DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 15 sie 2017, 00:00

Wzrost
1
11%
Bez zmian
1
11%
Spadek
7
78%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

Po przebiciu ls mozna smialo soczyste S-ki nakurwiać : ) Sam zamierzam...

Aż do 0.768 mniej wiecej i potem kierunek up ponownie.

Jeszcze nie jestem pewien czy ta korekte zrobia w 3 falach czy w 5.
AUDUSDDaily.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

fx-technik pisze:
F-You Money pisze:technik zgadujesz na każdym etapie ruchu ceny wklejając ten autochartist, który nazwałeś sobie DSWS
Piszesz, ze nic nie rozumiem, ja zresztą wszyscy inni, których wyzwałeś przekleństwami kilka dni temu, pisząc przy tym, że już nigdy tu nie napiszesz. Często masz takie ataki złości jak ostatnio? Pytam, bo nie wiem czego się spodziewać zaraz, jak coś pójdzie nie po twojej myśli, zresztą to nie jedyne głupoty, które wypisywałeś.
Wiem, ze uważasz się za geniusza, ale chyba nim nie jesteś.
To już nie mnie oceniać.
Kiedyś robiłem IQ test - nie zapodam wyniku, bo i tak nie uwierzysz.
Wkurwia mnie, gdy ktoś pisze kłamstwa niczym niepoparte.
Ty nie rozumiesz mojego sposobu tradingu.

Ja rozumiem twój - trzeba SL dać na 100 pips, gdy ty mówisz kierunek.
Sorry, mnie taki trading nie interesuje.

Ja wiem kiedy cena ruszy w danym kierunku i wiem, jaki jest najbardziej PP poziom TP w danym czasie.
Ty zgadujesz.

PS. Jakbym ci pokazał ile zarobiłem w zeszłym tygodniu i ile tylko dzisiaj, to też byś nie uwierzył.

PPS. I wiem też, kiedy zrezygnować z pozycji.
A ty się lampisz w wykres i czekasz aż ci SL wytnie... i się modlisz...
Fajnie, ze robisz sobie te testy IQ, a to przy okazji jakichś badań było?
Masz prawo do wyrażania swoich opinii, ale zrozum, ze twoje zarobki czy inne mogą kogoś po prostu nie obchodzić. Na tym polega normalność. Cieszę się, że dobrze ci się powodzi. Jak czytałem niektórzy koledzy dyskretnie sugerowali ci wcześniej, pisząc bardzo kulturalnie, że powinieneś się ... Bardzo fajnie to pisali, nie dosadnie.

PS. Nie muszę dodawać z realnego świata, że znowu dołek sprzedałeś, rzeźnik już umacnia swoją pozycję na dobry UP, a eleczki są w świetnej formie
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

F-You Money pisze:
fx-technik pisze:
F-You Money pisze:technik zgadujesz na każdym etapie ruchu ceny wklejając ten autochartist, który nazwałeś sobie DSWS
Piszesz, ze nic nie rozumiem, ja zresztą wszyscy inni, których wyzwałeś przekleństwami kilka dni temu, pisząc przy tym, że już nigdy tu nie napiszesz. Często masz takie ataki złości jak ostatnio? Pytam, bo nie wiem czego się spodziewać zaraz, jak coś pójdzie nie po twojej myśli, zresztą to nie jedyne głupoty, które wypisywałeś.
Wiem, ze uważasz się za geniusza, ale chyba nim nie jesteś.
To już nie mnie oceniać.
Kiedyś robiłem IQ test - nie zapodam wyniku, bo i tak nie uwierzysz.
Wkurwia mnie, gdy ktoś pisze kłamstwa niczym niepoparte.
Ty nie rozumiesz mojego sposobu tradingu.

Ja rozumiem twój - trzeba SL dać na 100 pips, gdy ty mówisz kierunek.
Sorry, mnie taki trading nie interesuje.

