Kurs od raportyforex.pl - Miłosz Mielnik

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

Czy warto kupić kurs odnośnie podstaw Forexa

Tak
0
Brak głosów
Raczej tak
0
Brak głosów
Nie wiem
0
Brak głosów
Raczej nie
0
Brak głosów
Nie
5
100%
 
Liczba głosów: 5

piotr.n
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2023, 21:28

Kurs od raportyforex.pl - Miłosz Mielnik

Nieprzeczytany post autor: piotr.n »

Cześć,

Jestem początkujący, jeśli chodzi o Forex i tematy z tym związane. Stwierdziłem, że znajdę kurs/mentora zamiast samemu błądzić i tracić czas na początku przygody - minimalizuję wtedy czas potrzebny do nauki. Znalazłem stronę raportyforex.pl Pana Miłosza Mielnika - oferuje on kurs od podstaw związany z Forexem, potwierdza jakość swojego mentoringu poprzez wiele zrzutów ekranów jego wyników i opinii.

Sęk w tym, że w internecie próżno szukać opinii na jego temat, ale sprawia wrażenie człowieka, od którego można się dużo nauczyć. Oferuje kurs w kwocie "czterocyfrowej", który obejmuje tematy od podstaw. Nie obiecuje gruszek na wierzbie, ale mówi, że można się solidnie przygotować do tego, żeby podziałać na tych rynkach. Co myślicie? Czy takie kursy mają sens? Jeśli nie to gdzie szukać sensownych źródeł informacji?

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Kurs od raportyforex.pl - Miłosz Mielnik

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

piotr.n pisze:
17 sty 2023, 21:40
Cześć,

Jestem początkujący, jeśli chodzi o Forex i tematy z tym związane. Stwierdziłem, że znajdę kurs/mentora zamiast samemu błądzić i tracić czas na początku przygody - minimalizuję wtedy czas potrzebny do nauki. Znalazłem stronę raportyforex.pl Pana Miłosza Mielnika - oferuje on kurs od podstaw związany z Forexem, potwierdza jakość swojego mentoringu poprzez wiele zrzutów ekranów jego wyników i opinii.

Sęk w tym, że w internecie próżno szukać opinii na jego temat, ale sprawia wrażenie człowieka, od którego można się dużo nauczyć. Oferuje kurs w kwocie "czterocyfrowej", który obejmuje tematy od podstaw. Nie obiecuje gruszek na wierzbie, ale mówi, że można się solidnie przygotować do tego, żeby podziałać na tych rynkach. Co myślicie? Czy takie kursy mają sens? Jeśli nie to gdzie szukać sensownych źródeł informacji?
Wszystkie materiały na podanej stronie pochodzą z przed kilku lat, sam twierdzisz, że nie ma opinii na jego temat, co jest dziwne, to szkoda kasy na ten kurs. Najpierw poobserwuj rynek na platformach demo, a jak będziesz potrafił zarabiać na rachunku demo, to wtedy możesz tą czterocyfrową kwotę spróbować zainwestować na rachunku realnym. Drogi na skróty nie ma.

FreeWay

Re: Kurs od raportyforex.pl - Miłosz Mielnik

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Daj sobie spokój pieniądze tylko stracisz , w Internetach pełno takich "ekspertów" typ twierdzi że "Zarobiłem 1 mln zł na Forex. 250% zysku w 3 miesiące. " wierzysz w to ? jak by tyle zarobił to miał by w dupie siedzieć i komuś tłumaczyć . To co on omawia w tych "analizach" to proste podstawy AT dostępne za darmo np dr Zbigniew Wieczorek za free to opowiada .

