DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 15 wrz 2017, 00:00

Wzrost
7
58%
Bez zmian
3
25%
Spadek
2
17%
 
Liczba głosów: 12

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

ok, z kiwi przesadziłem H4 wygląda obiecująco, m30 już nie

-- Dodano: 14 wrz 2017, 19:18 --

edek, jednak nie mogłem się powstrzymać
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: karnak »

ED S po 1.19

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Bemowo1 pisze: nie rozumiem tej pary, ale on już dawno powinien szybować w kosmos, a jakoś nie może
No właśnie dlatego Moim zdaniem S, nawet z tych poziomów. Jutro piąta świeca spadkowa z rzędu. Dzisiaj miał odbić od LT i tego nie zrobił. Ładnie z jego strony bo daje to szanse wyjscia z L z niewielką stratą. Wszystkie pary z wyjątkiem kabla zaczynają wyglądać prodolarowo. Co jak co ale funtowi w końcu należy się odbicie ;)

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

Bemowo1 pisze:
F-You Money pisze:żeby nie było, że nie byłem pierwszy. przejrzałem wszystkie wskaźniki wyprzedzające na rzeźniku. To koniec wzrostów i powinien zacząć się budować impuls spadkowy. Wykresu nie wklejam
No to ładnie zamykam eski. Przecież jesteś antywskaźnikiem i to dobrym :564: :564:
Nie pisz byle pisać, jak to zamykasz eski, przecież rośnie kilkaset pips, ze stratą? Chyba raczej powinieneś otworzyć L jeśli anty. A teraz patrz i podziwiaj mistrza i jego S z 148,27. Tak się zarabia w dwie strony kudłaczu
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

jakie wyjście z L na kangurze ze strata? :shock: Jak ktoś wziął L na LT to moze smialo zabezpieczyc na BE lub na ryzyku 30 pipsow i napic sie whisky. A jak ktoś wział przy poprzednim odbiciu na LT to ma dawno zysk zabezpieczony i jedyna niewiadoma jest taka czy zarobi normanie czy duzo, bo o stracie nie myśli. Za to mistrzowie co brali S 30 pipsow nad TL i zostawili licząc na wyjście dołem właśnie zaczynają domykac pozycje na BE bo tak sie konczy branie S na wsparciu dziennym
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kermit pisze:jakie wyjście z L na kangurze ze strata? :shock: Jak ktoś wziął L na LT to moze smialo zabezpieczyc na BE lub na ryzyku 30 pipsow i napic sie whisky. A jak ktoś wział przy poprzednim odbiciu na LT to ma dawno zysk zabezpieczony i jedyna niewiadoma jest taka czy zarobi normanie czy duzo, bo o stracie nie myśli. Za to mistrzowie co brali S 30 pipsow nad TL i zostawili licząc na wyjście dołem właśnie zaczynają domykac pozycje na BE bo tak sie konczy branie S na wsparciu dziennym
Na sam koniec zaskoczyli ;) Juz w L. Przyznam ze niespodzianka

Na kiwi objecie hossy na h1
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2017, 19:53 przez Nieśmiertelny Trader, łącznie zmieniany 1 raz.

woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

wystarczylo tylko logicznie pomyslec,A ty zdaje sie spierales sie z kims o inteligenje? i troszke ci braklo
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

woj55 pisze:wystarczylo tylko logicznie pomyslec,A ty zdaje sie spierales sie z kims o inteligenje? i troszke ci braklo
Gram to co widzę na bieżąco a nie prognozuje, dzięki temu zarobilem i na eskach i byc moze zarobie na longach wiec wtf? :)

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Nieśmiertelny Trader pisze:
Na sam koniec zaskoczyli ;) Juz w L. Przyznam ze niespodzianka

dla mnie zamiana oporu we wsparcie nie jest niespodzianką tylko ABC analizy. Dzis pokazywalem na wiekszosci głównych par jak to wygląda na wysokich TF :wink:

http://forex-nawigator.biz/forum/daytra ... ml#p883680

-- Dodano: 14 wrz 2017, 19:59 --

teraz tylko trzeba pomyslec jak zamierzaja rozegrac FED za tydzien na dolarze... ale to pewnie kolo wtorku bedzie widac na wskaznikach i wykresach. Cos wyrysuja

-- Dodano: 14 wrz 2017, 20:05 --

usdcad h1 - aktualizacja... Na granicy klina z perspektywą na flagę

https://www.tradingview.com/x/z1Aee6ti/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

karnak pisze:ED S po 1.19
Pierwszy raz widze ze przeszli wskaźnik Karnaka
The only way is up

Zablokowany