DayTrading: Czwartek 06.04.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 07 kwie 2017, 00:00

Wzrost
6
60%
Bez zmian
2
20%
Spadek
2
20%
 
Liczba głosów: 10

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: DayTrading: Czwartek 06.04.2017

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

OMG, Belon, chciałeś to masz, tak wygląda mój wykres. Od paru tygodni nie ma na nim naniesionej ani jednej linii...
Tylko indykator pokazujący sesję azjatycką. Wcześniej były tam najważniejsze poziomy wsparcia i oporu. Szanuję Was na tyle żeby twierdzić, że sami potraficie nanieśc s/r na wykres bez mojej pomocy. A rysowanie jakichś strzałek jak ma się potem zachować cena? Przecież to dziecinne i życzeniowe postępowanie.

Więc co ja mam robić za analizy, wrzucać kreski etc. skoro wyrabiam sobie od dawna trading reakcji a nie antycypacji (przewidywania)? (Wcześniej było tak samo, tylko centralne miejsce stanowiły u mnie s/r a teraz bardziej patrzę na akumulację-manipulację-dystrybucję).


Czyli: Czekam na spełnienie wszystkich warunków i wtedy wchodzę - a nie robię jakieś z palca wyssane analizy z których wynika "No po mojemu Ujek to może jeszcze spaść". Tylko kogo to obchodzi? Bo na pewno nie Ujka. Stanie się to co ma się stać, niezależnie od tego co ja, Ty i cała reszta geniuszy tutaj sobie zażyczy.

Innymi słowy: Skoda mi czasu i energii na robienie analiz, jeszcze bardziej szkoda mi go na czytanie analiz innych.

A Tobie radze: nie spinaj się tak bardzo bo szkoda zdrowia.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 06.04.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Dla przypomnienia może,
co niektórym że tu umieszczamy komentarze, analizy,
sytuacji dnia bieżącego, więc nic dziwnego że ktos zamieszcza swój wykres ze swoim subiektywnym spojrzeniem na rynek,

"Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum"

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1325
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Czwartek 06.04.2017

Nieprzeczytany post autor: belon »

Patryś pisze:OMG, Belon, chciałeś to masz, tak wygląda mój wykres. Od paru tygodni nie ma na nim naniesionej ani jednej linii...
Tylko indykator pokazujący sesję azjatycką. Wcześniej były tam najważniejsze poziomy wsparcia i oporu. Szanuję Was na tyle żeby twierdzić, że sami potraficie nanieśc s/r na wykres bez mojej pomocy. A rysowanie jakichś strzałek jak ma się potem zachować cena? Przecież to dziecinne i życzeniowe postępowanie.

Więc co ja mam robić za analizy, wrzucać kreski etc. skoro wyrabiam sobie od dawna trading reakcji a nie antycypacji (przewidywania)? (Wcześniej było tak samo, tylko centralne miejsce stanowiły u mnie s/r a teraz bardziej patrzę na akumulację-manipulację-dystrybucję).


Czyli: Czekam na spełnienie wszystkich warunków i wtedy wchodzę - a nie robię jakieś z palca wyssane analizy z których wynika "No po mojemu Ujek to może jeszcze spaść". Tylko kogo to obchodzi? Bo na pewno nie Ujka. Stanie się to co ma się stać, niezależnie od tego co ja, Ty i cała reszta geniuszy tutaj sobie zażyczy.

Innymi słowy: Skoda mi czasu i energii na robienie analiz, jeszcze bardziej szkoda mi go na czytanie analiz innych.

A Tobie radze: nie spinaj się tak bardzo bo szkoda zdrowia.
"Belon, chciałeś to masz, tak wygląda mój wykres..." no tak, forex już nigdy nie bedzie taki sam...
Oczywiście, z wykresu nic nie wynika, żadnych konkretów bo konkrety "to takie dziecinne..."; jasne...

W sumie to nie spodziewałem sie żadnych konkretów tylko jakiegoś "forexowego pierdolamento", które wrzuciłeś.
Po co ty wogóle udzielasz się na forum???

Napiszę krótko: KONKRETY i powtórzę:
Zrób analizę, wrzuć na forum, a potem pokaż zagranie (które wisi na wykresie) pod analizę.

-"więc co ja mam robić analizy, wrzucać kreski - Innymi słowy: Skoda mi czasu i energii na robienie analiz, jeszcze bardziej szkoda mi go na czytanie analiz innych" - to po co komentujesz innych??? Taki dobry jesteś? Nie chce mi się wrzucić KONKRETÓW ale komentował będę bo jestem debeściak?
"szkoda mi czasu na robienie analiz...": ty piszesz i rozumiesz co piszesz czy tylko piszesz?
"Przecież to dziecinne i życzeniowe postępowanie" - a liczenie leveli i akumulacji-manipulacji-dystrybucji to takie dorosłe... no tak jeden Patryś trajder debeściak, szanuje nas ale, cytuję: "Ty i cała reszta geniuszy tutaj..."
====================================================================================================
"A Tobie radze...": niestety, po tym co prezentujesz na forum, daruj sobie swoje rady... nie są zbyt dobre...
================================================================================================

Podsumuję tak: widząc co wrzucasz na forum i w "systemach i strategiach" to niestety, kolego,
masz za krótkiego profita..., żeby cokolwiek komentować na tym forum.


PS:
Patryś pisze:...ja się zwijam z tego działu bo nic tu po mnie ani dla mnie
A, już wiem po co jesteś na forum: nałapać jak najwięcej dla siebie a od siebie nic: taki "fomułowy ujek".
Szybko wychodzi o co tak właściwie kaman...
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2017, 23:22 przez belon, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Czwartek 06.04.2017

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Oandianie:
edek 55,75% w L
ujek 64,10% w L
kabel 49,05% w L
The only way is up

Zablokowany