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kurs od raportyforex.pl - Miłosz Mielnik

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

piotr.n pisze:
17 sty 2023, 21:40
Sęk w tym, że w internecie próżno szukać opinii na jego temat, ale sprawia wrażenie człowieka, od którego można się dużo nauczyć. Oferuje kurs w kwocie "czterocyfrowej", który obejmuje tematy od podstaw. Nie obiecuje gruszek na wierzbie, ale mówi, że można się solidnie przygotować do tego, żeby podziałać na tych rynkach. Co myślicie? Czy takie kursy mają sens? Jeśli nie to gdzie szukać sensownych źródeł informacji?
"Sprawia wrażenie"..... to błąd atrybucji. Miłosz zarobił 600K jeżeli mu wierzyć... to po jaką cholerę szkolic ludzi i pisać raporty ??? Tu masz próbkę jego możliwości:
https://www.youtube.com/@mioszmielnik2575
"Bardzo skuteczna analiza" śmiechu warte ! Sam sprawdziłem 4 wszystkie dostałyby SL ! Rysowanie sobie w taki sposób... to strata czasu bo rasowy analityk ma w głowie scenariusze a ten zawodnik mówi pójdzie tam i ch...j... dla mnie czysta AMATORSZCZYZNA . Jakim cudem on zarobił kasę ? Ja już w tym momencie wietrzę jakiś szwindel bo o podpięciu konta do myfxbook to oczywiście nie ma mowy.
Słuchaj 37 PLN to nie majatek kup i napisz co sadzisz o tym.
Kilka lat temu był wątek o nim u nas:
raporty-forex-t25988.html
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
ra121pl
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 02 lut 2023, 20:25

Re: Kurs od raportyforex.pl - Miłosz Mielnik

Nieprzeczytany post autor: ra121pl »

Bardzo łatwo jest tak analizować wykres, kiedy zna się przyszłość wykresu. Widziałem tylko kawałek filmu pana Miłosza Mielnika.

Aby sprawdzić czy ktoś jest wiarygodny czy też nie, należy zobaczyć jego prognozę na przyszłość i po pewnym czasie sprawdzić czy faktycznie miał rację lub się mylił. Na przykład analiza pewnej osoby, która twierdziła, że zarobiła 700% w 14 miesięcy. Był o tym artykuł na comparicu.

https://comparic.pl/700-w-ciagu-14-mies ... estycyjna/

Jest tam fragment:

Kod: Zaznacz cały

Jako przykład zamieszczam moją prognozę eur/usd z dnia 05.10.2015
Można to łatwo sprawdzić. I co mieliśmy ładnie zaznaczone na wykresie poszczególne wzniesienia i dołki i miało być tak. A tymczasem mieliśmy trend boczny odbiegający od normy. Oczywiście z całym szacunkiem dla autora. To nie jest pokazanie po to by mówić, że ktoś jest taki czy inny. Nie o to chodzi. Każdy się może pomylić.

Tylko zamierzasz zainwestować swoje pieniądze bo nie chcesz tracić czasu, ale mówię Ci, że można być na forexie kilkanaście lat albo być bardzo wiarygodnym w oczach innych na podstawie filmików, wykształcenia, ale jak nie ma racjonalnych dowodów na to, strategii, która przyniesie Tobie konkretne zyski na przestrzeni całego roku albo kilku lat to nie ma o czym mówić. Jest to wielkie ryzyko utraty kapitału.

Awatar użytkownika
ra121pl
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 02 lut 2023, 20:25

Re: Kurs od raportyforex.pl - Miłosz Mielnik

Nieprzeczytany post autor: ra121pl »

Przepraszam, pomyliłem się. Nie można twierdzić z góry, że ktoś kto analizuje wykres również przyszłościowy i na tym opiera swoją strategię działania jest z góry spisany na straty, tym bardziej, że nic nie wiem ani o tej osobie ani o strategii, która być może jest prawdziwa i działa. Zbyt bardzo atakowałem. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kurs od raportyforex.pl - Miłosz Mielnik

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej nasz kolega poświecił się i odbębnił webbinar Miłosza i dotarł do momentu gdzie dzień później dostał telefon. Ale po kolei
Webbinar to ponoć nudna popierducha plus wychwalanie dokonań Mielnika i na tym się skupmy:
- pokazuje kilka listów od uczestników niektóre mają załaczniki w formie wykresów kapitału - ŻADNYCH DAT kiedy to miało miejsce
- pokazuje swoje wejścia - widziałem screeny - w takiej jakości aby NIE BYŁO można odczytać DAT ZAGRAŃ
- trochę tłumaczy czym jest jego system uwzględniający głównie wolumen.
- Oczywiście o linku do myfxbook ZAPOMNIJCIE ! :wink:
i tyle wiem - celem webbinaru jest pozyskanie nr telefonu aby przeprowadzić "casting" na padawana mistrza FX.

