Reklamy brokerów

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

Czy reklamy mogą mieć wpływ na twoją decyzję ?

tak
33
28%
nie
75
63%
nie wiem
12
10%
 
Liczba głosów: 120

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Reklamy brokerów

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Daje taki temat..
Reklamy brokerów
* jeśli ktoś spotka absurdalną lub inną dziwną, śmieszną reklamę z branży FX to można wpisać... dla potomności


Obrazek

Dodano po 1 minutach:
CMS ...
Mam dla Ciebie wiadomość, którą warto zapamiętać. Od bieżącego tygodnia CMS może pochwalić się najszybszym "dealingiem" na całym rynku...a z pewnością najszybszym spośród wszystkich platform w Posce i UK. Znaczna część naszych klientów już zauważyła zmianę na lepsze, przyjmując ją bardzo pozytywnie.
Od teraz transakcje na wybranych parach są realizowane całkowicie poprzez automat - czyli bez najmniejszej ingerencji dealera. Zlecenia typu MARKET są realizowane błyskawicznie - niemal tak jak na rachunku DEMO. Co to oznacza dla Ciebie? Większe zyski, więcej okazji do zarobku oraz mniej stresuących sytuacji. Oznacza to też niemal całkowite wyeliminowanie zjawiska o nazwie "requoting", czyli powtórnego zapytania o akceptację nowej ceny.

Lepsze warunki handlu wyglądają teraz następująco:

Broker gwarantuje automatyczne wykonanie do 10 lotów, dla par:
EUR/USD, USD/JPY,GBP/USD,USD/CHF,USD/HKD

Zlecenia mniejsze niż 5 lotów gwarantowane są dla par:
AUD/USD, NZD/USD, USD/CAD.

W pozostałych przypadkach górnym limitem jest 1 lot.
:lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Prosta odp: NIE

Jak to mówią papier wszystko przyjmie.. (można gadać, pisać co się chce więc wszyscy wkoło są NAJ..)
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Wiele razy powtarzane kłamstwo może stać się prawdą ... :D
Prosta odp: NIE
* To po co są reklamy ? :lol:

Awatar użytkownika
tomislater
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 05 gru 2007, 17:22

Nieprzeczytany post autor: tomislater »

Żeby zajmować nam bez potrzeby pamięć ;D W przypadku ludzi siedzących dłużej na tym forum, wiedzą jakiego brokera wybrać. Lecz taki człowiek trafiający np. tutaj z google, nie lubiejący czytać, a dużo takich zauważy reklamę, że rynek jest prosty, no to sobie kliknie, a co ;)

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Reklamy mają przyciągnąć uwagę, powiedzieć że istnieją, przyciągnąć klientów (zwiększyć sprzedaż) wszelkimi możliwymi sposobami (czytaj za wszelką cenę: kłamstwa, oszustw, chwytów reklamowych, czasami nielegalnych zabiegów[przekaz podprogowy[kiedyś stosowano 1 klatkę filmu jako przekaz, stosowano to np w kinach a przekazem miało być to że jesteś głodny, w ten sposób zwiększano sprzedaż, teraz to nielegalne, obecnie wystarczy prosta sztuczka z 99 na końcu, która "mówi" że coś nie kosztuje 100 a 90 (ludzie mają taki mechanizm zaokrąglana w dół)]).. Oczywiście jest tego więcej [wszelkiego rodzaju gwiazdki, itp].. Była też kiedyś akcja że jedne z operatorów komórkowych ma najszybszy internet, owszem ma ale na 1 ulicy w warszawie to było a reklama na całą Polskę.. Często też "super telefony w promocji" ale jak pójdziesz to nie kupisz bo np 1 szt na duże miasto..
Reklamy służą tylko ZWIĘKSZENIU SPRZEDAŻY..
Coś co jest dobre nie potrzebuje reklamy (no chyba że formy informującej o istnieniu, a nie formy "My jesteśmy naj.."), samo się sprzedaje..
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Offek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 17 wrz 2008, 12:34

Nieprzeczytany post autor: Offek »

Tig3r pisze:Coś co jest dobre nie potrzebuje reklamy (no chyba że formy informującej o istnieniu, a nie formy "My jesteśmy naj.."), samo się sprzedaje..

