Gra online z handlem -Real Money- No risk

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
siumi8
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 14 paź 2014, 11:33

Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: siumi8 »

Witam,
Chcę Wam przedstawić nowy projekt. Gra oparta na handlu węglem ;).
Pewnie zastanawiacie się czemu pisze akurat tutaj. Mianowicie ma ona też aspekt spekulacyjny każda tona węgla przeliczana jest na złotówki więc można trochę zarobić.

Możliwość pozyskania węgla:
1.Pasywne Kopanie - logujesz się nic nie robisz zapewniasz energię i paliwo. -> co godzinę wpada ci 14 ton węgla na kopalni z pozoimu podstawowego.
2. Aktywne kopanie - możesz wkopać przez przęglądarkę XMR i w zamian dostajesz węgiel.
3. Z Handlu - tutaj mając doświadczenie widzę duży potencjał w Was "forexowicze" :D.

Gra jest w pełni wypłacalna, jest to polski projekt. Zapewnione finansowanie ( proc. od transakcji, XMR, reklamy)

Nadmienię iż w ciągu 1,5 miesiąca z powodu dużego popytu cena węgla skoczyła o 200% więc z samego handlu można było wyciągnąć fajną kasę. Polecam sprawdźcie nic nie tracicie
https://coalco.pl/index?ref=siumi <--- Dzięki za login z refa dużo z tego nie mam ale coś wpada ;/

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Wirtualne kopalnie, wirtualnym elektrowniom sprzedają wirtualny węgiel na którym realnie zarabiamy... Napisz po prostu, że to ekonomiczna gra komputerowa z elementami prawdziwej piramidy finansowej. Spróbuj raczej zacząć sprzedaż kopalni na jakimś OLX. Tam masz większe szanse.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Nie T-REX, to gierka z mikropłatnościami ( budynki premium itp ) i modelem biznesowym opartym na banerach reklamowych, pewnie z tego są te mikro zyski dla graczy. Tutaj znalazłem opis projektu https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?t=28094
Czy to hyip/ponzi/oszustwo?
Zapewne pojawią się takie głosy i wcale się im nie dziwię. Moje założenia oraz kalkulacje od samego początku polegały na realnych możliwościach utrzymania COALco. Fakt, można tutaj kupić budynek Premium za 10 PLN i on daje nam przewagę nad podstawową konkurencją, zwiększa wydobycie i co za tym idzie zarobki ale - o ile - mój plan biznesowy, oferta reklamowa, system prowizji, potrąceń, dodatków, opłat, wynagrodzeń zdają egzamin to wtedy również głosy sprzeciwu będą w stanie zrozumieć, że możliwym jest osiągnięcie wszystkich założonych celów - zarówno przez COALco jak i osób uczestniczących w COALco.
btw. Ogólnie plus za pomysł. Grałem kiedyś ( z 10 lat temu ) w podobną gierkę GPRO - Grand Prix Racing Online, tyle że bez możliwości zarobku. Już wyrosłem z takich gierek ale nadal ciekawią mnie takie projekty...

siumi8
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 14 paź 2014, 11:33

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: siumi8 »

T-Rex jestem częścią społeczności Forex i tego forum już od kilku lat dlatego nie wsadzil bym Was na mine. Polecilem ta gierke bo plany autor ma bardzo duze. W tym po osiagnieciu limitu transakcji wykresy swiecowe. Projekt jest fajny i warty uwagii oczywiscie to tylko i wylacznie moje zdanie :).
https://coalco.pl/index?ref=siumi
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2018, 14:32 przez siumi8, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Jak w to grasz to daj więcej informacji - sprawdziłem stronę - brak regulaminu, brak podmiotu odpowiedzialnego za tą grę, mętne faq, zero informacji o kosztach "inwestycji" jak traktujemy to jako zabawę - ok, tylko całość ( strona www) nie przekonuje, że to zabawa
Wydobywaj wirtualny węgiel i zarabiaj do 350 PLN miesięcznie!

Jak chcesz się bawić to OK, tylko jak pomyślisz o wypłacie tych 350 PLN to musisz podać numer swojego konta podmiotowi z dupy. Tyle wynika z samej lektury www.

EDIT: jest regulamin - dostępny tylko po kliknięciu na rejestrację
Maksymalna kwota wypłaty wynosi jednorazowo 2000 PLN.
no naprawdę "tylko zabawa"?