Ja wiem kiedy cena ruszy w danym kierunku i wiem, jaki jest najbardziej PP poziom TP w danym czasie.
Ty zgadujesz.

PS. Jakbym ci pokazał ile zarobiłem w zeszłym tygodniu i ile tylko dzisiaj, to też byś nie uwierzył.

PPS. I wiem też, kiedy zrezygnować z pozycji.
A ty się lampisz w wykres i czekasz aż ci SL wytnie... i się modlisz...
Fajnie, ze robisz sobie te testy IQ, a to przy okazji jakichś badań było?
Masz prawo do wyrażania swoich opinii, ale zrozum, ze twoje zarobki czy inne mogą kogoś po prostu nie obchodzić. Na tym polega normalność. Cieszę się, że dobrze ci się powodzi. Jak czytałem niektórzy koledzy dyskretnie sugerowali ci wcześniej, pisząc bardzo kulturalnie, że powinieneś się ... Bardzo fajnie to pisali, nie dosadnie.
Ale, ja tobie nie każę w ogóle czytać moich postów.
Tym bardziej, nie musisz moich postów komentować.
A jeszcze bardziej, nigdy nikt ci nie kazał z nikogo szydzić, ani pisać rzeczy o mnie, które są nieprawdą.
Jeżeli to robisz, to najwyraźniej masz jakiś problem.
Nie tylko ty, zresztą.
Zastanów się, więc.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

technik problem polega na tym, że wyzywasz ludzi takimi i owakimi, że twój geniusz już tu nie postoi, przekleństwa, że nie wypada nawet cytować, po czym przechodzisz do porządku jakby nic w ogóle się nie stało, nie pomyślałeś, że wartoby może przeprosić kilku kolegów za swoje zachowanie tamtego wieczoru?

PS. A na czym polega mój i innych problem, o którym wspominasz?

Przecież chyba mam prawo napisać jak uważam, że DSWS to totalna lipa.
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

Kowlach
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 01 paź 2014, 18:29

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Kowlach »

PS. Jakbym ci pokazał ile zarobiłem w zeszłym tygodniu i ile tylko dzisiaj, to też byś nie uwierzył.

Tylko po tym stwierdzeniu wiem Mój Drogi, że nie zarabiasz na rynku. Nie każdemu jest to dane. Na dodatek emocje są bardzo ważne na rynkach, a Ty zdecydowanie masz z nimi problem.
Nie chcę być złośliwy ale popracuj nad emocjami, wtedy może zaczniesz coś kasować na rynku. :wink:
Ostatnio zmieniony 14 sie 2017, 20:19 przez Kowlach, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

fx-technik pisze:technik zgadujesz na każdym etapie ruchu ceny wklejając ten autochartist, który nazwałeś sobie DSWS
Piszesz, ze nic nie rozumiem, ja zresztą wszyscy inni, których wyzwałeś przekleństwami kilka dni temu, pisząc przy tym, że już nigdy tu nie napiszesz. Często masz takie ataki złości jak ostatnio? Pytam, bo nie wiem czego się spodziewać zaraz, jak coś pójdzie nie po twojej myśli, zresztą to nie jedyne głupoty, które wypisywałeś.
Wiem, ze uważasz się za geniusza, ale chyba nim nie jesteś.
To już nie mnie oceniać.
Kiedyś robiłem IQ test - nie zapodam wyniku, bo i tak nie uwierzysz.
Wkurwia mnie, gdy ktoś pisze kłamstwa niczym niepoparte.
Ty nie rozumiesz mojego sposobu tradingu.

Ja rozumiem twój - trzeba SL dać na 100 pips, gdy ty mówisz kierunek.
Sorry, mnie taki trading nie interesuje.

Ja wiem kiedy cena ruszy w danym kierunku i wiem, jaki jest najbardziej PP poziom TP w danym czasie.
Ty zgadujesz.

