Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Revel
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 24 cze 2019, 13:06

Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: Revel »

Witam,

Można powiedzieć, że natrafiłem na Krzysztofa Króla i jego hm, motywacyjne wyzwanie? Chciałbym zapytać czy ktoś ma jakieś potwierdzone informacje na temat tego kursu i tego Pana? Czy zapłacenie za to np. 3400zł ma jakikolwiek sens? Nie jest to przypadkiem naciąganie ludzi i wyrzucanie pieniędzy w błoto?

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Zależy czy ta kwota jest twoim kieszonkowym, czy wszystkimi twoimi oszczędnościami.
Jeżeli ta kwota jest dla ciebie drobnym wydatkiem na przyjemności, to spoko.
Jeżeli jest to poważna inwestycja, to zapomnij.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Revel
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 24 cze 2019, 13:06

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: Revel »

Dzięki za odpowiedź.
Nie jest to zdecydowanie kieszonkowe, jest to kwota raczej pokaźna jeśli chodzi o budżet i tutaj niestety mojej Mamy, bo to Ona zachłysnęła się tym wyzwaniem.
Ja próbuję ją przekonać, że nie jest to coś na co warto wydawać tak pokaźną kwotę, która nie jest zdecydowanie kieszonkowym, ale mimo wszystko wolałem się upewnić z innej, obiektywnej i znającej się lepiej na ekonomii niż ja strony czy nie jest to może jakiś cudotwórca, który "hobbystycznie" doradza jak chociażby zarobić duże pieniądze.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: meylo »

A czy mama przerobiła już wszystkie darmowe kursy? Jeśli nie, od tego powinna zacząć. Choćby po to by sprawdzić czy wytrwa w postanowieniu zmian swoich nawyków. Powodzenia :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Revel pisze:
24 cze 2019, 13:36
Witam,

Można powiedzieć, że natrafiłem na Krzysztofa Króla i jego hm, motywacyjne wyzwanie? Chciałbym zapytać czy ktoś ma jakieś potwierdzone informacje na temat tego kursu i tego Pana? Czy zapłacenie za to np. 3400zł ma jakikolwiek sens? Nie jest to przypadkiem naciąganie ludzi i wyrzucanie pieniędzy w błoto?
Jak widze to pasożytów nie brakuje :)
A jelenie to się jak widac zawsze znajdą :d

Revel
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 24 cze 2019, 13:06

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: Revel »

meylo pisze:
25 cze 2019, 11:23
A czy mama przerobiła już wszystkie darmowe kursy? Jeśli nie, od tego powinna zacząć. Choćby po to by sprawdzić czy wytrwa w postanowieniu zmian swoich nawyków. Powodzenia :)
Szczerze nie wiem. Wiem, że już wydrukowała(co jest wręcz nakazane) niemałą książkę na pierwsze 7 dni i zapłaciła za to ok. 100zł(1 rata) - szczęście w nieszczęściu, że tylko tyle i w zasadzie tylko dzięki temu, że zobaczyłem ten stos kartek u niej na stole zainteresowałem się tematem i dowiedziałem, że w ogóle się w coś takiego wciągnęła.
Mam jeszcze pytanie, bo jest tam napisane w regulaminie, że w ciągu 30 dni można się wszystko wycofać i zwracają całe pieniądze, lecz firma jest zarejestrowana w Tajlandii w związku z tym czy taki zapis ma w ogóle jakąś podstawę prawną w Polsce bądź na obszarze UE? Znaczy czy muszą faktycznie zwrócić czy po prostu jest to jakby zachęta, że można przecież spróbować i nic się nie traci?

Revel
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 24 cze 2019, 13:06

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: Revel »

Cblondyn pisze:
25 cze 2019, 11:34
Revel pisze:
24 cze 2019, 13:36
Witam,

Można powiedzieć, że natrafiłem na Krzysztofa Króla i jego hm, motywacyjne wyzwanie? Chciałbym zapytać czy ktoś ma jakieś potwierdzone informacje na temat tego kursu i tego Pana? Czy zapłacenie za to np. 3400zł ma jakikolwiek sens? Nie jest to przypadkiem naciąganie ludzi i wyrzucanie pieniędzy w błoto?
Jak widze to pasożytów nie brakuje :)
A jelenie to się jak widac zawsze znajdą :d
Z bólem serca, ale muszę przyznać rację.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Jeśli zastanawiasz się nad zwrotem, to może nie wpłacaj. Jest mnóstwo darmowej wiedzy w internecie i w książkach po kilkadziesiąt złotych.
Jeśli Twoja mama wie co chce w życiu zmienić, niech się zastanowi jak to zrobić i zacznie wprowadzać zmiany. To od niej najwięcej zależy. Nikt jej nie zaczaruje tak by życie zmieniło się na lepsze bez jej aktywnego udziału. Pomyślności życzę :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Revel pisze:
25 cze 2019, 17:07
Szczerze nie wiem. Wiem, że już wydrukowała(co jest wręcz nakazane) .........xxxxxxxxxxx............
Zablokuj komputer jak dla małego dzieciaka :D
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Awatar użytkownika
Balboa
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 03 sie 2014, 12:25

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: Balboa »

W żadnym wypadku nie pozwól jej się na to nabrać. Zajrzyj sobie do tematu o Jacku Wiśniowskim (topic28303.html). Historia obu panów bardzo podobna, tutaj też zaczęło się od nauczania uwodzenia.
Tak jak napisał meylo - dziś jeśli ktoś jest zdeterminowany i dobrze poszuka, to znajdzie mnóstwo wysokiej jakości materiałów za darmo.

ODPOWIEDZ