DayTrading: Piątek 07.04.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 08 kwie 2017, 00:00

Wzrost
4
57%
Bez zmian
2
29%
Spadek
1
14%
 
Liczba głosów: 7

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1325
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 07.04.2017

Nieprzeczytany post autor: belon »

fx-technik pisze:
belon pisze:
fx-technik pisze:Moja jest bardzo dobra i generuje skuteczność powyżej 90% z RR min. 1,5:1.
Gdzie to można sprawdzić?

18:11
Dobra sam odpowiem: nigdzie.
Powiem ci gdzie.
Sam możesz to sprawdzić.
Grosza od ciebie nie wezmę, pod warunkiem, że będziesz robił to, co moja metoda wymaga.

A, jak już sam sprawdzisz, to wtedy sam zadecydujesz, czy będziesz się miał czym podzielić.
OK, proszę o info.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 07.04.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

belon pisze:
fx-technik pisze: Powiem ci gdzie.
Sam możesz to sprawdzić.
Grosza od ciebie nie wezmę, pod warunkiem, że będziesz robił to, co moja metoda wymaga.

A, jak już sam sprawdzisz, to wtedy sam zadecydujesz, czy będziesz się miał czym podzielić.
OK, proszę o info.
listonosz
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6681
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 07.04.2017

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

fx-technik pisze:
Sorry, mojego nie znasz.
Chyba sobie kolego nawet sprawy nie zdajesz co wypisujsz. Żeby to zobrazować to:
9 pozycji na 10 jest zyskownych w stosunku TP>SL. Przy RR=1,5:1.
Już RR=1:1 przy tej skuteczności jest godne Nobla :).
Ech ludzie to mają wyobraźnie :)
A ja mam kosmite w lodówce :)

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 07.04.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Cblondyn pisze:
fx-technik pisze:
Sorry, mojego nie znasz.
Chyba sobie kolego nawet sprawy nie zdajesz co wypisujsz. Żeby to zobrazować to:
9 pozycji na 10 jest zyskownych w stosunku TP>SL. Przy RR=1,5:1.
Już RR=1:1 przy tej skuteczności jest godne Nobla :).
Ech ludzie to mają wyobraźnie :)
A ja mam kosmite w lodówce :)
Spoko! ET
Jedyne możliwe SL w mojej metodzie, to gdy nie trzymam się metody.
Ewentualnie, gdyby wystąpił całkiem niespodziewany ruch ceny, tzw. Forse Majeurs.

BTW. Takich ruch ceny, jaki wystąpił w znanym przypadku Flash Crash na CHF nie jest ruchem niespodziewanym.
Niespodziewany mógł być tylko dla tych, którzy nie umieją myśleć i nie rozumieją na czym polega spekulacja.

Postawienie wielkiej tamy na rzece przepływu ogromnej kasy przez Bank Szwajcarski bez przepustów musiało
spowodować taki potop, gdy tama puściła.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1325
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 07.04.2017

Nieprzeczytany post autor: belon »

////////
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2017, 19:42 przez belon, łącznie zmieniany 1 raz.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Piątek 07.04.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Dadas, prowadzisz szkolenia ze swojej metody?

Awatar użytkownika
jen-yy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 950
Rejestracja: 22 sty 2013, 21:23

Re: DayTrading: Piątek 07.04.2017

Nieprzeczytany post autor: jen-yy »

belon pisze:
Oczywiście, że skumałeś. Nawet widać to idealnie po tym wpisie:
http://forex-nawigator.biz/forum/daytra ... ml#p860283
gdzie pokazałeś Świeżakowi44 "czysty wykres i włączyłeś myślenie"...... jakieś 8 godzin po, jak to określiłeś: "tym momencie". Szacun!!!
Dawaj na bieżącym wykresie taką "kwintesencję".
Jeśli uważasz że wykres jest coś wart gdy jest na nim pierdylion wskaźników i kresek to współczuję.
A mój post dotyczył stwierdzenia Świeżaka że nawet przy nienajlepszym wejścu wystarczy poczekać i wszystko będzie ok.
To wierudna bzdura prowadząca do margina. Pisał o ropie więc wskazałem mu miejsce gdzie rynek po raz drugi skasował profity L-kowiczom.

Dadas ma mało w sobie z belfra więc ciężko mu idzie wyjaśnienie jego spojrzenia na rynek.
Bo to nie jest system - to jest sposób patrzenia na rynek.
Ale kierunek jak najbardziej prawidłowy

Jeśli ktoś jest zainteresowany czymś podobnym to znajdzie to tutaj.
Szczególnie posty Thoreza
http://forex-nawigator.biz/forum/koncep ... 2-980.html
a potem
http://forex-nawigator.biz/forum/bo-fbo-t21429.html

To jest niby nic nowego, każdy niby to wie, ale czasami nie widzimy czegoś pod nogami bo patrzymy daleko w przód.

