DayTrading: Czwartek 23.07.2015

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Zablokowany

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 24 lip 2015, 00:00

Wzrost
16
59%
Bez zmian
3
11%
Spadek
8
30%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Czwartek 23.07.2015

Post autor: atlanticos »

"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: DayTrading: Czwartek 23.07.2015

Post autor: cytrynek »

kr85kr pisze:
kera.p pisze:Już mnie denerwują Ci Polscy brokerzy - cały czas coś kombinują z depozytem... I cały czas więcej zabezpieczenia trzeba mieć... Macie jakiegoś dobrego zagranicznego brokera? Jak z podatkami wówczas tak samo ;)

W związku ze zmianą Regulaminu oraz Specyfikacji Instrumentów Finansowych przypominamy, że zmianie ulegnie sposób pobierania depozytu zabezpieczającego. W wyniku zmiany począwszy od dnia 2 sierpnia 2015 depozyt będzie pobierany na bazie brutto, tj. od większej z pozycji: długiej lub krótkiej. W efekcie TMS Brokers zaprzestanie stosowania dotychczasowego mechanizmu pobierania depozytu od pozycji netto w danym Instrumencie Finansowym.
go4x/tms trader ?
Dukascopy Europe.
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: DayTrading: Czwartek 23.07.2015

Post autor: Damfry »

Mnie nie interesuję to że rynek jest bez regulacji. Wynoszenie poufnych informacji to przestępstwo i nie jest to legalna praktyka nawet na tym nieregulowanym rynku. Tylko o to mi chodzi i to mnie irytuje.
Zlecenia nie leżą w kosmosie tylko na rynku, nigdy nie widziałeś MD?

Gdzieś dwa, trzy lata temu była burza w UK, gdy wyszło że ktoś sobie "wykradał dane, poprzez insiderów " to sam Cameron świecił oczami....
Tu taka zagrywka właśnie była bezczelnie wykonana, poziom cały dzień ładnie trzymał, bo miał trzymać i być do zwały, ale ktoś mając wcześniej info jakie będą dane wyru..ał detal, bo detal nigdy poziomu nie utrzyma.
Nie wiesz na kogo mówi się pejsy na tym rynku?

Swoją drogą, jak na DJ koleś rzucił o zero czy dwa zera większe zlecenie i spowodował lekkie zawalenie, z miejsca było dochodzenie czy nie próbują manipulować ceną....
Forex to swojego rodzaju zawody, powiedzmy bieganie 10 km na czas. Wyobrażasz sobie, że jednemu zawodnikowi ktoś daje rower?

MarcinPOL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2015, 22:30

Re: DayTrading: Czwartek 23.07.2015

Post autor: MarcinPOL »

Damfry nie przesadzasz trochę? To tylko 70 pipsów. Co to jest? Jakby walnęli 200pips i powrót to OK, ale tyle to normalne zamykanie i otwieranie pozycji przez różnych inwestorów.

Awatar użytkownika
lukpiasek
Maniak
Maniak
Posty: 2267
Rejestracja: 26 sty 2012, 13:55

Re: DayTrading: Czwartek 23.07.2015

Post autor: lukpiasek »

Damfry pisze:Mnie nie interesuję to że rynek jest bez regulacji. Wynoszenie poufnych informacji to przestępstwo i nie jest to legalna praktyka nawet na tym nieregulowanym rynku. Tylko o to mi chodzi i to mnie irytuje.
Zlecenia nie leżą w kosmosie tylko na rynku, nigdy nie widziałeś MD?

Gdzieś dwa, trzy lata temu była burza w UK, gdy wyszło że ktoś sobie "wykradał dane, poprzez insiderów " to sam Cameron świecił oczami....
Tu taka zagrywka właśnie była bezczelnie wykonana, poziom cały dzień ładnie trzymał, bo miał trzymać i być do zwały, ale ktoś mając wcześniej info jakie będą dane wyru..ał detal, bo detal nigdy poziomu nie utrzyma.
Nie wiesz na kogo mówi się pejsy na tym rynku?

Swoją drogą, jak na DJ koleś rzucił o zero czy dwa zera większe zlecenie i spowodował lekkie zawalenie, z miejsca było dochodzenie czy nie próbują manipulować ceną....
Forex to swojego rodzaju zawody, powiedzmy bieganie 10 km na czas. Wyobrażasz sobie, że jednemu zawodnikowi ktoś daje rower?
masz sporo racji ale zamiast marnować energie załóż że takie "fałszywki" były są i będą licz sie z nimi a przestana one być problemem ba nawet mogą być pomocne bo oznacza to że paliwo do wzrostów skądś jest nadal

ja np: byłem przekonany że na danych bedzie dużo wiekszy wystrzał w górę a dobre dane pociągły mocno w dół edka z czym sie też liczyłem i co pozwoliło mi tylko odnowic pozycje L jeszcze z lepszą ceną
spodziewaj sie nie spodziewanego zawsze i juz
liczyłem sie ze spadkiem ale nie z tak duzym choc bylem przygotowany na jeszcze ciut wiekszy
Ostatnio zmieniony 23 lip 2015, 15:55 przez lukpiasek, łącznie zmieniany 1 raz.
Nigdy nie kłóć się z idiotami bo najpierw spróbują cie sprowadzić do swojego poziomu a później spróbują pokonać doświadczeniem ;)

Awatar użytkownika
as28
Maniak
Maniak
Posty: 1722
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:14

Re: DayTrading: Czwartek 23.07.2015

Post autor: as28 »

czy mógłbyś słówko o co idzie z tą teorią na wykresie?
Lepszy 3 dni studiowania Steva Mauro niż 3 lata CJ.
Szukaj darmowych kursów w necie aby zrozumieć dzienną manipulację.

Awatar użytkownika
c.ajto
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 18 kwie 2015, 11:52

Re: DayTrading: Czwartek 23.07.2015

Post autor: c.ajto »

Na E/D nie ma co dużo deliberować - jesteśmy w obrębie klina, więc gra na odbicia od TL, później na wybicie z formacji.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Czwartek 23.07.2015

Post autor: atlanticos »

as28 pisze:
czy mógłbyś słówko o co idzie z tą teorią na wykresie?
retest szyi :D
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

rybat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 01 lut 2011, 23:18

Re: DayTrading: Czwartek 23.07.2015

Post autor: rybat »

usd/jpy L 123.94. TP 124.24 SL 123.79
aud/usd S 0.7370. TP 0.7340 SL 0.7385

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: DayTrading: Czwartek 23.07.2015

Post autor: dobryfxplayer »

rybat pisze:usd/jpy L 123.94. TP 124.24 SL 123.79
aud/usd S 0.7370. TP 0.7340 SL 0.7385
co ty gadasz za glupoty!

myslisz ze ktos zaznacza/patrzy na wykresie jakie pozycje otworzyles i kiedy dostaniesz SL albo TP???

chlopie ogarnij sie!!! :563:
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Zablokowany