DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 15 sie 2017, 00:00

Wzrost
1
11%
Bez zmian
1
11%
Spadek
7
78%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

F-You Money pisze:DSWS to prymitywne narzędzie, których w sieci jest cała masa, to tylko poziomy i nic więcej, masz przykład jak jeszcze godzinę temu rzeźnik miał spadać według ciebie na 141,56, i od tego momentu jest 50pips do góry, twoje metody po raz kolejny zawiodły, myliłeś się w rzeczy najważniejszej, kierunku ruchu ceny.
Jak kolega nizej pisał, pod wpływem emocji próbowałeś wyznaczyć kierunek i pudło znowu. Praktycznie nigdy tego nie robisz, bo zawsze zachwalasz geniusz na histori wykresu.
A tu zonk i wszyscy widzieli i zakodowali jaki z ciebie kłamca, a narzucasz kłamstwa innym.
DSWS nie ma nic wspólnego z tym, co ty tutaj piszesz.
Tym postem jedynie udowadniasz to, co napisałem w poprzednim poscie.
Że nie masz bladego pojęcia o mojej metodologii i nie umiesz stosować DSWS.
Czyli, pogrążasz się tym co piszesz.

GJ jest akurat na oporze.
A od tamtego momentu, to jest ok. 10 pips wyżej.
Ergo, kłamiesz ty...

Dodatkowo, nigdzie nie pisałem, że spadnie tam zaraz, ani że dzisiaj.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2017, 20:42 przez fx-technik, łącznie zmieniany 1 raz.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

fx-technik pisze:
F-You Money pisze:DSWS to prymitywne narzędzie, których w sieci jest cała masa, to tylko poziomy i nic więcej, masz przykład jak jeszcze godzinę temu rzeźnik miał spadać według ciebie na 141,56, i od tego momentu jest 50pips do góry, twoje metody po raz kolejny zawiodły, myliłeś się w rzeczy najważniejszej, kierunku ruchu ceny.
Jak kolega nizej pisał, pod wpływem emocji próbowałeś wyznaczyć kierunek i pudło znowu. Praktycznie nigdy tego nie robisz, bo zawsze zachwalasz geniusz na histori wykresu.
A tu zonk i wszyscy widzieli i zakodowali jaki z ciebie kłamca, a narzucasz kłamstwa innym.
DSWS nie ma nic wspólnego z tym, co ty tutaj piszesz.
Tym postem jedynie udowadniasz to, co napisałem w poprzednim poscie.
Że nie masz bladego pojęcia o mojej metodologii i nie umiesz stosować DSWS.
Czyli, pogrążasz się tym co piszesz.

GJ jest akurat na oporze.
DADAS SPRZEDAJE
UWAGA DASAS SPRZEDAŁ< DSWS MU MÓWI ŻE JEST NA OPORZE

Patrzymy ile zarabia :) jeaaahhh daaadaaaaasss ty mój pampusiu złoty.

Chyba sprzedam GJ za 100 lotów skoro tak...

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Dadas jakbyś miał troche kultury i ogłady to byś stad odszedl

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

zaraz opór zostanie pokonany, a on dalej będzie się lampił na wykres, z którego nic nie umie wyczytać, w ogóle L nie widzi :568:
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

DSWS - GJ 142.25, gruby sygnał do S, cena na oporze.

Całe forum tańczy, wszyscy sprzedają, dadas niczym hobbit w jasnym habicie przewodzi z laską na białym ogierze i trzyma na swych barkach całe tony pipsów. Czy udźwignie? Na pewno, przecież to DSWS.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

F-You Money pisze:zaraz opór zostanie pokonany, a on dalej będzie się lampił na wykres, z którego nic nie umie wyczytać, w ogóle L nie widzi :568:
Jeżeli zostanie pokonany, to wtedy być może będę grał long.
Zależy od tego, czy spełnione będą warunki mojej metodologii.

Natomiast twoje dalsze komentarze są po prostu chamskie i potwierdzają to, co pisałem wcześniej.

-- Dodano: 14 sie 2017, 20:49 --
GBPJPYM5.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

fx-technik pisze:
F-You Money pisze:zaraz opór zostanie pokonany, a on dalej będzie się lampił na wykres, z którego nic nie umie wyczytać, w ogóle L nie widzi :568:
Jeżeli zostanie pokonany, to wtedy być może będę grał long.
Zależy od tego, czy spełnione będą warunki mojej metodologii.

Natomiast twoje dalsze komentarze są po prostu chamskie i potwierdzają to, co pisałem wcześniej.
kilka godzin temu twoja metodologia podpowiedziała ci źle, dlatego teraz wszyscy rozumieją, iż przy bladym pojęciu już ochoczo sam nie wyrażasz opinii czy urośnie, czy spadnie, po prostu nie chcesz znowu strzelać ślepakami
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

F-You Money pisze:
fx-technik pisze:
F-You Money pisze:zaraz opór zostanie pokonany, a on dalej będzie się lampił na wykres, z którego nic nie umie wyczytać, w ogóle L nie widzi :568:
Jeżeli zostanie pokonany, to wtedy być może będę grał long.
Zależy od tego, czy spełnione będą warunki mojej metodologii.

Natomiast twoje dalsze komentarze są po prostu chamskie i potwierdzają to, co pisałem wcześniej.
kilka godzin temu twoja metodologia podpowiedziała ci źle, dlatego teraz wszyscy rozumieją, iż przy bladym pojęciu już ochoczo sam nie wyrażasz opinii czy urośnie, czy spadnie, po prostu nie chcesz znowu strzelać ślepakami
Ponownie kłamiesz.
Grałem 2 razy S i obie pozycje zamknąłem z zyskiem.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2017, 20:55 przez fx-technik, łącznie zmieniany 1 raz.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Kowlach
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 01 paź 2014, 18:29

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Kowlach »

Kusus pisze:DSWS - GJ 142.25, gruby sygnał do S, cena na oporze.

Całe forum tańczy, wszyscy sprzedają, dadas niczym hobbit w jasnym habicie przewodzi z laską na białym ogierze i trzyma na swych barkach całe tony pipsów. Czy udźwignie? Na pewno, przecież to DSWS.
Mistrz 8)

Swoją drogą ciekawie na ropie. Ostatnio pisaliśmy o S. Osobiście nie wszedłem ale popierałem. :lol:
Od tamtego czasu eski dałyby ładnie zarobić. Zobaczymy jak zapasy w środę. :idea:

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

Kowlach pisze:
Kusus pisze:DSWS - GJ 142.25, gruby sygnał do S, cena na oporze.

Całe forum tańczy, wszyscy sprzedają, dadas niczym hobbit w jasnym habicie przewodzi z laską na białym ogierze i trzyma na swych barkach całe tony pipsów. Czy udźwignie? Na pewno, przecież to DSWS.
Mistrz 8)

Swoją drogą ciekawie na ropie. Ostatnio pisaliśmy o S. Osobiście nie wszedłem ale popierałem. :lol:
Od tamtego czasu eski dałyby ładnie zarobić. Zobaczymy jak zapasy w środę. :idea:
Ja tam sie zastanawiam co z moimi L na EA zrobic i S na Kangurku bo dzisiaj w nocy Lowe ma wazne przemowienie i jak cos chlapnie to przywali 50 pestek w obie manki. No nic, czas na pizze a potem sie pomysli :)

Zablokowany