Licz na siebie ;)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Testarossa
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 19 wrz 2015, 12:06

Re: Licz na siebie ;)

Nieprzeczytany post autor: Testarossa »

185,93 USD na +
Obrazek

Robiwan
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 18 wrz 2012, 22:10

Re: Licz na siebie ;)

Nieprzeczytany post autor: Robiwan »

Hej kolego,
Nawet nie czytam wątku,
Masz w awatarze jednego z moich ulubionych aktorów (Dobry, Zły i Brzydki, Ojciec Chrzestny III).
Szkoda, że gościowi się zeszło, ale w tym wieku...
Pozdrawiam wszystkich traderów ze słonecznej Toscanii... To prawda - piszę te słowa z Torrita di Sienna, klasycznie zalany w tym przypadku toskańskim winem, nic o tradingu nie dodam, niemniej dla początkujących - jest się w tym bagnie cały czas...
Pozdr. R

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Licz na siebie ;)

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Robi, zgadza sie, jak juz raz wdepniesz w te swieczki, opory i wsparcia, knoty, pinbary i inne figury to juz z tego nie wyjdziesz.

Awatar użytkownika
Testarossa
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 19 wrz 2015, 12:06

Re: Licz na siebie ;)

Nieprzeczytany post autor: Testarossa »

Robi witam,
Co do wątku to raczej nic nie straciłeś - podniety młodego wilka ;) nic więcej.
Jeżeli chodzi o awatar to jeden z lepszych aktorów także według mnie, podoba mi się jego rola w "Wall Street Pieniądz nie śpi".
A jak idzie o Toskanię to uwielbiam ten klimat i widoki :) w zeszłym roku jakoś o tym czasie tam byłem, ale przejazdem w drodze do Rzymu (Jesteś na wycieczce?)

p.s

203,51 USD na +

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: Licz na siebie ;)

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

ja od siebie moge dodac tylko tyle żebys skupil sie na formacjach kontynuacji i odwrocenia, PA i żebyś spedził przynajmniej 5tys godzin wpatrujac sie w wykres (nie pomylilem sie - 5 tys h) - wtedy rynek bedzie Cie zaskakiwał rzadziej, a jak juz się to zdarzy to nauczysz sie wychodzic z opresji... i przede wszystkim nauczysz sie cierpliwości. Powodzenia i wytrwałości :564:
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Mpapiez

Re: Licz na siebie ;)

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

atlanticos pisze:ja od siebie moge dodac tylko tyle żebys skupil sie na formacjach kontynuacji i odwrocenia, PA i żebyś spedził przynajmniej 5tys godzin wpatrujac sie w wykres (nie pomylilem sie - 5 tys h) - wtedy rynek bedzie Cie zaskakiwał rzadziej, a jak juz się to zdarzy to nauczysz sie wychodzic z opresji... i przede wszystkim nauczysz sie cierpliwości. Powodzenia i wytrwałości :564:
Podobno żeby cokolwiek opanować do poziomu mistrzowskiego w danej dziedzinie, potrzeba około 10 000 godzin :)...

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Licz na siebie ;)

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

może nie od razu mistrzowski ale niech to będzie poziom zapewniający stabilną krzywą kapitału i właściwą kontrolę ryzyka. Wyliczyłem, że do 5000 godz. brakuje mi jeszcze ok. 3000 godzin.

Awatar użytkownika
Testarossa
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 19 wrz 2015, 12:06

Re: Licz na siebie ;)

Nieprzeczytany post autor: Testarossa »

Atlanticos najgorsza ta cierpliwość ;) zdarza się zamykać akcje przed czasem...

Ehh wczoraj wieczorem niepotrzebnie ustawiłem za niskie SL i wtopiłem :/ ale szybko się odbiłem... Miało byc na + bez tej wtopy. Fuck!

Obrazek

Kazik
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 19 kwie 2008, 09:30

Re: Licz na siebie ;)

Nieprzeczytany post autor: Kazik »

irmentruda pisze:Robi, zgadza sie, jak juz raz wdepniesz w te swieczki, opory i wsparcia, knoty, pinbary i inne figury to juz z tego nie wyjdziesz.
Młody człowieku.
Nie powtarzaj głupot, propagowanych 20 lat temu przez Broków/Domy Maklerskie.
To jest wierutna bzdura.
Dalej nie rozwijam.
Nie daj się wrogiej propagandzie.

Kazik
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 19 kwie 2008, 09:30

Re: Licz na siebie ;)

Nieprzeczytany post autor: Kazik »

atlanticos pisze:ja od siebie moge dodac tylko tyle żebys skupil sie na formacjach kontynuacji i odwrocenia, PA i żebyś spedził przynajmniej 5tys godzin wpatrujac sie w wykres (nie pomylilem sie - 5 tys h) - wtedy rynek bedzie Cie zaskakiwał rzadziej, a jak juz się to zdarzy to nauczysz sie wychodzic z opresji... i przede wszystkim nauczysz sie cierpliwości. Powodzenia i wytrwałości :564:
Może mi coś umknęło.
Czy są jeszcze inne typy formacji?

ODPOWIEDZ