A jak ktoś chce grać inaczej i zarabia, to powodzenia. Bo w końcu dla nas tylko to się liczy. :564:
"Myśl przez 364 dni w roku, a jeden dzień pracuj, będziesz miał więcej kasy niż ten, który pracuje przez 364 dni a jeden dzień myśli"

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1325
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 07.04.2017

Nieprzeczytany post autor: belon »

jen-yy pisze:
belon pisze:
Oczywiście, że skumałeś. Nawet widać to idealnie po tym wpisie:
http://forex-nawigator.biz/forum/daytra ... ml#p860283
gdzie pokazałeś Świeżakowi44 "czysty wykres i włączyłeś myślenie"...... jakieś 8 godzin po, jak to określiłeś: "tym momencie". Szacun!!!
Dawaj na bieżącym wykresie taką "kwintesencję".
Jeśli uważasz że wykres jest coś wart gdy jest na nim pierdylion wskaźników i kresek to współczuję.
A mój post dotyczył stwierdzenia Świeżaka że nawet przy nienajlepszym wejścu wystarczy poczekać i wszystko będzie ok.
To wierudna bzdura prowadząca do margina. Pisał o ropie więc wskazałem mu miejsce gdzie rynek po raz drugi skasował profity L-kowiczom.

Dadas ma mało w sobie z belfra więc ciężko mu idzie wyjaśnienie jego spojrzenia na rynek.
Bo to nie jest system - to jest sposób patrzenia na rynek.
Ale kierunek jak najbardziej prawidłowy

Jeśli ktoś jest zainteresowany czymś podobnym to znajdzie to tutaj.
Szczególnie posty Thoreza
http://forex-nawigator.biz/forum/koncep ... 2-980.html
a potem
http://forex-nawigator.biz/forum/bo-fbo-t21429.html

To jest niby nic nowego, każdy niby to wie, ale czasami nie widzimy czegoś pod nogami bo patrzymy daleko w przód.

A jak ktoś chce grać inaczej i zarabia, to powodzenia. Bo w końcu dla nas tylko to się liczy. :564:

Jesteś kolejną osobą, która odpowiada a właściwie nie odpowiada na pytanie i jeszcze sugeruje, że coś uważam.
"Jeśli uważasz że wykres jest coś wart gdy jest na nim pierdylion wskaźników i kresek to współczuję" - gdzie ja tak uważam, co? To ja współczuję, że nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie.
=============================================
Jaki sens ma zwracanie uwagi i wskazywanie sytuacji sprzed 8 godzin jako przykład?
Dajesz chłopie na AKTUALNYM wykresie kilka takich wejść i kreuj się na bohatera FX.
Może ujmę to inaczej - zaczynasz pouczać innych nie wrzucając kompletnie nic na forum.
Quźwa, coraz weselej.....

PS: "A jak ktoś chce grać inaczej i zarabia, to powodzenia. Bo w końcu dla nas tylko to się liczy."
To pokaż na forum jak się gra "nie inaczej" i zarabia (jak do tej pory tylko o tym piszesz): przecież tylko to się liczy....

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 07.04.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

s3baa pisze:Rynek jeszcze nie ruszyl a tu juz taka spina
Dokładnie :lol: I to o co te nerwy? O świetego graala foreksu, który nie istnieje, bo foreks jest sterowany ręcznie przez grubasów ? Grubasy się tylko śmieją z naszych analiz, jeśli je czytają. To jest bardzo proste: zawsze pójdą tam, gdzie stoi większość ze swoimi SL-ami. Oto cała tajemnica foreksu. :lol: Widziałem ostatnio piękny setup na H1, idealny, zgodny ze wsyzstkimi założeniami, miarkami... , który się zawalił w kilka chwil po danych (SP500). Widziałem jeszcze większy setup na ropie, który sprawdzali ze 3 razy, w tym raz z fałszywym wybiciem, zanim poszli gdzie poszli. Kto to ogarnie? Kto to przewidzi? Jakiś system? Wątpię.. Śledzenie ceny? Ropę ostatnio wywalili o 3.00 w nocy, tak więc ciężko to upilnować. Wykres jest tylko po to, żeby nas zmylić i zabrać nam pieniądze. Ja ma teraz taką metodę, że pozwalam mu się mylić, a na drugim koncie działam odwrotnie, choćby nie wiem co.. I pierwszy raz mam trend wzrostowy na tym drugi koncie :) Wychodzi więc , że to jest gra psychologiczna, kto kogo zrobi w konia. Im szybszy interwał, tym lepiej to widać.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Piątek 07.04.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Dlatego jedyna sluszna strategia to brać i spierdalać

Zablokowany