widzę, że byłby kiepski z Ciebie marketingowiec. Wszystko potrzebuje reklamy jeśli ma się sprzedać. Każdy jeden produkt. Nawet nasławniejsza i najdroższa marka świata -coca cola. wszystko. jedzenie, ciuchy, usługi, maszyny. jeśli czegoś nie reklamujesz to za jakiś czas po prostu tego nie będzie, ot co :)

Awatar użytkownika
magictrader
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 684
Rejestracja: 01 lut 2008, 10:26

Nieprzeczytany post autor: magictrader »

Widziałeś reklamy Luxusa czy Swarovskiego na lewo i prawo :)? Chyba nie :).

Czym droższa marka tym bardziej g****any produkt (patrz Coca-Cola, najdroższa marka świata, wskaźnik ten jest liczony na podstawie wyników z obecnej sprzedaży i hipotetycznej gdyby nie właśnie marka).
Jak Tig3r napisał, co dobre samo się sprzedaje, a co ... potrzebuje intensywnej reklamy.

Awatar użytkownika
tomislater
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 05 gru 2007, 17:22

Nieprzeczytany post autor: tomislater »

magictrader pisze:Jak Tig3r napisał, co dobre samo się sprzedaje, a co ... potrzebuje intensywnej reklamy.
Lub jest produktem, który dopiero wchodzi na rynek, więc trzeba reklamować. Co do coca-coli, to przecież cały czas się wszędzie reklamują, bo bez tego inni by ich wygryźli ;) Oczywiście nie na przestrzeni kilku dni, ale jak myślisz, co by się stało gdyby poznikały na rok wszystkie reklamy coli z tv, internetu i billboard'ów? :D

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

tomislater pisze:
magictrader pisze: ale jak myślisz, co by się stało gdyby poznikały na rok wszystkie reklamy coli z tv, internetu i billboard'ów? :D
Byłoby mniej reklam i więcej spokoju? :D
Tak się składa że firma którą przytoczyłeś to firma sprzedająca złudzenia, gdzie wytworzenie produktu to niewielka wartość (pewnie z 10-20%) ceny końcowej a reszta to koszta reklamy i kreacji "mody" z aktora w ostateczności płaci klient.. Wolny świat i każdy ma wybór..

Co do reklam i zysków, to wszystko zależy od przyjętej strategii, ja osobiście negatywnie odbieram wszelkiego typu reklamy "zachęcające".. Informacyjne jeszcze ujdą (w małych ilościach) - jak będę miał potrzebę i ochotę to sam sprawdzę i ocenie czy produkt /usługa warta jest abym do niej/niego wrócił ale nikt w TV, na bilbordzie czy w radiu nie będzie mi wmawiał że coś jest jakieś tam i ze jest specjalnie dla mnie i że jest NAJ..

Przykład z życia, kiedyś moim ulubionym batonem był MARS do czasu aż nie zmienili receptury, reklama była dla mnie mało ważna (z regóły mało ważna jest, taka osobowość), zmienili smak i od tamtej pory nie kupuję i nigdy nie kupię zapewne, a teksty na opakowaniu "nowy lepszy smak" niechaj sobie wsadzą ..
Sam wiem co dla mnie dobre..
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Heh.. temat sie rozwija :wink:

Kiedys mi sie przczytało że reklamy sprzedaja uczucia i emocje czyz nie tak?

Najlepszym lekarstwem to zawieść się na oczekiwaniach. :lol:

Słuchacie czasem radia rmf zet ... nonstop kumulacje sms .. ludzie wciaz wygrywaja.. no i te emocje :lol:

Najfajniesze sa reklamy kredytowe albo wogole bankowo finansowe..
Przykład z życia, kiedyś moim ulubionym batonem był MARS do czasu aż nie zmienili receptury, reklama była dla mnie mało ważna (z regóły mało ważna jest, taka osobowość), zmienili smak i od tamtej pory nie kupuję i nigdy nie kupię zapewne, a teksty na opakowaniu "nowy lepszy smak" niechaj sobie wsadzą ..
Sam wiem co dla mnie dobre..
hehe dobre ... baton sie zmienil nie do poznania a reklamy dalej swoje :lol:

ODPOWIEDZ