Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Krypto_Fan
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2021, 22:24

Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Krypto_Fan »

Witam

Postanowiłem wyrazić swoją opinię co do szkoleń i kursów online na temat kryptowalut i inwestowania sprzedawanych na stronie instytutkryptografii.pl i najzwyczajniej w świecie WAS PRZESTRZEC, że kupno jakiegokolwiek kursu tam = wyrzucenie pieniędzy w błoto BEZ MOŻLIWOŚCI ODZYSKANIA WPŁACONYCH PIENIĘDZY.
Sam nie wiem jak do tego doszło, ale z biegiem czasu karmiony wizją, że tuż tuż dostanę konkrety i pojawią się zyski wykupiłem dość dużo tych szkoleń tam m. in. kurs Radka Rygielskiego o tradingu, szkolenie Kamila Gancarza, ale przede wszystkim wszystkie dostępne kursy Phila Koniecznego + dostęp do zamkniętego forum (gdzie niewygodne komentarze błyskawicznie są kasowane). Phila dość długo oglądam na YT i akurat tam bardzo sensowne mówi i przekazuje za darmo na YT fajną wiedzę, ale po przerobieniu tych wszystkich kursów czuję się mocno zawiedzony.
Osobiście czuję się po prostu oszukany przez instytut kryptografii, bo poinformowano mnie, że żadnych wpłaconych pieniędzy już nie odzyskam stąd moja opinia tutaj. Głupi wydałem u nich ponad 7 tys. zł. Spamowali codziennie mailami z darmowymi webinarami i obiecywali wielkie zyski, a jakbym ich dalej słuchał to byłbym bankrutem.

2977 zł za szkolenie Phila to dla mnie dość spora kwota i po prostu spodziewałem się jakiś konkretów po szkoleniu za niemal 3000 zł, a prawda o Philu Koniecznym i jego szkoleniu Jak zainwestować w kryptowaluty i zmaksymalizować swój zysk jest taka, że to wiedza bezużyteczna niestety. Jego drugie szkolenie Jak przygotować się do hossy? - Strategie Phila Koniecznego to już całkiem porażka. Za darmo na youtube można znaleźć więcej informacji niż w tym szkoleniu.

To co mnie zaniepokoiło już na starcie i zapaliła mi się pomarańczowa lampka w głowie to regulamin strony Instytutu Kryptografii, a dokładnie punkt § 5. odstąpienie od umowy, a dokładnie BRAK TAKIEJ OPCJI! :( "Użytkownik nie ma prawa odstąpienia od Umowy zgodnie z art. 38 pkt. 12 ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U.2019.0.134 t.j.)"

Czyli z momentem przelania pieniędzy za szkolenie już nie ma opcji zwrotu. Jako, że po wielokrotnych prośbach choć o zwrot niewielkiej części wpłaconej kwoty nie udało mi się odzyskać ani 1 zł to dzisiaj pokażę Wam prawdę w tym kilka zdjęć jak wyglądają szkolenia w pseudo instytucie kryptografii a dokładniej CRYPTOGRAPHY RESEARCH sp. z o.o., ul. Gnieźnieńska 24, 91-046 Łódź, NIP: 7393925507, REGON: 382872801, KRS: 0000777790, kapitał zakładowy 5 000 zł

Zostawię Wam poniżej kilka print screnów co wchodzi w skład tych szkoleń o kryptowalutach Phila Koniecznego

Obrazek


Szkolenie Phila jak zainwestować w kryptowaluty i zmaksymalizować swój zysk to jest 36 lekcji, muszę dodać mocno archiwalnych lekcji nagranych w tamtym roku.. Każda lekcja to średnio 15-20 minut gadaniny i TOTALNYCH PODSTAW, które w żadnym stopniu nie przekładają się na zyski. Subskrybuję Phila już od ponad 2 lat, ma naprawdę wartościowy kanał na YT, daje tam sporo fajnej treści i celnych uwag, ale dziś już wiem, że te darmowe video na jego kanale są po prostu bardziej merytoryczne i lepsze niż ten cały płatny kurs za 3 koła. Poważnie? Płacę 3000 zł żeby posłuchać czym są kryptowaluty, czym jest bitcoin, co to ICO czy jak się zalogować i zarejestrować na bitbayu czy binance? Albo że coinmarketcap służy do monitorowania rynku? Po zapoznaniu się ze wszystkimi materiałami wręcz czułem się jakbym dostał z liścia. Tyle pieniędzy poszło za tak elementarną wiedzę.

