Maksymalna kwota jednorazowej wypł. euro z bankomatu Niemcy

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
PiotrTom
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2019, 14:13

Maksymalna kwota jednorazowej wypł. euro z bankomatu Niemcy

Nieprzeczytany post autor: PiotrTom »

Czesc Wam

Ktos z Was wie jaka jest maksymalna kwota jednorazowej wyplaty euro z bankomatu w Niemczech? Chodzi mi o limity bankomatu, A NIE o limity mojego banku lub karty debetowej lub kredytowej. W Polsce jest to ok. 3300 zl bo bankomat moze wydac max 33-39 banknoty, a w bankomatach sa nominaly 100zl, a nie ma 200zl. W Niemczech bankomaty wydaja najczesciej w banknotach 500 euro, 200 euro czy 100 euro oczywiscie pisze o wiekszych wyplatach rzedu np 3000 euro?

Prosze o pomoc osoby majace konkretna praktyczna i sprawdzona wiedze.

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Maksymalna kwota jednorazowej wypł. euro z bankomatu Nie

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Tu jest Polska .

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Maksymalna kwota jednorazowej wypł. euro z bankomatu Nie

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

ADASKO2012 pisze:Tu jest Polska .


Nie bądź Żydem :mrgreen:
Serwer forum może i stoi w Polsce ( a może nie). Na pewno wiesz tyle, że z wszystkich userów ty mieszkasz w Polsce. A może to Szuflandia?
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Maksymalna kwota jednorazowej wypł. euro z bankomatu Nie

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

@PiotrTom po co ci ta wiedza, skoro nie wypłacisz ponad limit banku? Chyba, że wypłacasz tak jak ktoś ostatnio na moim osiedlu ( było trochę huku). :mrgreen: Pytanie z gatunku dziwnych, jedną kartą wypłacisz do limitu dziennego banku/bankomatu lub karty. Limit bankomatu określa bank. Wieloma kartami wypłacisz do limitu kart lub do wyczerpania zapasów kapusty w kasetkach. Całkowity limit gotówki w bankomacie określa bank lub pojemność kasetki. obstawiam, że nie jest to informacja jawna, bo bank może nie chcieć podawać do oficjalnej wiadomości ile kasy wożą konwojenci. Więc zastanów się po co pytasz... :568:

Edit:
przyszło mi do głowy jeszcze, że limit może być powodowany ograniczeniami technicznymi - szerokość otworu wydającego. W takim wypadku jest zależny od producenta bankomatu. I ten ( jak piszesz) będzie w ilości banknotów a nie nominałów.
Edit2: ADASKO2012 nie interesuje cię Polaku ile teoretycznie jesteś w stanie wypłacić np: podczas runu na bank, zanim twoje pieniądze zamienia się w śmieci? Miłego machania flagą.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Nieśmiertelny Trader

Re: Maksymalna kwota jednorazowej wypł. euro z bankomatu Nie

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Mimo to, pytanie i tak wciąż bardzo dziwne :D W stylu ''o której konwojenci mają zmianę?'' albo ''czy w tych wąsach mnie rozpoznają''? :D

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Maksymalna kwota jednorazowej wypł. euro z bankomatu Nie

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Osoba mieszkająca w Niemczech przysłała mi info, że można raz dziennie wypłacić 500 euro.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Maksymalna kwota jednorazowej wypł. euro z bankomatu Nie

Nieprzeczytany post autor: brg »

PiotrTom pisze:W Polsce jest to ok. 3300 zl bo bankomat moze wydac max 33-39 banknoty, a w bankomatach sa nominaly 100zl, a nie ma 200zl. ?
Ostatnio wypłacałem w Polsce jednorazowo 4000 zł a część banknotów było nominału 20 i 50 zł. 200 z tego co kojarzę też były.

ODPOWIEDZ