PS. Jakbym ci pokazał ile zarobiłem w zeszłym tygodniu i ile tylko dzisiaj, to też byś nie uwierzył.

PPS. I wiem też, kiedy zrezygnować z pozycji.
A ty się lampisz w wykres i czekasz aż ci SL wytnie... i się modlisz...

Fajnie, ze robisz sobie te testy IQ, a to przy okazji jakichś badań było?
Masz prawo do wyrażania swoich opinii, ale zrozum, ze twoje zarobki czy inne mogą kogoś po prostu nie obchodzić. Na tym polega normalność. Cieszę się, że dobrze ci się powodzi. Jak czytałem niektórzy koledzy dyskretnie sugerowali ci wcześniej, pisząc bardzo kulturalnie, że powinieneś się ... Bardzo fajnie to pisali, nie dosadnie.
Ale, ja tobie nie każę w ogóle czytać moich postów.
Tym bardziej, nie musisz moich postów komentować.
A jeszcze bardziej, nigdy nikt ci nie kazał z nikogo szydzić, ani pisać rzeczy o mnie, które są nieprawdą.
Jeżeli to robisz, to najwyraźniej masz jakiś problem.
Nie tylko ty, zresztą.
Zastanów się, więc.
Tak, tak. Każdy ma problem tylko nie ty. Zarabiasz petrodolary, jesteś mentorem, siedzisz na forum, wymyślasz systemy, masz 5 fakultetów i pewnie jeszcze pałe ze 30 cm i to czarną.

Generalnie czas się już chyba pożegnać z tym forum dadas, nie uważasz? Przemyślisz to dzisiaj wieczorem do poduszki?
Nie będzie Ci lepiej jak zamiast siedzenia tutaj zaczniesz wydawać swoje petrodolary w galeriach handlowych? Idź sobie kup namiot, pojedź do lasy czy coś, kup sobie kilo drewna, zrób ognisko, weź może wpłać na jakieś hospicjum czy coś... Twój mentoring, petrodolary i dobre serce mogą zdziałać cuda a ty się marnujesz tutaj, na forum i tracisz jeszcze na nas Twoje i tak zszargane nerwy.

Ooohhh ty mnichu, ty wielbożny Panie coś przybył nas wybawić od głupoty na to forum. My nie godzien Twojego IQ i petrodolarów.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

F-You Money pisze:technik problem polega na tym, że wyzywasz ludzi takimi i owakimi, że twój geniusz już tu nie postoi, przekleństwa, że nie wypada nawet cytować, po czym przechodzisz do porządku jakby nic w ogóle się nie stało, nie pomyślałeś, że wartoby może przeprosić kilku kolegów za swoje zachowanie tamtego wieczoru?

PS. A na czym polega mój i innych problem, o którym wspominasz?

Przecież chyba mam prawo napisać jak uważam, że DSWS to totalna lipa.
Nie masz prawa napisać, że coś jest lipą, jeżeli tego nie znasz.
Krytyk może krytykować jedynie to, co poznał.
Jeżeli krytyk krytykuje coś, o czym nie ma bladego pojęcia, to wyraża nieprawdę - kłamstwo.
Gdybyś poznał moją metodologię i zastosował do niej DSWS, i potradował tak z rok czasu, to wtedy
mógłbyś jedynie stwierdzić, czy ty potrafisz zarabiać moją metodą, czy nie.
Sorry, ale to co ty nazywasz krytyką, nie jest krytyką, tylko niczym niepopartym kłamstwem.
Ergo, nie masz żadnego prawa napisać, że DSWS to lipa, ponieważ nic cię do takiej opinii nie uprawnia.

A tych, do których były skierowane moje ostre słowa nie mam za co przepraszać.
To oni powinni mnie przeprosić za kłamanie, obrażanie, pomawianie i nękanie.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

fx-technik pisze:
F-You Money pisze:technik problem polega na tym, że wyzywasz ludzi takimi i owakimi, że twój geniusz już tu nie postoi, przekleństwa, że nie wypada nawet cytować, po czym przechodzisz do porządku jakby nic w ogóle się nie stało, nie pomyślałeś, że wartoby może przeprosić kilku kolegów za swoje zachowanie tamtego wieczoru?