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Przed kupnem przejrzałem internet i nie natrafiłem na wiele opinii. Trafiłem tylko na ten link, gdzie inni też dość sceptycznie pisali o jego szkoleniach

https://www.wykop.pl/wpis/31069913/phil ... was-przed/

To są pozostałe osoby zrzeszone w instytucie kryptografii, gdzie jak tylko dokonamy wpłaty to nie ma już możliwości w ciągu 14 dni dokonać zwrotu co jest naprawdę przykre i smutne. Jak kupowałem kiedyś kurs o forexie to taką furtkę bezpieczeństwa miałem, a tutaj wpłacasz i zapomnij o jakiejkolwiek możliwości zwrotu. Podejrzewam, że jakby dali taką opcję to by mieli 95% zwrotów za te swoje obietnice wielkich zysków i "tajemną wiedzę", która w rzeczywistości jest pustym gadaniem jakich co nie miara za darmo na Youtube.

Klub Tradera sp. z o.o. , NIP: 7262682978, REGON: 387309832, KRS: 0000865222
Analizy Rynku sp. z o.o., NIP: 7262682889, REGON: 387250205, KRS: 0000864145
Kub Inwestora sp. zo.o., NIP: 7262682599, REGON: 387113508, KRS: 0000859861

Wszyscy ten sam adres Gnieźnieńska 24, 91-046 Łódź. Sprawdźcie sobie w Google Maps jak wygląda cała ta siedziba Instytutu Kryptografii to spadniecie z krzesła. Niby ci wielcy inwestorzy obracają setkami tys. zł a na szkoleniu nic takiego nie zobaczycie. Oni tylko ładnie opowiadają o inwestowaniu, albo grają drobnicami typu kilka tys zł. Nie bądźcie jak ja naiwni i nie dajcie się złapać na te tanie webinarowe zagrywki.

Obrazek
Obrazek

Jedynie chciałem na koniec podziękować twórcy kanału na YT Mike Satoshi. Oglądam Mike'a od dawna i swego czasu pytałem go na fb o opinie o instytucie kryptografii i dał mi wtedy dobrą radę bym omijał szerokim łukiem całą tą gównoplatformę instytutu kryptografii i wszystkich tam zrzeszonych pseudotrenerów żerujących na naiwności ludzkiej. Że dokładnie ta sama wiedza dostępna jest za darmo na Youtube ale ja naiwny liczyłem na jakąś "super cudowną tajemną wiedzę". Naprawdę dużo bardziej merytoryczną i cenną wiedzę znajdziecie na kanale Mike Satoshi. Dajcie proszę znać jakie są wasze odczucia o szkoleniu Phila Koniecznego czy innych w instytucie kryptografii. Bo jestem pewien że nie tylko mnie omamili wielkimi zyskami których do dziś nie ujrzałem na swoim portfelu. Średnio co 3 dni zapraszają mnie na darmowe webinary gdzie wciskają ten sam kit i tak ten ich biznes szkoleniowy jeszcze się kręci.

I jeśli jest tu jakiś prawnik to proszę o priv. Czy to jest legalne, że cały ten instytut kryptografii czy tam wcześniej jak działali pod szyldem (CRYPTOGRAPHY RESEARCH LTD, UNIT 4E ENTERPRISE COURT ROTHERHAM S63 5DB FARFIELD PARK, Company No. 11025664) może prawnie omijać możliwość 14 dniowego prawa do odstąpienia od umowy skoro kupiłem te kursy na odległość przez internet poza ich garażo-siedzibą z Gnieźnieńskiej 24 w Łodzi? Jestem pewien, że gdyby nie ten zapis to by mieli 90% zwrotów za te podstawy które są na wyciągnięcie ręki za darmo w necie.

