EFFECTIVE EXPERIMENT

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Sekstus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 17 mar 2008, 15:59

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: Sekstus »

Gratulacje za całokształt oczywiście, coś mi mówi że jeżeli tak dalej pójdzie i się nie wypalisz to mamy orła, nawet pokusił by się o stwierdzenie że w skali globalnej. W pełni się zgodzę z tym 1% oczywiście przy zachowaniu pewnych reguł

EFFECTIVE

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

lolek pisze:Na ostatnim screenie napisałeś że nie dałeś rady bo zbyt wielka pozycja.
Co Ci dało taką pewność żeby otworzyć dużym lotem bo tam nie ma żadnej linii trendu którą można by się kierować ?
Chyba że coś przeoczyłem.
To mój pierwszy wpis tutaj więc tylko powiem że przeczytałem cały dziennik i z mojej strony przesyłam wyrazy szczerego uznania i gratulacje.
Ciesze się że zostałeś Traderem Miesiąca bardzo lubię ten dział ale od czasu Abdula wyróżniają beznadziejnych traderów.
Ja niestety ponoszę porażki i zaliczam się do znacznie szerszego grona frajerów :wink: jakby to powiedział SEROL666 :wink:

Co z tego jak i tak dałem ciala, jeszcze dziś był piękny moment do wejścia ale miałem już otwarte pozycje długie na eurgbp i stwierdziłem, ze tak zostane i zaluje oczywiście, eurgbp raptem 40 pipsow poki co a gbpjpy chyba nie musze mowic... no ale to dopiero początki w lapaniu ruchow miesięcznych, na 99% jutro uderzą kolejne 100 pipsow bo tyle zakladalem gdy wchodziłem na tym pierwszym screenie wczoraj rano. liczyłem na 250 pipsow. Teraz licze na co najmniej 100 na eurgbp.

Co do twojego pytania: Na gbpjpy byle dane z usa które uderzyly wprost w moje oczekujące zlecenie windując je do maxymalnej ceny (poślizg). Duzo mnie nie wywindowali bo raptem pare pipsow ale zawsze. W każdym bądź razie tak ważne dane + SR ostatnich szczytów dał piękny efekt.

Co do tego Abdula to masz może linka, wlasnie szukałem ale jest tylko 6 traderów lacznie ze mną. Wywiady chyba wygasają co jakiś czas.

Sekstus pisze:Gratulacje za całokształt oczywiście, coś mi mówi że jeżeli tak dalej pójdzie i się nie wypalisz to mamy orła, nawet pokusił by się o stwierdzenie że w skali globalnej. W pełni się zgodzę z tym 1% oczywiście przy zachowaniu pewnych reguł
Na razie małe pisklę co jeszcze wcina skorupki ale Dzieki za dobre słowo.


Swoją drogą wywiad jest już na międzynarodowej stronie armady : http://www.armadamarkets.com/2014/05/wi ... rzemyslaw/

Na dniach ma się pojawić na polskiej.

Ostatni raz kiedy coś wygrałem to lapciak w 2011 w konkursie giełdowym parkietu. Zawsze miło jest coś dostać za wysiłek jaki się w to wkłada, więc tym bardziej wielkie Dzięki dla Armady.

Mało tez brakowało a był bym trzeci w konkursie mforex ale zjebalem w ostatnim tygodniu w samej koncowce.

pozdro :564:

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Czytałem ten wywiad parę dni jak napisałeś informację, że zostałeś "Traderem miesiąca". Gratulacje i muszę powiedzieć, że pięknie wygląda linia przyrostu kapitału ;) Pozdrawiam
No pain, no gain

EFFECTIVE

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Zawijam i poczekam na korektę.

pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
lolek
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 26 lut 2008, 00:12

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: lolek »

EFFECTIVE pisze:Co do tego Abdula to masz może linka, wlasnie szukałem ale jest tylko 6 traderów lacznie ze mną. Wywiady chyba wygasają co jakiś czas.
http://www.armadamarkets.com/polski/trader-miesiaca/
Na dole strony jest Abdul.
Pewnie patrzyłeś na angielsko języczną stronę.

Sekstus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 17 mar 2008, 15:59

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: Sekstus »

Pisząc w skali globalnej miałem na myśli fakt że obserwuje dział Traders na FF , ale i Johnpaul77 na mql5.com. Na FF liderzy się często zmieniają innymi słowy nie trzymają formy. Nie w tym rzecz by mieli przyrost kapitału na Livie 1.000 % m-ce ale też nie zawsze pisząc ogólnie i nie wnikając w szczegóły (wielkość i ilość pozycji, itd.) styl tradingu mi leży co jest bez znaczenia , gdyż w ostatecznym rozrachunku liczy się efekt.
Inną bajką jest Lider na mql5 czyli Johnpaul77 . I tu wystarczy pobrać ich statement , i przeanalizować tylko bieżący rok , i już to wcale nie wygląda tak imponująco.
Wcześniej było mnóstwo jakichś dziwnych niedostępnych instrumentów.
Zresztą włożyłem to do Excela , zapisałem jako format Excela (dotyczy b.r.) zrobiłem kopie i zacząłem się tym bawić , usuwając wypłaty, egzotyczne instrumenty , a w jednej kopii złoto , uzupełniając prowizje, gdyż nie zawsze jest podana choć 20 / czegoś / nawet przeliczając na punkty daje 2 pipsy to trochę dużo.
Niezależnie od mojej opinii polecam analizę , ciekawe czy będą podobne wnioski , ja w każdym razie po mimo że Traders Family , stronę mają bardzo profesjonalnie zrobioną nie wszedł bym w te kopiowanie ich sygnałów, ale zachęcam do takiej analizy gdyż może gdzieś popełniłem błąd.
Swego czasu również miałem niezłe wyniki , i kompletnie nie wiem co się porobiło, czy to arogancja, pewność siebie, ale obecnie jest jak jest , mogę powiedzieć że jestem EU_geniuszem, lub mogę stanowić wzorzec jak nie grać. Mam Twoją lub większą skutecznością ale niestety ze znakiem (-) przed tą liczbą.
Stąd analiza zamieszczonego statementu pod kątem momentów zajęcia pozycji na rynku jak i wyjść będzie niezwykle interesującym zajęciem w wolnych chwilach i da jak sądzę pogląd na sposób widzenia rynku
Pozdrawiam M.P.

EFFECTIVE

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Wejscie na czwarte odbicie:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

EFFECTIVE

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Liczylem, ze w końcu czas na mocniejsza korektę ale odbicie było bez impetu wiec wyszedłem. Zazwyczaj zamykam pozycje na noc. Dopiero w nocy ruszyli by odbic od oporu.

pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

EFFECTIVE

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Dzisiejsze wejście. Licze na 300 pestek. Dzisiaj dość slaby impet jak na te parę ostatnio. Mimo to, 100 powinni zrobić minimum do końca tygodnia.

pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

EFFECTIVE

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Niestety zrezygnowałem z żółwia po tym jak się cofnęli do mojej ceny i zamieniłem na kangura (ladny retest + fibo dalo piękne momentum wejścia), szybciej się rusza, a i wartość pipsa wieksza. Mimo to nie w trafiłem się w pary jeśli chodzi o umacnianie dolca. Gbpjpy cudo.

Na audusd licze na jakies 200 pipsow.

pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