PS. A na czym polega mój i innych problem, o którym wspominasz?

Przecież chyba mam prawo napisać jak uważam, że DSWS to totalna lipa.
Nie masz prawa napisać, że coś jest lipą, jeżeli tego nie znasz.
Krytyk może krytykować jedynie to, co poznał.
Jeżeli krytyk krytykuje coś, o czym nie ma bladego pojęcia, to wyraża nieprawdę - kłamstwo.
Gdybyś poznał moją metodologię i zastosował do niej DSWS, i potradował tak z rok czasu, to wtedy
mógłbyś jedynie stwierdzić, czy ty potrafisz zarabiać moją metodą, czy nie.
Sorry, ale to co ty nazywasz krytyką, nie jest krytyką, tylko niczym niepopartym kłamstwem.
Ergo, nie masz żadnego prawa napisać, że DSWS to lipa, ponieważ nic cię do takiej opinii nie uprawnia.

A tych, do których były skierowane moje ostre słowa nie mam za co przepraszać.
To oni powinni mnie przeprosić za kłamanie, obrażanie, pomawianie i nękanie.

Ty jakoś moje kreski (i innych też) wyzywasz od gównianych chociaż też ich nie poznałeś :P W takim razie Powinieneś napisać, że ich nie rozumiesz a nie, że są gówniane. Sam kłamiesz a posądzasz innych o to, wymagasz takiego a nie innego zachowania a sam zachowujesz się tak samo.

Weź zadzwoń do swojego psychoterapeuty niech Ci zwiększy dawkę prochów albo załóż rodzinę czy coś bo Ci wali ostro w beret od tego komputera i kont demo na FX. Swoja drogą, to ciekawe czemu twój prawnik Cię jeszcze nie oskarżył o niepoczytalność, jesteś agresywny. Ble...

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

DSWS to prymitywne narzędzie, których w sieci jest cała masa, to tylko poziomy i nic więcej, masz przykład jak jeszcze godzinę temu rzeźnik miał spadać według ciebie na 141,56, i od tego momentu jest 50pips do góry, twoje metody po raz kolejny zawiodły, myliłeś się w rzeczy najważniejszej, kierunku ruchu ceny.
Jak kolega nizej pisał, pod wpływem emocji próbowałeś wyznaczyć kierunek i pudło znowu. Praktycznie nigdy tego nie robisz, bo zawsze zachwalasz geniusz na histori wykresu.
A tu zonk i wszyscy widzieli i zakodowali jaki z ciebie kłamca, a narzucasz kłamstwa innym.
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: DayTrading: Poniedziałek 14.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

F-You Money pisze:DSWS to prymitywne narzędzie, których w sieci jest cała masa, to tylko poziomy i nic więcej, masz przykład jak jeszcze godzinę temu rzeźnik miał spadać według ciebie na 141,56, i od tego momentu jest 50pips do góry, twoje metody po raz kolejny zawiodły, myliłeś się w rzeczy najważniejszej, kierunku ruchu ceny.
Jak kolega nizej pisał, pod wpływem emocji próbowałeś wyznaczyć kierunek i pudło znowu. Praktycznie nigdy tego nie robisz, bo zawsze zachwalasz geniusz na histori wykresu.
A tu zonk i wszyscy widzieli i zakodowali jaki z ciebie kłamca, a narzucasz kłamstwa innym.
8 lat temu zaczął, potem go zbanowali, chwila przerwy, wrócił z nowym nickiem i dalej jest to samo :) Może to jakiś BOT?

Dadas jesteś BOTEM? Masz za zadanie nakręcać ludzi na FX i DSWS? Jesteś programem? ET go to home?

Zablokowany