Naprawdę odradzam, chciałem przestrzec nowe osoby, które trafią na kanał Phila Koniecznego na youtube i jego płatne kursy. Lepiej kupić BTC, ETH czy kilka altów z top30 i poważnie dużo lepiej na tym wyjdziecie niż wyrzucać w błoto 3 tys za pseudo szkolenie, gdzie na youtube jest znacznie lepiej uporządkowa ta wiedza i to za darmo.


bartekbitcoin
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2021, 16:14

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: bartekbitcoin »

W grudniu sam szukalem opinii o tych szkoleniach online ale nic nie bylo. Specjalnie sie zarejestrowalem zeby potwierdzic ze to prawda. Phil prowadzi archiwalne monologi ktore sa dostepne za free w necie i wola za to 3000 zl...

Szkolenie - Phil Konieczny - Jak zainwestować w kryptowaluty i zmaksymalizować swój zysk?
Zanim zaczniesz.. Naucz się uczyć. dostępne
Lekcja 1: Czym jest pieniądz - ewolucja pieniądza dostępne
Lekcja 2: Czym są kryptowaluty dostępne
Lekcja 3: Jak działa Blockchain dostępne
Lekcja 4: Czym jest Bitcoin dostępne
Lekcja 5: Dlaczego Bitcoin ma wartość dostępne
Lekcja 6: Jak znaleźć giełdę na której znajduje się nasz projekt dostępne
Lekcja 7: Rejestracja na giełdzie bitbay dostępne
Lekcja 8: Rejestracja na giełdzie binance dostępne
Lekcja 9: Ile bitcoin może urosnąć w tej hossie dostępne
Lekcja 10: Ile pieniędzy zainwestować w kryptowaluty dostępne
Lekcja 11: Jak kupić pierwszego Bitcoina na giełdzie Bitbay dostępne
Lekcja 12: Klucz prywatny klucz publiczny dostępne
Lekcja 13: Instalacja portfela Jaxx dostępne
Lekcja 14: Wypłata środków z Bitbay na Jaxx oraz Binance dostępne
Lekcja 15:Czym są altcoiny oraz Forki dostępne
Lekcja 16: Czym jest Ethereum, SmartContracts oraz Dapps dostępne
Lekcja 17: Jak kupić altcoiny na Bitbayu dostępne
Lekcja 18: Kupowanie altcoinów na giełdzie Binance dostępne
Lekcja 19: Giełdy na których warto się zarejestrować dostępne
Lekcja 20: PoW vs PoS dostępne
Lekcja 21: Monitorowanie rynku dostępne
Lekcja 22: Najważniejszy jest marketcap dostępne
Lekcja 23: jak robić research dostępne
Lekcja 24: Budowa longterm portfolio dostępne
Lekcja 25: Gra do BTC i USD dostępne
Lekcja 26: Czym są ICO dostępne
Lekcja 27: Czym jest STO dostępne
Lekcja 28: Czym jest IEO dostępne
Lekcja 29: Czym jest DEFI dostępne
Lekcja 30: 15 Wskazówek dostępne
Lekcja 31: Podstawowe błędy inwestycyjne dostępne
Lekcja 32: Jak uniknąć kryptowalutowych oszustw dostępne
Lekcja 33: Strony, których używam do czytania wiadomości dostępne
Lekcja 34: Crypto Twitter dostępne
Lekcja 35: Wypłata środków dostępne
Lekcja 36: Rozliczanie podatków od kryptowalut dostępne

Wpiszcie sobie w google/youtube te frazy i macie 3000 zl w kieszeni bo na pewno zadnych zyskow po tym szkoleniu nie zobaczycie. Tez pieniedzy nie odzyskalem bo zaslaniali sie regulaminem.

