Rozważania o religii

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Rozważania o religii

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

// Przeniesiono z innego tematu jako off-topic / Admin

To jest tak, jak z religiami. Wszystkie są bzdurnym wymysłem człowieka, i już dawno rzeczywistość wykazała ich totalną nieprzydatność do czegokolwiek, a wręcz szkodliwość społeczną i moralną, a jednak nadal istnieją miliony bezmyślnych ludków, którym nie chce się niczego uczyć, za to czekają, że zbawca przyjdzie i im gotowca zapoda!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

To jest tak, jak z religiami. Wszystkie są bzdurnym wymysłem człowieka, i już dawno rzeczywistość wykazała ich totalną nieprzydatność do czegokolwiek, a wręcz szkodliwość społeczną i moralną, a jednak nadal istnieją miliony bezmyślnych ludków, którym nie chce się niczego uczyć, za to czekają, że zbawca przyjdzie i im gotowca zapoda!

Ale Cie boli ta religia.. już któryś post o tym nawalasz. Czy Ci się podoba to czy nie cywilizacja zachodnia została stworzona poprzez myśl grecką, prawo rzymskie i chrześcijaństwo. Czemu się nie przeprowadzisz do jakiejś cywilizacji która została stworzona w oparciu o ateizm?


https://www.youtube.com/watch?v=Ydn4KzjBNZ4

"Bo dawniej ludzie wierzyli w Boga.." masz 2 minutowy krótki filmik wyjaśniający dlaczego nasza cywilizacja kiedyś była najlepszym co mogło być i jak chrześcijaństwo miało wpływ na to.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Monster11 pisze:
14 cze 2019, 20:50
To jest tak, jak z religiami. Wszystkie są bzdurnym wymysłem człowieka, i już dawno rzeczywistość wykazała ich totalną nieprzydatność do czegokolwiek, a wręcz szkodliwość społeczną i moralną, a jednak nadal istnieją miliony bezmyślnych ludków, którym nie chce się niczego uczyć, za to czekają, że zbawca przyjdzie i im gotowca zapoda!

Ale Cie boli ta religia.. już któryś post o tym nawalasz. Czy Ci się podoba to czy nie cywilizacja zachodnia została stworzona poprzez myśl grecką, prawo rzymskie i chrześcijaństwo. Czemu się nie przeprowadzisz do jakiejś cywilizacji która została stworzona w oparciu o ateizm?


https://www.youtube.com/watch?v=Ydn4KzjBNZ4

"Bo dawniej ludzie wierzyli w Boga.." masz 2 minutowy krótki filmik wyjaśniający dlaczego nasza cywilizacja kiedyś była najlepszym co mogło być i jak chrześcijaństwo miało wpływ na to.
A może wszystko co obecna cywilizacja posiada???
Ty mi pokaż, które naukowe osiągnięcie nowoczesnego świata zostało osiągnięte przez religijne wierzenia wyssane z dupy???
Jedyne na co chrześcijaństwo miało kiedykolwiek wpływ, to na bigoterię, zakłamanie, dyskryminację, wojny, kłótnie, itp.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

Jedyne na co chrześcijaństwo miało kiedykolwiek wpływ, to na bigoterię, zakłamanie, dyskryminację, wojny, kłótnie, itp.
no spoko także Korea Północna czeka na Ciebie :)) - uwierz, tam jest bardzo mało religii :). Wcześniej były takie wspaniałe kraje jak np ZSRR, Trzecia Rzesza lub Chiny Mao Zedonga. Tam mieli podobne poglądy co Ty.

Nendo

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

fx-technik pisze:
14 cze 2019, 19:55
To jest tak, jak z religiami. Wszystkie są bzdurnym wymysłem człowieka, i już dawno rzeczywistość wykazała ich totalną nieprzydatność do czegokolwiek, a wręcz szkodliwość społeczną i moralną, a jednak nadal istnieją miliony bezmyślnych ludków, którym nie chce się niczego uczyć, za to czekają, że zbawca przyjdzie i im gotowca zapoda!
Większej bzdury nie słyszałem, naprawdę Dadas trochę zbyt pochopnie oceniasz religie i ich rolę w rozwoju ludzkości. Śmiem twierdzić że robisz to na podstawie podstawowego braku wiedzy w temacie...

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Nendo pisze:
15 cze 2019, 10:18
fx-technik pisze:
14 cze 2019, 19:55
To jest tak, jak z religiami. Wszystkie są bzdurnym wymysłem człowieka, i już dawno rzeczywistość wykazała ich totalną nieprzydatność do czegokolwiek, a wręcz szkodliwość społeczną i moralną, a jednak nadal istnieją miliony bezmyślnych ludków, którym nie chce się niczego uczyć, za to czekają, że zbawca przyjdzie i im gotowca zapoda!
Większej bzdury nie słyszałem, naprawdę Dadas trochę zbyt pochopnie oceniasz religie i ich rolę w rozwoju ludzkości. Śmiem twierdzić że robisz to na podstawie podstawowego braku wiedzy w temacie...
Śmiem twierdzić, że to raczej twoja wiedza w tym temacie jest mocno ograniczona.
Polecam ci kanał AronRa na YT.
Dowiesz się tam dużo nieznanych tobie faktów naukowych popartych dowodami.
Na temat religii nie istnieją żadne dowody, tylko niestworzone wymysły ludzi ograniczonych umysłowo.
Ograniczonych nie dlatego, żeby byli kretynami, tylko dlatego, że nie posiadali innej wiedzy.
W obecnych czasach i przy obecnej wiedzy, i jej powszechnej dostępności aż strach bierze,
że jeszcze tyle ludzi wierzy w takie bzdury.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 736
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

