iOS v Android - produktywność/opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

Mam telefon z systemem:

iOS
1
25%
Android
3
75%
 
Liczba głosów: 4

Fx1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 23 wrz 2009, 16:14

iOS v Android - produktywność/opinie

Nieprzeczytany post autor: Fx1 »

Witam!


Nie bez powodu w offtopic bo nie do końca chodzi o narzędzie do handlu bo akurat aplikacje na iOS są bardzo dobre. Bardziej chodzi o produktywność, organizację jak i uwolnienie się w pewnym stopniu od informacji (chodzi o dwa produkty - iphona jak i apple watcha). Jestem ciekawe opinii osób które po latach się przesiadły z androida na iOS, osób które nie wytrzymały z iOS (dlaczego) jak i posiadaczy jeśli tacy są = apple watcha.

Chodzi o to że customizacja androida nigdy mnie nie obchodziła, a powodem tego że jestem użytkownikiem androida jest to że był on dekadę temu bardziej przystępny i tak już zostało do czasu aż uznałem że chcę czegoś bardziej 'prostego' ,mniej absorbującego. Podchodzę do dnia często dość zadaniowo, przypomnienia itp. Korzystam dużo z kalendarza, i tym co najbardziej mnie ostatnio zainteresowało to apple watch i 'możliwość' spędzania mniej czasu na telefonie (nie chodzi o inwestowanie ale ogólnie) i filtrowanie danych życia codziennego. Czy system iOS wam przypadł do gustu po zmianie i czy apple watch faktycznie 'usprawnił' wam dzień?
Czy jeśli mieliście androida i przesiedliście się na iOS (i ewentualnie zegarek) spełniło to wasze oczekiwania?
Pozdrawiam :wink:

Wojtek15
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2018, 12:53

Re: iOS v Android - produktywność/opinie

Nieprzeczytany post autor: Wojtek15 »

Osobiscie wolę iosa. latwiejszy w obsłudzie, skomunikowanie wielu urządzeń, palec do wszystkiego. Bardzo spersonalizowany i nie zacina jak android

ODPOWIEDZ