Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Kontakt:

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn » 14 maja 2019, 22:39

meylo pisze:
14 maja 2019, 21:27
Cblondyn pisze:
14 maja 2019, 19:58
meylo pisze:
14 maja 2019, 14:37
Wielu z nas może znaleźć swoje odbicie w tym dzienniku.
Chyba masz na mysli siebie. Bo trudno znaleźć kogoś kto jest az tak głupi.
Rzeczywiście należy się sprostowanie.

Wielu z nas może znaleźć swoje odbicie w tym dzienniku. Nie dotyczy użytkownika Cblondyn.
Skoro piszesz "wielu" to pokaz chociazby jeden drugi taki dziennik w którym trader w tak bezsensowny/głupi sposób od lat traci regularnie pieniądze. I co jest przerażające od lat dokładnie w ten sam sposób. Bez cienia refleksji. Chetnie poczytam ;)

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: freakout » 15 maja 2019, 01:00

apeluję do moderacji/administracji o zamknięcie tego wątku lub przeniesienie go do kosza - nie da się na to patrzeć i nie ma jak sobie tego zablokować, a krew w człowieku się gotuje jak patrzy na ten cyrk... ileż można - ponad 500 stron nic nie wartego bełkotu, zero jakiejkolwiek merytoryki, więc po co to jeszcze tu wisi?

Awatar użytkownika
Nendo
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: Nendo » 15 maja 2019, 05:32

meylo pisze:
14 maja 2019, 18:43
Nendo pisze:
14 maja 2019, 15:39
Znakomita większość zapewne ( a ja na pewno) piszę raczej nieczęsto bo cała ta sytuacji po prostu wkur..a.
A Ciebie nie?
Masz na myśli własną sytuację czy autora dziennika?
Czy jestęśmy w moim dzienniku, czy w dzienniku Danbo?
Czy dyskutujemy moją sytuację czy Danbo?
Jakimi drogami chodzi twoja logika? Co to za pytanie?
Wkur..a mnie durny cel, durny upór, durny brak zasad, durny poziom ryzyka, durny brak dyscypliny i durne pouczanie co ma zrobić w sytuacji kiedy po pięciu? latach nie zastosował żadnej rady, nic nie zmienił i złamał dziesiątki razy wszystkie swoje własne tu napisane postanowienia.
Facet zajmuje się rzeczą która jest ostatnią jaką w życiu powinien robić i skazany jest na klęskę. Chyba że wierzymy w cuda.
Jeżeli nawet jest ktoś któremu tak się udało to nie jest to dowód na to że tak można tylko wręcz przeciwnie.
Meylo on ma w dupie twoją i innych pomoc i wszystkie inne dobre rady, on wie lepiej, nie zauważyłeś?
No edge, no trade, however long it takes

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: meylo » 15 maja 2019, 06:56

Nendo, zauważyłem. Co nie oznacza, że nie mogę próbować mu pomóc.

Cblondyn, w tym rzecz, że mało kto opisuje wszystko w dzienniku. Mimo, że wszyscy popełniamy błędy. Oczywiście z wyjątkiem Ciebie Cblondyn.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: freakout » 15 maja 2019, 08:11

najlepszą nauką będzie dla niego utrata wszystkich pieniędzy, bo widać że on tej kasy nie szanuje - normalny człowiek nie przewaliłby 200-300 tysięcy w 5 lat w tak debilny sposób, a tyle właśnie wychodzi jak się na szybko podliczy jego myfxbooki... jak mu bieda zajrzy do dupy to zmądrzeje

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: meylo » 15 maja 2019, 08:54

Też o tym pisałem. Jakieś 2-3 lata temu. Mimo to dobrze mu życzę.

nieudacznik
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik » 15 maja 2019, 09:12

Panowie, bez przesady, mowa o zamykaniu wątku to jakaś aberracja. Ten kto nie robi głupot na rynku niech pierwszy rzuci kamień, czyli niech napisze do admina. To jest najlepszy wątek, chłopak szczerze i bez najmniejszej ściemy pokazuje wszystko to co robi. Każdy szuka swojej szansy, szuka jej i danbo i ma do tego święte prawo. Nam się to nie podoba bo uważamy się za mądrzejszych od danbo, tylko czy naprawdę tak jest? Może my pogrywamy tak samo głupio, tylko mniej spektakularnie. Bo teoretycznie rzecz biorąc danbo ma szanse na swój złoty strzał, zaś głupio grający piczkarze mogą się tylko powoli wykrwawiać

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: meylo » 15 maja 2019, 10:04

Dzięki Ci. Dokładnie to miałem na myśli.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: raposo » 15 maja 2019, 10:30

Wątek nie zostanie zamknięty, chyba, że sam autor o to poprosi. Nie łamie regulaminu forum, poza wybranymi wypowiedziami niektórych użytkowników, które staramy się kasowa. Jeśli komuś formuła journala nie odpowiada to nie musi go czytać - tylko tyle ;)
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Nendo
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: Nendo » 15 maja 2019, 13:59

Nieudaczniku,
Co do zamykania wątku to zgadzam się z Tobą całkowicie, co więcej wielokrotnie tu pisałem jego pieniądze jego sprawa, jego wątek ja odnoszę się tylko do sposobu jego zachowania się na rynku, do jego kompletnego braku postępu czy jakiegokolwiek rozwoju.
Pisanie o tym czy my robimy błędy czy głupoty też nie ma nic do rzeczy. Każdy robi. Nikt nie jest idealny. Tylko nie robimy ich bez przerwy i nieustająco. Ja odnoszę się do tego co on robi a nie kim jest. To kim jest nie jest moją sprawą i mnie nie obchodzi.
Ale Twe opowieści o złotym strzale to jest wiara w cuda. Teoretycznie ma szansę... tak, ma szansę, ale na co ma większą szansę?
Na mieszkanie pod mostem czy na złoty strzał?
Bo prawdopodobieństwo ma wyraźnie przeciw sobie.
No edge, no trade, however long it takes

ODPOWIEDZ