dobry pomysl na biznes?

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
buntownik
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:14

dobry pomysl na biznes?

Nieprzeczytany post autor: buntownik »

Jak wyzej moze ktos mi pomoze mam pewna kwote do zainwestowania ale nie we forex, jest tu duza spolecznosc moze ktos mi podpowie. Kapital 20 tys firma jednoosobowa. Nie musi byc to interes ktory przynosi 5 tys dochodu miesiecznie lecz 2 do 3 tys poniewaz to bedzie moje dodatkowe zajecie dzieki

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: dobry pomysl na biznes?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

buntownik pisze:Jak wyzej moze ktos mi pomoze mam pewna kwote do zainwestowania ale nie we forex, jest tu duza spolecznosc moze ktos mi podpowie. Kapital 20 tys firma jednoosobowa. Nie musi byc to interes ktory przynosi 5 tys dochodu miesiecznie lecz 2 do 3 tys poniewaz to bedzie moje dodatkowe zajecie dzieki
A czemu nie forex czy CFD? Na dodatkowe zajęcie nadaje sie bardzo dobrze. Np. codziennie nie więcej niz 15 min wieczorem

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: dobry pomysl na biznes?

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Przy takim kapitale to spodziewaj się raczej 200 złotych na rękę.

Bielak84
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 13 mar 2018, 18:11

Re: dobry pomysl na biznes?

Nieprzeczytany post autor: Bielak84 »

dobrym pomysłem na biznes moim zdaniem jest handel kryptowalutami. Ostatnio zacząłem sie nimi interesowac i szukam jakiś ciekawych ksiązek na ich temat, zeby uzupełnić luki w biblioteczce, czy ktoś moze coś polecic?

ODPOWIEDZ