Podróże traderów

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
MrYogi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 935
Rejestracja: 25 gru 2007, 19:18

Nieprzeczytany post autor: MrYogi »

jasonbourne pisze:
MrYogi pisze:Ja osobiscie wynajmuje i co rok się przeprowadzam bo mi się nudzi dany widok z okna.
He he, dobre. A jak wygląda sytuacja z kobietami na Tajlandii?
Jak najbardziej są.


A co konkretnie pytasz ?

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

No na przykład jakie są w porównaniu z polkami, zakładając że robiłeś takie "badania".;) Ale w sumie nieważne, tak tylko pytam.;)

Już sobie sam znalazłem. Niezła historia zresztą.

http://facet.wp.pl/kat,1007819,wid,1129 ... omosc.html
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Noob
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 397
Rejestracja: 05 wrz 2007, 18:39

Nieprzeczytany post autor: Noob »

Jasonbourne, jeżeli chodzi o kobiety w Tajlandii to nie dość, że są, to jeszcze są tanie :wink:

Awatar użytkownika
MrYogi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 935
Rejestracja: 25 gru 2007, 19:18

Nieprzeczytany post autor: MrYogi »

jasonbourne pisze:No na przykład jakie są w porównaniu z polkami, zakładając że robiłeś takie "badania".;) Ale w sumie nieważne, tak tylko pytam.;)

Już sobie sam znalazłem. Niezła historia zresztą.

http://facet.wp.pl/kat,1007819,wid,1129 ... omosc.html
To są sytuacje bardzo marginalne, ale jak wszędzie trzeba uważać. Jak ktoś jest kretynem i nie sprawdzi dowodu to jego problem.

Pozatym jak czytam "kilka dolarów" to mi się zawsze śmiać chce. Ktoś kto to pisze to albo nigdy nie był w Tajlandii, albo gustuje w 50-latkach co mają wszystkie choroby oprócz grypy.

Ps. Polska jest znacznie wyżej w rankingu największej prostytucji aniżeli Tajlandia ( Tajlandia coś 9 miejsca, Polska 5 miejsce na świecie, a pewnie przez EURO 2012 awansujemy na 4-3 miejsce. ) Największy sex biznes jest w .... Hiszpanii.

Rożnica miedzy Tajlandią a resztą świata jest taka ze nikt się z tym nie kryje, dzięki czemu jest tu znacznie normalniej.


Tajlandia to głównie piękne plaże, zabytki, mili ludzie, jedzeinie itp itd. a nie prostytucja.
Kwestia tylko podejścia, czy komuś już mózg spłynął do wacka czy nie.

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Jeśli ktoś ogląda "pamiętniki z wakacji " ,a szczególnie odcinki z Gran Canarą to podaje nazwę hotelu ,który występuje w tej serii :wink: Hotel nazywa się Mirador i mieści się w Maspalomas. Skojarzyłem go szybko ,bo mieści się on koło mojego miejsca pobytu na tej wyspie. Okolica i lokalizacja super ,ale hotel z zewnątrz nie zachęca do skorzystania z ich usług :wink: Mogę też podać lokalizację tego klubu na koło plaży (nowoczesny ,przeszklony ) ,który był pokazany w tym jakże śmiesznym serialu :mrgreen: Polecam obejrzeć jeśli ktoś lubi oglądać takie klimaty i przy okazji chce się pośmiać z głupoty aktorów :mrgreen:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Cadermo pisze:Polecam obejrzeć jeśli ktoś lubi oglądać takie klimaty i przy okazji chce się pośmiać z głupoty aktorów
Tak tak, na pewno oglądasz to tylko dlatego żeby się pośmiać z głupoty aktorów :D

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Ink. pisze:Tak tak, na pewno oglądasz to tylko dlatego żeby się pośmiać z głupoty aktorów Very Happy
W tym serialu nie ma nic wartościowego.Prócz tego ,że można obejrzeć sobie Gran Canarie i pośmiać się z głupoty scenariusza i gry aktorów :wink: Czasem mam wrażenie ,że scenariusz specjalnie jest napisany w taki sposób ,bo nie wierzę ,żeby Ci co piszą ten serial byli tak głupimi ludźmi :|

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Cadermo pisze:Czasem mam wrażenie ,że scenariusz specjalnie jest napisany w taki sposób ,bo nie wierzę ,żeby Ci co piszą ten serial byli tak głupimi ludźmi
Jest własnie dobrze napisany, zobacz ile osób o tym serialu mówi i ile go ogląda, nawet ty :), ludzie robią to co sie sprzedaje a takie "bardziewie" własnie sie sprzedaje w społeczeństwie

PS
gran canari to ja wole sobie pooglądac na żywo niż w serialu, ewentualnie zdjęcia ;)

Awatar użytkownika
mryko
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 619
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:58

Nieprzeczytany post autor: mryko »

A mówi Wam coś nazwa Riomaggiore? Polecam odnaleźć zdjęcia w necie i zaplanować czas by wybrać się tam.
Sky is the limit

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Co ktoś uczył się kitesurfingu na wyspie Rodos? Podobno tam są dobre szkoły i dobre warunki.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

ODPOWIEDZ