Jaki smartphone pod MetaTrader?

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

MajorGC pisze:Ten temat wiele razy przewijal sie juz przez forum.

papys pisze:HTC hd2
Jedyny problem z nim to niestety jesli chcesz miec stabilny system szybki i zarazem zeby bateria dlugo trzymala, musisz pomeczyc sie i zmienic roma na jakis nieoryginalny. W przeciwnym wypadku bedziesz sie meczyl z nigdy nie poprawionymi bugami WM.
Tu bym się kłócił.
Romy 3.14 są już całkiem znośne.
Za baterię odpowiada radio rom. Te z serii 2.15.50.14 trzymają dość ciekawie. U mnie ostatnio 3,5 dnia co jak na taki ekran jest dobrym osiągnięciem.

A że właśnie w stockowych romach masz radio 2.15.XXX to można śmiało pracować na oryginale...

pa&da
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 28 lut 2010, 11:54

Nieprzeczytany post autor: pa&da »

witam

co myslicie o tym modelu
cokolwiek mozna tutaj zainstalowac i obslugiwac w miare przyzwoicie?

http://www.ebay.co.uk/itm/Unlocked-Andr ... 3280956581

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

pa&da pisze:co myslicie o tym modelu
cokolwiek mozna tutaj zainstalowac i obslugiwac w miare przyzwoicie?
Odpalisz wszystko co jest na na andka 2.2 na tym tel - czyli chyba wszystko - o ile pamięci i procka wystarczy - o tym drugim na aukcji cisza..

Co do samego fona to jest to jakiś no-name. Osobiście wolałbym coś sprawdzonego na aukcji wychaczyć. Np nowe SE X10 masz w podobnej cenie - ok 800PLN nówka, gwarancja itd..

Na starcie masz przewagę:
- nie płacisz cła - które pewnie byś zapłacił
- znana marka i gwarancja!
- nowsza wersja andka (2.3.3)
- lepszy aparat (jeśli używasz)
- zapewne szybszy procek (w aukcji nie jest określony a sama X10 ma 1GHz
- więcej pamięci (dwa razy więcej)

Jedyna przewaga tego "tel" to dualsim, ale to też da się wykonać kupując odpowiednią "kartę".
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
rh-fx
Gaduła
Gaduła
Posty: 191
Rejestracja: 12 lis 2007, 21:39

Nieprzeczytany post autor: rh-fx »

szybkie pytanko : pod Androida nadal nie ma Metatradera jako programu ? (nie mówię o "protezach" bo te znam)
Czy coś się może zmieniło lub zmieni w najblizszym czasie?
- Co ja tutaj robię ?
- Gdzie są ci co powinni tu być ?
- Co robią ci , których nie powinno tutaj być ?

Awatar użytkownika
Helium
Gaduła
Gaduła
Posty: 291
Rejestracja: 04 kwie 2011, 13:02

Nieprzeczytany post autor: Helium »

waldi122 pisze:Witam
W Admiral Markets jest do pobrania aplikacja pod nazwą AndroidTrader.

Tak ale na tej platformie nic nie idzie zrobic tzn. żadnych wskaźników itp itd jest tylko wykres i do wyboru TF. Ale chopaki mówili mi, że mają zainstalowaną tą samą aplikacę i u nich było więcej rzeczy do wyboru. Także trzeba samemu spróbować.
Ja mam HTC Desire i chodziło ładnie.

Mała dygresja do tych co maja ten sam model telefonu.
Czy wam tez przeskakuje kursor i musicie przetrzeć tą kuleczkę za pomocą, której mozna obsługiwac telefon?????????? Bo juz dałem drugi raz do reklamacji. Aha i zawiesza sie przy słuychaniu muzyki i odtwarzaniu filmów menda;]
Gółwnie elektronika :fuckyou2: :fuckyou2: :509: :516:

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

wziełam sobie w play za złotówke htc desire z, w pakiecie od razu z 1gb internetu w cenie. Platforma odpalona bardzo czesto, bardzo pomaga taki telefon, chociaz przy wlaczonej aplikacji lepiej miec pod reka ladowarke poza domem, ale ja nie zamienilabym go na innnego w tej chwili

ps. ale każdy telefon traktowałabym wyłącznie pomocniczo do pilnowania, kontrolowania ceny i zleceń i do zamykania pozycji, albo i otwierania jeśli w głowie mamy to co widzieliśmy na kompie... jednak komputer to komputer a myślę, że taki telefon po to, żeby można było np. spędzić spokojnie cały dzień poza domem

Awatar użytkownika
rh-fx
Gaduła
Gaduła
Posty: 191
Rejestracja: 12 lis 2007, 21:39

Nieprzeczytany post autor: rh-fx »

aniacfiszan pisze: każdy telefon traktowałabym wyłącznie pomocniczo do pilnowania, kontrolowania ceny i zleceń i do zamykania pozycji, albo i otwierania jeśli w głowie mamy to co widzieliśmy na kompie
sprawdz aplikację Trade Interceptor Mobile - może zmienisz zdanie :wink:
- Co ja tutaj robię ?
- Gdzie są ci co powinni tu być ?
- Co robią ci , których nie powinno tutaj być ?

Awatar użytkownika
HunterPL
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 437
Rejestracja: 26 sie 2010, 21:33

Nieprzeczytany post autor: HunterPL »

rh-fx pisze:sprawdz aplikację Trade Interceptor Mobile - może zmienisz zdanie Wink
widzialem ta aplikacje u kumpla... to chyba nalepsza aplikacja do tradingu mobile. Lepszym rozwiązaniem jest chyba tylko zdalny pulpit podlaczony pod mt4 na kompie. Niestety duzy minus to brokerzy ktorzy oferuja to rozwiazanie. Narazie jest ich garstka i nie zabardzo podobaja mi sie ich oferty. po drugie chyba tylko pod androida (ja mam windowsa mobile;/)... jaka jest wg was najlepsza aplikacja do tradingu na Windows mobile 6.5?
Pieniądze są krwią tego świata...

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 777
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

rh-fx pisze:
aniacfiszan pisze: każdy telefon traktowałabym wyłącznie pomocniczo do pilnowania, kontrolowania ceny i zleceń i do zamykania pozycji, albo i otwierania jeśli w głowie mamy to co widzieliśmy na kompie
sprawdz aplikację Trade Interceptor Mobile - może zmienisz zdanie :wink:
Właśnie bawiłem Trade Interceptor Mobile, jest rewelacyjny! przy mojej strategii spokojnie da rade handlować. Tylko co do broków jw.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
murdock
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 12 lip 2011, 12:52

Nieprzeczytany post autor: murdock »

Mustafa pisze:
rh-fx pisze:
aniacfiszan pisze: każdy telefon traktowałabym wyłącznie pomocniczo do pilnowania, kontrolowania ceny i zleceń i do zamykania pozycji, albo i otwierania jeśli w głowie mamy to co widzieliśmy na kompie
sprawdz aplikację Trade Interceptor Mobile - może zmienisz zdanie :wink:
Właśnie bawiłem Trade Interceptor Mobile, jest rewelacyjny! przy mojej strategii spokojnie da rade handlować. Tylko co do broków jw.
Androidy są wielozadaniowe. Można odpalić Trade Interceptora do analiz i program od brokera do zleceń.

ODPOWIEDZ