AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Camaro69

Nieprzeczytany post autor: Camaro69 »

Każdy doskonale wie że dzisiaj nie w tym leży problem i to co podaje Lukch nie ma decydującego znaczenia.W USA po boomie 2006/2009 powstało multum firm brokerskich i teraz mają one potężne problemy-średnia obrotów emini na S&P500 najczęściej wahała się w przedziale 1.8/2 mln sztuk dziennie,ostatnimi czasy obroty WSZYSTKIMI kontraktami indeksowymi nie są w stanie przekroczyć 1.5 mln.To po prostu musi doprowadzić do masowych kolejnych bankructw,i pomimo tego że od wrzesnia znów obroty wzrosna to i tak będzie to zbyt mało by stan branży poprawić.

Problemem AMP tak jak i innych podobnych malutkich biur jest wrażliwość na zachowanie rynku-wystarczy rezygnacja kilku kluczowych klientów i mamy problem...Wystarczy porównać dane finansowe poszczególnych brokerów:

http://www.cftc.gov/ucm/groups/public/@ ... ta0612.pdf


Jeśli ktoś dzisiaj chce być względnie bezpieczny powinien wybrać IB-nie przez to że to superbezpieczne biuro,tylko przez to że jego upadek rozwaliłby branżę detaliczną na kawałki a instytucje gwarantujące zadbały by o odpowiednie rozliczenie....

Awatar użytkownika
Jarpen
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2011, 09:14

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: Jarpen »

Zarejestrowalem sie na stronie amp po demo, sciagnałem je z oficjalnej strony Ninja Trader, zainstalowałem NET Framework 3.5 bo był wymagany, zrobiłem wszystko według instrukcji AMP i po odpaleniu platformy pokazuje sie ekran startowy i wyskakuje taki komunikat jak na obrazku. Jak sobie z tym poradzic ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Success lies on the far side of failure

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: zz »

Temat jest bardzo ważny.
Z tego co wiem,to obsługiwali klientów od 75 000$,a ostatnio zmiejszyli do 5 000 $
Pozdrawiam.
PS. piszę o real oczywiście.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
Jarpen
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2011, 09:14

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: Jarpen »

Dodam, że wybrałem wersję "previous" gdyz jesli wezmę current to wyskakuje takie okienko jak na obrazku i program nie odpowiada.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Success lies on the far side of failure

Awatar użytkownika
Jarpen
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2011, 09:14

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: Jarpen »

Ok, napisałem do NinjaTrader Support, pomogli w 5 minut, trzeba było do Frameworka 3,5 zainstalowac SP1.
Success lies on the far side of failure

Awatar użytkownika
ZielonaMgielka
Maniak
Maniak
Posty: 2976
Rejestracja: 15 lis 2012, 11:00

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: ZielonaMgielka »

AMP | MultiCharts | CQG Commissions Sheet

"Total" includes ALL exchange, clearing and NFA Fees

"E-mini S&P 500 Index ES CME/Globex USD 1.66 ROUND-TURN = 3.32"



Takie koszta widnieja w mailu ktory dostalem od AMP.

Niewiem jaki to prog ale wyobrazam sobie ze bez znizek nie bedzie to wiecej niz 4.50 USD a wedlug "http://www.ampfutures.pl/prowizje-brokerskie/" calosciowy koszt ROUND-TURN na platformie NT wynosi 10.02 USD. Bardzo duza rozbieznosc albo czegos tu nie rozumiem.



Jako ze MIRUS oraz AMP maja porownywalny ROUND-TURN to warto sobie sprawdzic samemu jakich kosztow mozna sie spodziewac.
http://www.mirusfutures.com/brokerage_s ... rd_rates#3

-- Dodano: 17 lis 2012, 15:42 --

http://www.ampfutures.com/Cost_Calc.html

Przy uzyciu feed-u CQG oraz platformy Multicharts DT bez wolumenowych znizek Round-turn wynosi 4.22 USD (4.60 USD na NT). Z czego wynika Round-turn wysokosci 10.02 USD na platformie NT w AMP PL?

-- Dodano: 17 lis 2012, 15:59 --

Tak dla porownania:

ES 0.25 index points =$12.50

12.50 - 10.02 = 2.48 USD
12.50 - 4.22 = 8.28 USD

Dla daytradera sprawa jest tutaj oczywista. Dla trejdujacych SPOT jest to jak roznica spreadu miedzy 0.8 a 0.3 na parze EU. Po obrocie nawet 100 kontraktow zostaje nam 580 USD w kieszeni czyli jakies 46 punktow na ES.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: reptile »

AMP
Nie widze zmian w CQG w zaleznosc od platformy.. masz2 opcje ZF i CQG i stad jest zmiana RT

Mam
2.20 dla CQG
2,90 dla ZF
dla ES

Mirus
2,32

natomaist jest obierana oplata gdy korzystasz ze static DOM na contract zwykle 0,01

Mysle,ze skrypt cos zaszfankowal i zle Ci to pliczył zauważyłem błędy
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

trader009
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2012, 17:07

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: trader009 »

Czy ktoś coś wie, dlaczego nie działa strona http://www.ampfutures.pl/ ???

Awatar użytkownika
Jarpen
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2011, 09:14

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: Jarpen »

Faktycznie,maila tez sie nie da do goscia wyslac. Pewnie zaprzestal dzialalnosci
Success lies on the far side of failure

Camaro69

Re: AMP Futures PL - NinjaTrader + dane CQG

Nieprzeczytany post autor: Camaro69 »

Nie tylko on.Wielu brokerów z USA zaczyna od stycznia tego roku odwracać się plecami na inwestorów z zagranicy.Koncentrują się tylko i wyłącznie na kilku dużych, ,,zaufanych ''graczach którzy robią min 100 kontraktów dziennie. Mniejszych olewają bo uważają za nieopłacalnych.Przeglądają rachunki,zamykają nieaktywne a od ewentualnych potencjalnych klientów bardzo ostro wymagają (skan konta itp)wykazania dochodów min 120 000 zł rocznie dla kont margin (więc i futures).Wyjątkiem są chyba jeszcze tylko AMP i pochodne jak Global Futures i może jeszcze OEC (pewności nie mam ).

Oczywiście nikt tego głośno nie powie bo byłby to w amerykańskim rozumieniu poprawności politycznej wręcz rasizm ;-)

ODPOWIEDZ