Elon1985
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2021, 19:28

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Elon1985 »

Nie wiem czemu jesteście zdziwieni że kursu sie nie oddaje, przeczytaliście skopiowaliście i chcielibyście oddawać . Taki kurs to jak klucz aktywacyjny jesli raz go zobaczysz to możesz sobie aktywować program. kursy i klucze to nie przedmioty więc oczywiste jest że nie ma zwrotów.

Drugą sprawą jest to że tego typu kursy dają złudne nadzieje na wiedze i zarobek. Tez chciałam kupić ale zabrakło mi wtedy kasy pamiętam miałam na koncie 2,500zł a nie 3450zł chodzi o kurs Rygielskiego , wiec nie dostałam sie do bieżącej edycji . I całe szczęscie oglądajac filmy na youtube bardzo wiele osób daje do zrozumienia ze te kursy IK to lipa i tylko barany kupują. Rzeczywiście opinie znalazłam na Wykopie negatywne , cały czas miałam wątpliwości .

Trzecia sprawa , kursy Instytutu K..... chciałam kupić ponieważ znalazłam na ich stronie głównej opinie prezesa Bitbay ze się pod kursami IK podpisuje a Bitbay jest patronatem , więc stwierdziłam że chyba to nie są oszuści skoro taka szycha podpisuje się na ich głównej stronie swoim nazwiskiem. Ok 2miesiące temu opinia ze strony głównej zniknęła, chyba przejrzał na oczy że sobie szkodzi ten cały prezes. Mało tego są liczne filmy na youtube jak prezes Bitbay udziela wywiadów ludziom z IK. Phila Koniecznego przyjął nawet w swoim gabinecie gdzie rozmwiają ze sobą o kryptowalutach i kursach na koniec życzył mu powodzenia.

Czwarta sprawa jest na youtube Grupa Traderów która ma ca celu zapraszać traderów typu Phil czy Rygielski do zabawy która ma polegać na grze przez nich na żywo nie demo. Wszystko po to żeby mogli udowodnić że ich super metody działają. Grupa Traderów złapała Rygielskiego że wkleja swoje wyniki demo. Niestety Rygielski nie przyjął od nich zaproszenia do gry i udał głupa, Phil też nie . Czemu ? Przecież gdyby pokazali swoje wyniki z konkretnego okresu na żywo wszystkim zamknęliby buzie ale tego nie zrobili wiecie czemu?

Piąta sprawa oglądam kanał M.Satoshiego , to luzna gadka o pierdołach nic nie wnosi jeśli chodzi o nauke. Zadnych analiz , takie tam pierdoły ze swiata kryptowalut co tam jakiś znany kolo powiedział na Bloombergu.
Mysle że ten cały Mike nie będzie szczęsliwy że opowiadasz na forum o radach które ci przekazał. W ten sposób możesz go skłócić z różnymi grupami ludzi z tego środowiska a to dosyć wąskie grono i nie wchodzą sobie w drogę. Było zachować to dla siebie.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2021, 20:58 przez Elon1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

A ja to czytam i brakuje mi w tym całym narzekaniu logiki.
Jeżeli wszystko jest dostępne za darmo w internetach, to po co ktoś kupował kurs?
Znaczy, że nie wiedział co kupował?
Czyli, na kursie się dowiedział i potem znalazł informację w internetach?
To właśnie jest ta wiedza, za którą się płaci, jeżeli samemu ktoś nie umie wyszukiwarki używać.

Zgadza się, że zasadniczo prawie wszystko można znaleźć w internetach!
Jednak, zwykle zdobywanie wiedzy zajmuje lata, tak jak studia zwykle trwają 4-5 lat plus praktyki.
Dlaczego wiedza o rynkach finansowych miałaby być wiedzą, której można się by nauczyć w tydzień, czy dwa?
Otóż, jest to nie jeden fakultet, a co najmniej trzy.