I oczywiście wiecie, że w przeciwieństwie do BTC nie ma szans na uznanie "tego" jako coś innego jak umowę cywilnoprawną obciążoną podatkiem obrotowym- ale w realu, nie jak ten cały "węgiel"? I że właściciel może w każdej chwili was wyleszczyć bo to gra u brokera MM który dodatkowo oprócz sztucznej świeczki może z dupy wygenerować sztuczny wolumen? Abstrahując od tego, że może klasycznie spierdolić z kasą, bo jest zarejestrowany "nigdzie" ?
8. ODPOWIEDZIALNOŚĆ

8.1. Coalco.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia lub awarie, które nie są bezpośrednio związane z Coalco.pl, a zatem są poza naszą kontrolą.
8.2. Coalco.pl zastrzega sobie prawo do zmiany warunków świadczenia usług w dowolnym czasie i bez powiadomienia, w tym opłat, ofert specjalnych, świadczeń i zasad.
8.3. Coalco.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty swoich użytkowników lub reklamodawców.
8.4. Coalco.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek płatności podatkowe. Twoim obowiązkiem jest zgłoszenie ewentualnych przychodów odpowiedniej instytucji.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

siumi8
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 14 paź 2014, 11:33

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: siumi8 »

Ależ pewnie ryzyko istnieje jeżeli wplacisz kasę. Ja prezentuje ja jako grę a nie inwestycje. Pisząc wzrost 200 proc. W ciągu miesiąca cen wegla swiadczy o dużym pobycie czyli zainteresowaniu tego typu projektem ( gra ma miesiąc). Mikroplatnosciach pomijam bo gra sama w sobie ich nie wymaga (czyli no risk) wpłat do ewentualnych wypłat też. A tutaj 137 stron o grze http://zarabiam.com/Temat-COALCO-pl-wir ... gla-155256 . Więcej odpowiedzi. Wieczorem jak będę przy kompi ( oczywiście jeżeli będę w stanie na nie odpowiedzieć ). Pozdrawiam siumi

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Przeczytałem kilkadziesiąt stron tego forum, i obejrzałem filmik na yt, i choć teraz uważam to za super pomysł, to jednak dalej mam mieszane uczucia. Na plus - fajny symulator rynku i to jest naprawdę duży plus. Minusem jest to co o tym sądzi KNF i urząd skarbowy, bo jestem pewien, że pierwszy uzna to za giełdę bez koniecznych zezwoleń, a drugi będzie chciał działę. Oczywiście chodzi o pieniądze bez których to całe przedsięwzięcie to jak gra w pokera na zapałki. Ceny kopalni rzędu kilkuset PLN plus ilość użytkowników ( doczytałem do 500) Jest też kilka innych spraw, dobry spekulant wciągnie to IMHO nosem zostawiając graczy w skarpetkach, a sam projekt bez forsy. Może być nim sam właściciel, o czym już pisałem. jeśli oczywiście będzie mu się chciało - wzrost wartości giełdy na podstawie wykopanego węgla to obecnie jakieś 3 PLN na godzinę. Niemniej życzę powodzenia.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

siumi8
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 14 paź 2014, 11:33

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: siumi8 »

T-Rex dlatego zaproponowałem Wam tą gierkę. Nie mam bladego pojęcia jak to się będzie rozwijać. Równie dobrze jutro może nie być COALCO. Ale kontakt i zaangażowanie twórcy jest duże. Wiesz ręki nie dam sobie uciąć bo może jutro nie będę miał ręki ;) ale zabawę przez ostatni miesiąc miałem bardzo fajną ;)

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Zabawa zabawą, a zarobiony jesteś? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

W sumie mam największe wątpliwości od strony podatkowej tego projektu, bo stawiam swoje gonady ( przebijam cię :mrgreen: ) że US jak zabawa się dobrze nakręci potraktuje to jak do tej pory kryptowaluty, i w moim przekonaniu akurat w tym wypadku będzie miał rację ( podatek PCC) Czyli działa od każdej transakcji plus 19 procent zysku. Mimo wszystko uważam projekt całkiem fajny mimo, iż nie przesłania mi to faktu że to żyła złota - głównie dla właściciela - bo ma techniczne możliwości manipulowania ceną. Ciekaw jestem twoich odczuć w tej kwestii -w sensie - jak tam wygląda spekulacja...
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

siumi8
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 14 paź 2014, 11:33

Re: Gra online z handlem -Real Money- No risk

Nieprzeczytany post autor: siumi8 »

Obecnie spekulacja nie ma racji bytu aż do otwarcia rynku. Gra ma dopiero miesiąc i pełne otwarcie rynku ma nastąpić w niedalekiej przyszłości. Między innymi teraz jest dobry czas aby bez inwestycji zapuścić zbieranie węgla a po uwolnieniu cen pobawić się w spekulacje. Przynajmniej ja tak robię ;) ale tak jak wszędzie są jacyś maniacy.
https://coalco.pl/index?ref=siumi

ODPOWIEDZ