BlackHorse FX - ECN/ STP/Currenex

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
crashev
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2011, 17:47

Nieprzeczytany post autor: crashev »

ECN to wcale nie jest takie fair środowisko.
ECN ciągle mają tzw. last-look zasade, w trakcie dużej zmienności mogą wykasować dowolne zlecenie nawet po potwierdzeniu, mogą także rozszerzać
sztucznie spread i dzieje się to już nawet nie na poziomie brokera ale banku
dostarczającego płynność.

Z innej beczki, zna ktoś brokera MT4, który oczywiście jest ECN, zwie się ECNem, u którego zdarzyło wam się, że zlecenie limit order zostało otworzone/wykonane po lepszej cenie niż ta o którą pytaliście - co ma miejsce dość często w prawdziwych warunkach rynkowych ?

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

crashev pisze:ECN ciągle mają tzw. last-look zasade, w trakcie dużej zmienności mogą wykasować dowolne zlecenie nawet po potwierdzeniu, mogą także rozszerzać
sztucznie spread i dzieje się to już nawet nie na poziomie brokera ale banku
Zgadza się,jednak CFTC to ściga prawnie i operacyjnie.Jeżeli złapie brokera czy bank na złodziejstwie to dowala kary i inwestorom muszą zwrócić kasę niesłusznie pobraną...
crashev pisze: Z innej beczki, zna ktoś brokera MT4, który oczywiście jest ECN, zwie się ECNem, u którego zdarzyło wam się, że zlecenie limit order zostało otworzone/wykonane po lepszej cenie niż ta o którą pytaliście - co ma miejsce dość często w prawdziwych warunkach rynkowych ?
Jest to niemożliwe ,MT4 nigdy nie będzie ECN może tylko zrobić mostek do ECN,a MT5 nie radzi sobie // zlecenia się gubią// obawiam się że nie wystartują z ECN.

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

crashev
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2011, 17:47

Nieprzeczytany post autor: crashev »

zz pisze:
crashev pisze:ECN ciągle mają tzw. last-look zasade, w trakcie dużej zmienności mogą wykasować dowolne zlecenie nawet po potwierdzeniu, mogą także rozszerzać
sztucznie spread i dzieje się to już nawet nie na poziomie brokera ale banku
Zgadza się,jednak CFTC to ściga prawnie i operacyjnie.Jeżeli złapie brokera czy bank na złodziejstwie to dowala kary i inwestorom muszą zwrócić kasę niesłusznie pobraną...
crashev pisze: Z innej beczki, zna ktoś brokera MT4, który oczywiście jest ECN, zwie się ECNem, u którego zdarzyło wam się, że zlecenie limit order zostało otworzone/wykonane po lepszej cenie niż ta o którą pytaliście - co ma miejsce dość często w prawdziwych warunkach rynkowych ?
Jest to niemożliwe ,MT4 nigdy nie będzie ECN może tylko zrobić mostek do ECN,a MT5 nie radzi sobie // zlecenia się gubią// obawiam się że nie wystartują z ECN.

Pozdrawiam.
Możliwe to to jest, bo widziałem u innych takie rzeczy, ale nie wiem właśnie, który broker to taki uczciwy jest.

Oczywiście mówiąc o MT4 i ECN, musi tu być jakiś pomost, ale na rynku są już dość dobre i sprawne rozwiązania tego typu, tyle tylko, że to brokerzy łupią ciągle na serwerach MT4.

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

crashev pisze:Możliwe to to jest, bo widziałem u innych takie rzeczy, ale nie wiem właśnie, który broker to taki uczciwy jest.

Oczywiście mówiąc o MT4 i ECN, musi tu być jakiś pomost, ale na rynku są już dość dobre i sprawne rozwiązania tego typu, tyle tylko, że to brokerzy łupią ciągle na serwerach MT4.
Dobrzy brokerzy kwotują już poniżej 0.3 sekundy,a Ty chcesz w takiej sytuacji..dodatkowe mostki i inne gadżety...?
Każde dodatkowe ogniwo w takiej sytuacji to dla nas dodatkowe utrudnienie...

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Yankee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 577
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:22

Nieprzeczytany post autor: Yankee »

Troche mnie nie bylo na forum....

Z pobieznej lektury widze ze mialo byc tak pieknie a wyszlo jak zawsze...

I z pierwszego polskiego ECN mamy kolejnego IB polecajacego brokera a watpliwej reputacji.

Szkoda

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Yankee pisze:Z pobieznej lektury widze ze mialo byc tak pieknie a wyszlo jak zawsze...

I z pierwszego polskiego ECN mamy kolejnego IB polecajacego brokera a watpliwej reputacji.

Szkoda
Szkoda...,nie szkoda... zależy jak na to patrzeć....
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=17488
......
Z tego co słyszałem to największe rodziny... Mas....skie z tego oprogramowania korzystają...
Jakby nie patrzeć na sprawę... Kovis dał podstawy...,a z tego co wiem poważne banki myślą też o tym...
// najwyższy czas..//
Było .,nie było... temat jest na BARDZO duży PLUS...

Pozdrawia Serdecznie.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

casper
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 16 mar 2005, 16:16

Nieprzeczytany post autor: casper »

A mi szkoda tylko zz tyle co on tutaj potu wylał w tym wątku i te nadzieje ehhh :)

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

A mi szkoda tylko zz tyle co on tutaj potu wylał w tym wątku i te nadzieje ehhh Smile
I tak...,i nie....
Poważnie Ciebie traktując i jednocześnie podbudowując...,pomyśl że jest luty 1998 rok...,naprawdę będzie Tobie łatwiej...
Droga jest TYLKO jedna....

Pozdrawiam.

Dodano po 9 minutach:
zz pisze:Poważnie Ciebie traktując i jednocześnie podbudowując...,pomyśl że jest luty 1998 rok...,naprawdę będzie Tobie łatwiej...
Przepraszam,istotna pomyłka z mojej strony... myślałem o lutym 1988 roku...
Jeszcze raz przepraszam za istotną // fundamentalną..// pomyłkę..

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
mryko
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 619
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:58

Nieprzeczytany post autor: mryko »

Jak prace nad wprowadzeniem rachunków w PLN?
Sky is the limit

Camaro69

Nieprzeczytany post autor: Camaro69 »

He he mi też szkoda zz ;-)

Dotrwałem od 1 strony do 30 dalej padłem przy czytaniu.Cóż szkoda-sam na szczęscie jestem graczem kontraktowym nie przepadam zabardzo za forexem (ani tym bardziej CFD) więc współczuje graczom których nie stać na pełny ECN.

Zostaje jak zawsze jedyna możliwość-chcesz mieć największą z mozliwych pewność wybierz brokera futures,CME ma już calkiem całkiem płynnosc na futach forexowych...polecam chociaż skalp nie jest zbyt efektywny gdy krok notowania to 1 pips za to prowizje są śladowe

ODPOWIEDZ