten trejd na eurgbp bardzo ładny ci wyszedł. Ale co do zagrań na umocnienie gbp w krosie z czterema innymi walutami powieliło strate wynikłą z osłabienia gbp. Na tych wszystkich krosach. I tak jak pisałem wcześniej uważaj na zagrania par ze sobą skorelowanych. Bo zyski/straty mogą się pomnożyć ;)
Udanych trajdów życze ;)
Wzajemnie wielu pipsów i samych dobrych transakcji.
Analizy Forex Club
Analizy nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19.10.2005 ws. informacji stanowiących rekomendacje dot. instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Awatar użytkownika
Pawel_FC
Gaduła
Gaduła

Re: Strategia Forex "Na Koniec Dnia"

Nieprzeczytany post autor: Pawel_FC »

Witam

Dzisiaj tylko szybki update dla USDCHF:

- USDCHF -short - tak jak pisałem wcześniej poziom w okolicach 0.97450 dalej nie został pokonany. Zdecydowałem, że spróbuje jeszcze raz rozegrać tego shorta. Wejście i stop loss widoczny na wykresie. Podaż nie odpuszcza, zobaczymy czy na zamknięciu świeczki coś się zmieni. Czekam i obserwuje.

Reszta pozycji na tą chwilę bez zmian.

Wyniki na żywo:
http://www.myfxbook.com/members/Pawel_F ... fc/3595828
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Analizy Forex Club
Analizy nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19.10.2005 ws. informacji stanowiących rekomendacje dot. instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

ODPOWIEDZ