A teraz do mięsa. Ile to kosztuje i co oferuje Miłosz. Za 4500 PLN macie kurs a po nim raporty poranne plus ewentualne aktualizacje i możliwość pisania na jakimś komunikatorze przez 3 miesiące. Po tym okresie 157 PLN na miesiąc. Kropka

Teraz wam napiszę co kolega wynotował w trakcie rozmowy z Miłoszem z moim komentarzem:
1. Pytany o link do potwierdzenia wyników myfxbook MM odpowiada że pokazuje co chce i tyle.....
- MM nie pokazuje bo jak już wiemy jego wyniki są sprzed co najmniej 3 lat nie ma nic aktualnego. Co więcej mogłoby się okazać że konto zostało odparowane !!
2. Pytanie co gra ? odpowiedz: Majorsy, Gold, Oil, Indeksy tam gdzie ma dostęp do wolumenu.
- Trochę za dużo jak na jednego zawodnika co widać jak ogarnia w analizach na swoim kanale na YT.
3. Pytanie na jaki interwał ten "system" działa. Odpowiedź: Day Trading.....
- Jak to usłyszałem to mnie załamał... chce ogarniać naście instrumentów grając DT, robiąc analizy na H4 do tego narzucać poprawki. Chyba Miłosz chce nam wmówić że jest tak dobry... ale niestety nie potrafi tego udowodnić.
4. Pytanie na jakie ryzyko jest ustawiony ten system/metoda grania ? Dopowiedź: jak chce się osiągać takie jak on wyniki po setki procent to trzeba grać 5 - 10%...
- :shock: :shock: :shock: :shock: Do wyj...nia konta jeden krok:
2_percent_10_percent_risk.png
5. Pytanie jak technicznie wygląda ta współpraca a zwłaszcza raporty. Odpowiedz: Wysyła swóje PRZEMYŚLENIA co może się stać BEZ podawania żadnych istotnych danych jak gdzie umieścić SL, TP jakie RYZYKO założyć.
- jesteście zdani sami na siebie... ale jego skuteczność jako analityka rośnie bo bez podawania konkretnych poziomów sl,tp itd. analiza zawsze skuteczna i zarazem GÓWNO warta

Pod koniec kolega powiedział że śledzi nasze forum i wie że ściemniaczy szkoleniowych jest mnogość. Miłosz odpowiedział że zna i na tym forum są sami AMATORZY. I co myślicie o tym ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kurs od raportyforex.pl - Miłosz Mielnik

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej.
Dostałem info że Miłosz dostał linki z naszymi spostrzeżeniami na temat jego działalności. I w chwili wolnej nas odwiedzi i się wypowie czy też opowie co tam porabia na FX. Serdecznie zapraszamy do dyskusji.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kurs od raportyforex.pl - Miłosz Mielnik

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

MIłosz milczy jak zaklęty. Ale pisze... tu macie jego z czapy marketing mailowy... co wam to przypomina ? Czy chłopak nie powinien się cofnąć ze 20 lat wstecz aby ktoś sie na to nabrał ? Co się stało z Miłoszem Traderem, który zarobił 1 mln na FX ?? Jakoś go nie widze w tych wiadomościach. Oceńcie sobie sami czy zaufalibyście kolesiowi bo ja zaczynam wątpić czy kiedykolwoiek zarobił ten milion...:
Miłosz mnie kocha.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: Kurs od raportyforex.pl - Miłosz Mielnik

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

Tak coś ostatnio pomyślłem, że w sumie każdy orze jak może. Nawet oszusciki tgo typu, bidule chcą zarobić. Każdy chce zarobić. Skoro są barany co wierzą w różne bajki to w zasadzie co tam. Teraz jest wojna, kto kogo natnie, oszuka. Jak rząd, też oszukuje baranów i co. Takie czasy.

ODPOWIEDZ