A dobry mentor może zaoszczędzić początkującemu nawet kilka lat poszukiwań i błędów, ponieważ ten mentor już je popełnił był.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Instytut Kryptografii 😲

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

A tak przy okazji:
Kryptologia:
Kryptografia i Kryptoanaliza

Kryptologia jest nauką ścisłą o szyfrowaniu, czyli bezpiecznych
sposobach przechowywania i przekazywania informacji.

Kryptologię dzielimy na:
Kryptografię - naukę o tworzeniu szyfrów, zabezpieczaniu wiadomości
przy pomocy kluczy szyfrujących.

 Kryptoanalizę - naukę o łamaniu szyfrów, tzn. o odczytywaniu
zaszyfrowanej wiadomości bez znajomości klucza.

http://home.agh.edu.pl/~horzyk/lectures ... grafia.pdf
Insytut Kryptografi .....................................................................

To na co się zapisał?
Na kurs nauki o tworzeniu szyfrów, zabezpieczaniu wiadomości
przy pomocy kluczy szyfrujących?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

To chyba Zaorski odkrywczo zauważył, że jak ktoś potrafi na czymś zarabiać to zarabia na tym czymś, a nie na szkoleniach z zarabiania....

To naprawdę jest proste jak konstrukcja cepa.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

dziabuch pisze:
16 kwie 2021, 17:26
To chyba Zaorski odkrywczo zauważył, że jak ktoś potrafi na czymś zarabiać to zarabia na tym czymś, a nie na szkoleniach z zarabiania....

To naprawdę jest proste jak konstrukcja cepa.
Nie, to nie Zaorski zauważył.

Poza tym, to jest to głupie spostrzeżenie.
W ten sposób wszelkie szkoły i nauczyciele musieli by zrezygnować z zawodu.
Jeżeli ktoś umie zarabiać, to także może uczyć innych swojej metody za pieniądze.
Żyjemy w systemie, w którym pieniądz jest podstawowym narzędziem wymiany.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Krypto_Fan pisze:
03 kwie 2021, 23:08
Witam

Postanowiłem wyrazić swoją opinię co do szkoleń i kursów online na temat kryptowalut i inwestowania sprzedawanych na stronie instytutkryptografii.pl i najzwyczajniej w świecie WAS PRZESTRZEC, że kupno jakiegokolwiek kursu tam = wyrzucenie pieniędzy w błoto BEZ MOŻLIWOŚCI ODZYSKANIA WPŁACONYCH PIENIĘDZY.

(...)
Sprawdź to;
Art. 38 ustawy o prawach konsumenta

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.
Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w sytuacji, gdy sprzedawca sprzedaje treści cyfrowe, czyli nie tyle zawiera z kupującym umowę sprzedaży, co umowę o dostarczenie treści cyfrowych, którymi mogą być e-booki, pliki wideo, pliki audio czy też jakieś kursy elektroniczne. Generalnie wszystko to, co nie jest dostarczane jako produkt materialny, ale elektroniczny.
W takiej sytuacji musi on odebrać od kupującego zgodę na dostarczenie mu treści cyfrowych przed upływem terminu na odstąpienie od umowy.

Taką zgodę najczęściej odbiera się w formie dodatkowego checkboxa w procesie składania zamówienia, a następnie potwierdza się ją w potwierdzeniu zawarcia umowy na odległość przesyłanego konsumentowi na podany w formularzu zamówienia adres e-mail.

Z produktami elektronicznymi nie jest to takie proste, stąd w ustawie znalazła się możliwość wyłączenia prawa odstąpienia od umowy w tym zakresie, przy czym nie dzieje się to w sposób automatyczny. Żeby w takim przypadku jako sprzedawca uniemożliwić odstąpienie od umowy, trzeba odebrać stosowną zgodę od kupującego i najczęściej odbiera się ją za pomocą checkboxa.
Ważne jest to, że jeżeli sprzedawca chce móc powoływać się na wyłączenie możliwości odstąpienia od umowy, to musi poinformować konsumenta, że w danej sytuacji on z tego prawa korzystać nie będzie mógł.

Jak to się odbywa?

