DayTrading: Piątek 13.09.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 13.09.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

tp mam na 135,270 ....kurde wejdze czy nie :roll: ....poprosze jakąś fajną szpileczke na koniec może byc w ostatniej minucie :lol:

:evil: ... nie weszło ...ale z palucha zamknąłem wszystko 15 sekund przed końcem, fajny ten piątek był 8)

ps . Czy wie ktoś jak ustawić zegar w mt4 tak żeby był widoczny w rogu ekranu ( z sekundnikiem ) i żeby nie znikał przy zmianie interwału tzn ,żeby był widoczny cały czas na kazdym interwale ?
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 13.09.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

TO ILE TRAFILES BO U MNIE RYNEK JESZCZE TYRA
https://iv.pl/image/GrvXtE4
a rope zgasilem
https://iv.pl/image/GrvXWOe
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2019, 22:23 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 13.09.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB pisze:
13 wrz 2019, 22:13
TO ILE TRAFILES BO U MNIE RYNEK JESZCZE TYRA
https://iv.pl/image/GrvXtE4
a rope zgasilem
U mnie działa do 22ej .... ale zauważyłem, że brok zamyka piaskownice 10 sekund wcześniej niż czas jaki wyświetla mi sie na pasku komputera. Zawsze w piątki trzymam do ostatnich sekund i przydałby mi sie zegar na ekranie. :roll: .....dobra ... mniejsza z tym , weekend juz jest :lol:

Ile ? 19% depo dzis udało sie zrobić , grałem maxem depo :oops: :roll: ( lubie mocniej pocisnąć 8) :lol: )

Udanego weekendu :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 13.09.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:
13 wrz 2019, 22:13
TO ILE TRAFILES BO U MNIE RYNEK JESZCZE TYRA
https://iv.pl/image/GrvXtE4
a rope zgasilem
https://iv.pl/image/GrvXWOe
to spojrz bo u mnie bys prawie tp załapał dobrej nocki
jak cie nie kreci to lepiej pilnuj swego br bo ten to lubi raz rozciagac o tej porze spreed np na 5-10 pip
tez by wywalic slki
ale i pozycje czasem dobra na weekend tez daje złapac czyli w dwie strony to działa
na ropie np teraz jest 10
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2019, 22:38 przez XAB, łącznie zmieniany 3 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 13.09.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

Mi udało sie złapać 135,060 i 135,061 ....brok mnie kantuje :evil:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 13.09.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

no i nuda weekendowa :D
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 13.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Wczoraj tak pomyśłałem, że może warto zacząć grać więcej na walutach.. Tłuke te indeksy, a to jest ciężkie. A taki rzeźnik tak wyskoczył, ze jakbym potrzymał to wejście, (miałem cynk, ze będzie rosnął) to bym miął konto x3 pewnie, bez niczego. A tak się motałem na indeksach cały ten czas i prawie zero ugrałem. Poza tym ci co robią najlepsze wyniki na myfxbook to indeksy rzadko grają.. Moze cos w tym jest.. Patrzcie jaki kozak. z2k ma już 500k. Prześledziłem jego pierwsze trejdy na kablu, bardzo ostro grał.. https://www.myfxbook.com/members/sandct ... DGuJDsatvQ
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 13.09.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Czy są gdzieś weekendowe ceny ropy ??
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 13.09.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

PipsKong pisze:
15 wrz 2019, 16:52
Czy są gdzieś weekendowe ceny ropy ??
Matko boska, dziecko, co ci się stało? Powciągałeś wszystkie stąd kreski :?: W ogóle cię nie poznaję :!:
Taki łady chłopiec, a tak się zeszpecił. :mrgreen:
Też myślę, czy Aramco coś zadziała. Ale nawet nie wiem czy się dzisiaj jeszcze pali. :568:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 13.09.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

krab29 pisze:
15 wrz 2019, 18:40
PipsKong pisze:
15 wrz 2019, 16:52
Czy są gdzieś weekendowe ceny ropy ??
Matko boska, dziecko, co ci się stało? Powciągałeś wszystkie stąd kreski :?: W ogóle cię nie poznaję :!:
Taki łady chłopiec, a tak się zeszpecił. :mrgreen:
Też myślę, czy Aramco coś zadziała. Ale nawet nie wiem czy się dzisiaj jeszcze pali. :568:
hahaha nic ;]
czasami lubię coś zmienić w życiu :P

no liczę na jakąś fajną lukę :D
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Zablokowany