Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
grzesq
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 10 lip 2009, 16:57

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: grzesq »

Pytanie: Po co sprzedawac zyskownego robota?

Jak sie pobawic w opymalizacje to wyciagniesz podobna krzywa na danych historycznych (no przynajmiej do czasu ;) ) i w dodatku calkiem za darmo https://www.mql5.com/en/code/10823

Makot0072
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2010, 08:24

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Makot0072 »

Witajcie, wróciłem po 4 latach ciszy na tym forum i 9 latach od dnia rejestracji. Ponawiam sprzedaż mojego systemu opis i link w aukcji poniżej, osoby zainteresowane proszę o prywatną wiadomość.

https://allegro.pl/oferta/system-forex- ... 8012134252

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Makot0072 pisze:Witajcie, wróciłem po 4 latach ciszy na tym forum i 9 latach od dnia rejestracji. Ponawiam sprzedaż mojego systemu opis i link w aukcji poniżej, osoby zainteresowane proszę o prywatną wiadomość.

https://allegro.pl/oferta/system-forex- ... 8012134252
A to jest robot?
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Makot0072
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2010, 08:24

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Makot0072 »

Tak jest to Ea w pełni automatyczne

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Makot0072 pisze:Tak jest to Ea w pełni automatyczne
Wtedy poproszę o licencję doradcy finansowego.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Makot0072
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2010, 08:24

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Makot0072 »

Zapraszam do kontaktu bezpośredniego

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

fx-technik pisze:
Makot0072 pisze:Tak jest to Ea w pełni automatyczne
Wtedy poproszę o licencję doradcy finansowego.
Pamiętajcie o tym, ludzie!
Sprzedaż automatycznych systemów tradingowych jest prawem traktowana na równi z doradztwem finansowym i wymaga od sprzedającego licencji doradcy finansowego!
Jeżeli kupujecie automatyczny system tradingowy od oszusta, który nie posiada takowej licencji, to sami uczestniczycie w nielegalnym procederze.
Abstrahując od tego, że mając robota o takich wynikach, jakie autor prezentuje, to śmiech dławi, że sprzedaje po ok. 300,- PLN robota, za którego każda poważna firma zapłaciłaby miliony!

-- Dodano: 22 kwie 2019, 19:22 --
Makot0072 pisze:Zapraszam do kontaktu bezpośredniego
W dupie mam kontakt osobisty z potencjalnym oszustem.
Pokaż licencję doradcy finansowego, albo przestań naciągać nieświadomych ludzi!!!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Darek,
to nie jest kwestia posiadania licencji lub nie.
Gość jest po prostu oszustem i nawet gdyby zaczął to sprzedawać ubrany w mundur księdza albo policjanta to nadal będzie oszustem.
Dwie osoby, jak widzę już naciągnął.

Awatar użytkownika
Baniol
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 05 paź 2011, 19:05

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ

Nieprzeczytany post autor: Baniol »

Witam.
Koledzy a może chodziło Wam o licencję doradcy inwestycyjnego a nie finansowego.
Znalazłem coś takiego na stronie KNF - stare to więc nie wiem czy nadal aktualne:
"
27 lutego 2012 r.

W związku z pytaniami dotyczącymi działalności doradców finansowych kierowanymi do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) przypominamy, że:

• Nie istnieje państwowa licencja doradcy finansowego. W szczególności KNF nie organizuje egzaminów, czy szkoleń na doradcę finansowego ani nie wydaje certyfikatów potwierdzających wiedzę i kompetencje doradcy finansowego.

• Z formalnego punktu widzenia doradca jest pośrednikiem między klientem a podmiotem finansowym, np. bankiem udzielającym kredytu.

• Doradca finansowy nie ma obowiązku informowania klienta o powiązaniach z podmiotami, których produkty dystrybuuje ani o wysokości wynagrodzenia otrzymywanego od instytucji, której produkty poleca.

• System wynagradzania doradcy finansowego nie zawsze uwzględnia jako priorytetowe działanie w interesie klienta.

• Fakt niepobierania opłaty bezpośrednio od klienta przez doradcę finansowego, nie oznacza, że rzeczywiście usługa ta jest bezpłatna, bo doradca jest wynagradzany przez instytucję finansową z opłaty pobieranej przez instytucję od klienta.

• Oznaczenie „niezależny” doradca finansowy (rozumiany jako w pełni obiektywny i działający zawsze w najlepiej pojętym interesie klienta) powinno być traktowane z ostrożnością.

• Doradcy finansowego nie należy mylić z takimi zawodami wymagającymi licencji KNF jak doradca inwestycyjny, makler papierów wartościowych, czy broker ubezpieczeniowy.

Podejmując odpowiedzialne decyzje finansowe należy się przede wszystkim kierować zdrowym rozsądkiem.
"

Michal_Szczecin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 03 maja 2019, 18:19

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Michal_Szczecin »

fx-technik pisze:
22 kwie 2019, 19:21

Abstrahując od tego, że mając robota o takich wynikach, jakie autor prezentuje, to śmiech dławi, że sprzedaje po ok. 300,- PLN robota, za którego każda poważna firma zapłaciłaby miliony!

nikt nie da milionów - za zarabiającą strategię ludzie max dadzą parę tysięcy zł - usd i to i tak sporadyczne przypadki

większosc ludzi chce dac kilkaset zł max więc koleś po prostu dostosowuje się do portfela większości klientów
1. Forex to nie hazard ale Ty możesz być hazardzistą.
2. Ta sama strategia w innych rękach da inne rezultaty.
3. Jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje.

ODPOWIEDZ