Najczęściej w regulaminie, czyli w paragrafie, w ramach którego opisane jest konsumenckie prawo do odstąpienia od umowy, zawarte są również informacje, w jakich sytuacjach to prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje.
Rada odemnie. Jeśli nie jesteś w stanie podważyć umowy na podstawie tego co wyżej, wystąp na drogę cywilną. Przelicz koszt dojazdu i samego czasu jaki zajmie Ci spędzenie w Sądzie przeciw naciągaczowi.
Jeśli będziesz potrzebował pomocy w udokumentowaniu, lub zebraniu dowodów, dam Ci wskazówki jak przygotować się do sprawy abyś był w stanie ją samodzielnie poprowadzić przeciw cwaniakom. Kwestia tego czy będziesz gotowy na wytoczenie sprawy i poświęcenie czasu na dojazdy do Sądu.
Na podstawie tego co napisałeś masz szanse, ale nie na tyle dużą abym dał Ci pewniaka że wygrasz sprawę i to musisz mieć na uwadze.
Ale jeszcze jedna ważna kwestia;
W regulaminie muszą zawsze znaleźć się postanowienia dotyczące odstąpienia od umowy.

Sprzedawca nie tylko musi poinformować konsumenta, że mu nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w konkretnych sytuacjach, ale musi tego konsumenta poinformować, że ten konsument w ogóle takie uprawnienie ma. W jaki sposób może je wykonać i w jakim terminie
Jeśli tego nie ma, szybko rób skany, screeny i takie tam aby mieć podkładkę. To jest wszystko bardzo ważne.
ninjaproject pisze:
16 kwie 2021, 19:40
dziabuch pisze:
16 kwie 2021, 17:26
To chyba Zaorski odkrywczo zauważył, że jak ktoś potrafi na czymś zarabiać to zarabia na tym czymś, a nie na szkoleniach z zarabiania....

To naprawdę jest proste jak konstrukcja cepa.
Nie, to nie Zaorski zauważył.

Poza tym, to jest to głupie spostrzeżenie.
W ten sposób wszelkie szkoły i nauczyciele musieli by zrezygnować z zawodu.
Jeżeli ktoś umie zarabiać, to także może uczyć innych swojej metody za pieniądze.
Żyjemy w systemie, w którym pieniądz jest podstawowym narzędziem wymiany.
Nie jest głupie, i w mojej ocenie zbyt uogólniasz. Dlaczego? Ponieważ szkoły i nauczyciele to zbyt ogólne określenie, i zazwyczaj ten tytuł dotyczy konkretnego zawodu, grupy.. Jesteś bystry, więc wiesz.
A tu mowa o szkoleniowcach. I tak jak nie mam nic do osób które szkolą, tak mam do tych którzy próbują szkolić sami nie osiągając wyników. Najpierw niech szkoleniowiec udowodni że na czymś się zna. Mam chyba prawo żądać aby podpiął konto żebym widział że zarabia na rynku a nie na jelonkach którzy mu płacą? Więc wymaganie lub nawet żądanie od takiej osoby dowodów powinno być standardem aby wiedzieć że gość nie trzepie kasy tylko na szkoleniach, ale też to co mówi potrafi wykorzystać na rynku.

Gdzieś ktoś pytał o EliteExpertClub... Następni cwaniacy. Ktoś ich na youtube pytał kilka razy o podpięcie konta, bez odzewu, ale na inne pytania odpowiadali w komciach. Cwaniaki mają 200 000 miesięcznie z abonamentu od ludzi, spamują skrzynki i naciągają jak prostytutka penisa klienta. Więc to jest ok że naganiają ludzi, chwalą się wynikami ale nie chcą udowodnić?
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

@dzikson
Nie bieżesz pod uwagę, że ktoś może być doskonałym teoretykiem i znać wszelkie "sekrety" sukcesu, a mimo
to sam może nie być w stanie praktycznie tego wykonać, a jednak może komuś tę wiedzę przekazać?
I dlaczego by nie miał za ten fakt otrzymać wynagrodzenia?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