γνώσις (gr. gnosis !)= wiedza !!
-chrześcijanie (teiści) twierdzą, wiemy, że Bóg jest ,,,,,, ateiści – wiemy, że Boga nie ma,
normalni ludzie agnostycy przyjmują, że nie ma dostatecznych podstaw, aby potwierdzić istnienie Boga lub mu zaprzeczyć..
i to cała prawda o wszystkich religiach na ziemi
odnośnik :https://pl.wikipedia.org/wiki/Agnostycyzm
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Andreasgp pisze:
15 cze 2019, 19:51
γνώσις (gr. gnosis !)= wiedza !!
-chrześcijanie (teiści) twierdzą, wiemy, że Bóg jest ,,,,,, ateiści – wiemy, że Boga nie ma,
normalni ludzie agnostycy przyjmują, że nie ma dostatecznych podstaw, aby potwierdzić istnienie Boga lub mu zaprzeczyć..
i to cała prawda o wszystkich religiach na ziemi
odnośnik :https://pl.wikipedia.org/wiki/Agnostycyzm
Jeżeli ktoś twierdzi, że istnieje coś niematerialnego, to najwyraźniej nie rozumie sam tego, co mówi.
Coś niematerialnego z zasady nie może istnieć, ponieważ istnieją tylko rzeczy materialne.
Inaczej rzecz ujmując, dowód polega na przedstawieniu hipotezy, która się poddaje krytyce, czyli
którą można zaprzeczyć. Jeżeli hipoteza jest z zasady niemożliwa do zaprzeczenia, to nie może stanowić
materiału dowodowego, ani nie można jej traktować naukowo.
Taka hipoteza jest wyłącznie tworem chorej wyobraźni.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

rsw
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 26 kwie 2017, 17:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: rsw »

Monster11 pisze:
15 cze 2019, 01:27
Jedyne na co chrześcijaństwo miało kiedykolwiek wpływ, to na bigoterię, zakłamanie, dyskryminację, wojny, kłótnie, itp.
no spoko także Korea Północna czeka na Ciebie :)) - uwierz, tam jest bardzo mało religii :). Wcześniej były takie wspaniałe kraje jak np ZSRR, Trzecia Rzesza lub Chiny Mao Zedonga. Tam mieli podobne poglądy co Ty.
"Tak że", nie "także". To religijne wykształcenie?

Wyjaśnisz, śmieszny gościu, dlaczego wyskakujesz z Koreą Północną, a nie np. z Czechami, czy Irlandią, która raptem nieco ponad trzy dekady temu była bardziej religijna, niż Polska?
Andreasgp pisze:
15 cze 2019, 19:51
γνώσις (gr. gnosis !)= wiedza !!
-chrześcijanie (teiści) twierdzą, wiemy, że Bóg jest ,,,,,, ateiści – wiemy, że Boga nie ma,
normalni ludzie agnostycy przyjmują, że nie ma dostatecznych podstaw, aby potwierdzić istnienie Boga lub mu zaprzeczyć..
i to cała prawda o wszystkich religiach na ziemi
Ale oczywiście konsekwentnie dopuszczasz także możliwość istnienia krasnoludków, a także tego, że stwórcą Wszechświata jest Galaktyczny Czerwony Czajniczek? Bo, wiesz, nie ma dostatecznych podstaw, by temu zaprzeczyć.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

rsw pisze:
15 cze 2019, 20:34
Monster11 pisze:
15 cze 2019, 01:27
Jedyne na co chrześcijaństwo miało kiedykolwiek wpływ, to na bigoterię, zakłamanie, dyskryminację, wojny, kłótnie, itp.
no spoko także Korea Północna czeka na Ciebie :)) - uwierz, tam jest bardzo mało religii :). Wcześniej były takie wspaniałe kraje jak np ZSRR, Trzecia Rzesza lub Chiny Mao Zedonga. Tam mieli podobne poglądy co Ty.
"Tak że", nie "także". To religijne wykształcenie?

Wyjaśnisz, śmieszny gościu, dlaczego wyskakujesz z Koreą Północną, a nie np. z Czechami, czy Irlandią, która raptem nieco ponad trzy dekady temu była bardziej religijna, niż Polska?
No i, co ma wspólnego ateizm z komunizmem???
Natomiast, chrześcijaństwo ma wiele wspólnego z nazizmem!

PS. Oni zawsze tak robią.
Manipulują faktami i tak je przedstawiają, żeby głupi parafianie uwierzyli, że oni są mądrzy i trzeba ich słuchać!
Paranoja!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

ODPOWIEDZ