LIQUIDEX - Direct Market Access

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Liquidex
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:57

Re: LIQUIDEX - Direct Market Access

Nieprzeczytany post autor: Liquidex »

Kontynuując wysiłki mające na celu zwiększenie świadomości polskich uczestników rynku FX, załączamy linki do strony LMAX które zawierają szczegółową specyfikacje oferowanych przez nas kontraktów walutowych Spot FX.

http://mtf.lmax.com/mtf-trading/contract-types
http://mtf.lmax.com/membership/document-library - Zakładka "Contract terms"
http://mtf.lmax.com/mtf-trading/instruments-traded

W imieniu Liquidex chciałbym ponownie zachęcić do weryfikacji wszystkich zamieszczonych tu przez nas informacji w stosownych organach nadzorczych (np. w KNF), bezpośrednio u naszych partnerów LMAX, oraz do opublikowania otrzymanej odpowiedzi.

-- Dodano: 07 lis 2012, 11:37 --

Szanowni Państwo,

Do działu http://www.liquidex.eu/zasoby.html został dodany wskaźnik pokazujący aktualny spread dostępny na naszej plaformie.

Srednik
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 14 lis 2012, 09:49

Re: LIQUIDEX - Direct Market Access

Nieprzeczytany post autor: Srednik »

po przeszło tygodniu testów muszę powiedzieć że uważam tą platformę za najlepszą z jaką miałem dotychczas doczynienia.

zlecenia wchodzą błyskawicznie, brak jakichkolwiek poślizgów, ceny są identyczne jak te na Lmax a prowizja jest o ok. 10% niższa.

jak jest z wpłatą depozytu - muszę wysyłać do zagranicznego banku czy posiadacie konto w Polsce w PLN ?

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: LIQUIDEX - Direct Market Access

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Eeee ale nie najniższa... Są brokerzy LMAX z niższą prowizją ;-)

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: LIQUIDEX - Direct Market Access

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Cyb pisze:Eeee ale nie najniższa... Są brokerzy LMAX z niższą prowizją ;-)
Z MT4? Kto?
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Re: LIQUIDEX - Direct Market Access

Nieprzeczytany post autor: psV »

Dlaczego wykresy Armada Markets (LMAX) oraz LIQUIDEX się różnią od siebie? Chodzi mi o ogólną liczbę ticków.
Porównywałem AM Real i LIQUIDEX Demo.

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: LIQUIDEX - Direct Market Access

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

psV pisze:Dlaczego wykresy Armada Markets (LMAX) oraz LIQUIDEX się różnią od siebie? Chodzi mi o ogólną liczbę ticków.
Porównywałem AM Real i LIQUIDEX Demo.

Armada nie jest podłączona tylko do LMAXa to STP z LMAXem jako jeden z LP.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
Liquidex
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:57

Re: LIQUIDEX - Direct Market Access

Nieprzeczytany post autor: Liquidex »

Srednik pisze:po przeszło tygodniu testów muszę powiedzieć że uważam tą platformę za najlepszą z jaką miałem dotychczas doczynienia.

zlecenia wchodzą błyskawicznie, brak jakichkolwiek poślizgów, ceny są identyczne jak te na Lmax a prowizja jest o ok. 10% niższa.

jak jest z wpłatą depozytu - muszę wysyłać do zagranicznego banku czy posiadacie konto w Polsce w PLN ?
Jest nam bardzo miło że oferowane rozwiązania spełniają Państwa oczekiwania.
W kwestii realizacji przelewów - wpłaty od polskich klientów są przyjmowane także na wydzielony rachunek w polskim oddziale BNP Paribas prowadzony w następujących walutach: CHF, EUR, USD, GBP, PLN, JPY.

kris77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 16 maja 2006, 13:44

Re: LIQUIDEX - Direct Market Access

Nieprzeczytany post autor: kris77 »

Witam.
Pytania do Liquidex: jaką najmniejszą jednostką transakcyjną można u Was handlować (pytam, bo nie znalazłem na stronie) i jakie są koszty wypłaty środków, zakładając, że będę miał konto w PLN?
I jeszcze jedno: czy jak będę miał swoje prywatne konto w banku PNB Paribas, to przelewy na i z konta w Liquidex będą prawie natychmiastowe?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Liquidex
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:57

Re: LIQUIDEX - Direct Market Access

Nieprzeczytany post autor: Liquidex »

kris77 pisze:Witam.
Pytania do Liquidex: jaką najmniejszą jednostką transakcyjną można u Was handlować (pytam, bo nie znalazłem na stronie) i jakie są koszty wypłaty środków, zakładając, że będę miał konto w PLN?
I jeszcze jedno: czy jak będę miał swoje prywatne konto w banku PNB Paribas, to przelewy na i z konta w Liquidex będą prawie natychmiastowe?

Pozdrawiam
Szanowny Panie,

Najmniejszą jednostką jaką można handlować w Liquidex jest 10.000 jednostek waluty bazowej (0.1 standardowego lota).

Zakładając że będzie miał Pan konto w banku polskim w PLN i w takiej walucie dokona Pan wpłaty nie poniesie Pan żadnych kosztów związanych z wypłatą środków. Jeżeli będzie miał Pan swoje prywatne konto w BNP Paribas przelewy pojawią się w naszym systemie niemalże natychmiast po ich wykonaniu.

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Re: LIQUIDEX - Direct Market Access

Nieprzeczytany post autor: psV »

Na demo CAŁKOWITA prowizja za lota to 2.25 jednostki waluty bazowej (podejrzanie tanio). Jednak w Waszym FAQ jest napisane:
"Naszym wynagrodzeniem jest prowizja wynosząca 0.00225% za otwarcie oraz 0.00225% za zamknięcie pozycji. Lączny koszt otwarcia i zamknięcia pozycji wynosi więc równowartość 0,45 pipsa."
Więc jak jest na realu ?

ODPOWIEDZ