Nowy projekt edukacyjny

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Re: Nowy projekt edukacyjny

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

I właśnie, skorzystajmy na marketingu, bo prawdziwy mentoring jest za darmo......!!!!!!!

Pozdrawiam

David_Plavko
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 27 sie 2011, 13:10

Re: Nowy projekt edukacyjny

Nieprzeczytany post autor: David_Plavko »

Za darmo to nawet w twarz nie dostaniesz :wink: Bardziej docenia się to, za co się zapłaci.

Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Nowy projekt edukacyjny

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

Jak ktoś nie potrafi docenić to niech nie zawraca sobie głowy forexem. Prawdziwym Mentorem zaś zostaje ktoś, kto osiągnoł finansowy sukces na rynku. Od kogoś takiego możesz się czegoś nauczyć. Taka osoba nie ma też parcia do bogacenia się na mentoringu, czy szkoleniach dla mas. Poza tym cały ten projekt nie jest dla przeciętnego Kowalskiego, a szkoda bo powinien być.

Skoro to działa tak fantastycznie, to dlaczego nikt nie daje gwarancji? Jeżeli zatem wszystko zależy od rozwoju osobistego to po co wprowadzać ludzi w błąd mamiąc ich niezależnością finanoswą. Dlaczego ten cały program zwyczajnie nie umożliwi tym ludziom zarobienia na siebie? Skąd mogę wiedzieć czy ci panowie są ekspertami od rynku? Gdzie można podejżeć ich sukcesy? Jakiś dziennik tradera? Pytań jest znacznie więcej, ale jedno jest pewne trzeba zapłacić! Póki co pilnie śledzę ich poczynania i zamiast uwiarygodnienia znalazłem czysty marketing.

Ps. Za 4 kafelki sam osobiście mogę przeszkolić jedną osobę miesięcznie online - nie gwarantując oczywiście niczego...

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 27 cze 2013, 19:04 przez silveRbull, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Re: Nowy projekt edukacyjny

Nieprzeczytany post autor: brother »

Pytanie, czy ktoś chociaż średnio rozgarnięty jest w stanie uwierzyć w tego typu filmy marketingowe. :wink: oferta skierowana raczej dla naprawdę naiwnych, pewnie nawet nie tych z tego forum raczej target Urbańskiego i podobnych "speców".
Certyfikaty i Zaświadczenia Potwierdzam rzetelność szkolenia każdy poziom. Dołącz do nas zostań autoryzowanym szkoleniowcem na terenie EU szczegóły na stronie http://piv.pivpiv.dk/

marcinpl87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 14 mar 2007, 23:50

Re: Nowy projekt edukacyjny

Nieprzeczytany post autor: marcinpl87 »

Żaden średnio ogarnięty trader nie wybrałby takiego "mentora" bez wcześniejszego przejrzenia jego statementów za ostatnie kilka lat. Ale ludzie którzy są początkujący nie mają pojęcia jak takiego tradera-mentora sprawdzić i dlatego kupują często kota w worku (albo mentora w worku :D )

Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Re: Nowy projekt edukacyjny

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

Normalnie mentor powinien wziąść odpowiedzialność za ciebie, w przeciwnym wypadku kupujesz tylko wiedzę przekazywaną w formie cyrkowej.

Pozdrawiam

Trader_X
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2014, 10:56

Re: Nowy projekt edukacyjny

Nieprzeczytany post autor: Trader_X »

Byłem na ich webinarze w zeszłym tygodniu.

Robili analizę pary USDJPY. Powiem szczerze zawiodłem się, miałem nadzieję, że coś sobą reprezentują oprócz sprzedaży szkoleń. Jak jednak dostałem zaproszenie na zakup szkolenia za 7000 zł to już wiem o co lata.
Ten człowiek który robił analizę widać, że nie grał tego o czym mówił, gubił się w analizie.

Moje pytanie o jakiś wyciąg z transakcji, które dały im zarobić podobno 46% i uwiarygodniły ich słowa, zostało bez odpowiedzi.

Szkoda stracili u mnie autorytet. Webinary czasami były ciekawe ale na szkolenie bym się nie wybrał.

Awatar użytkownika
jokerdsp
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 13 paź 2012, 13:21

Re: Nowy projekt edukacyjny

Nieprzeczytany post autor: jokerdsp »

jak to nie wiedzieli, to był listopad to co było na usd/jpy to co pokazywali, sam wtedy grałem w tym miesiącu jednym z ich schematów i zarobilem około 54 zł z 300 zł kapitału. Mogę wysłać trade' y z mt4 z dokładnym opisem
HQ TEAM

ODPOWIEDZ