TVP online

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

TVP online

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Ostatnio TVP chwaliła się aplikacją na Ipada, gdzie można było zobaczyć wszystkie stacje TVP, ale nie znajduję strony www, bezpośrednio od TVP, gdzie można oglądać TV za free bez limitów.

Czy ktoś może mi w tej sprawie więcej powiedzieć?
Jeśli nawet nie dali na komputery to ino linki chyba bez większego problemu można wyciągnąć z aplikacji, ktoś je zna??

Notabene w Anteny i odbiornika DVB-T nie ma wszystkich kanałów TVp, a abonament każą płacić...

I wiem, że jest możliwość dokupienia odbiornika DVB-T do komputera, ale chyba nie jest elegancko z odbiorem przemieszczając się na takiej antence ala wifi? Poza tym pod Mac nie ma chyba oprogramowania??
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

DomiFX
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2013, 17:09

Re: TVP online

Nieprzeczytany post autor: DomiFX »

Na Ipada działa - jest progeam na home, jakieś informacje i VOD na których można obejrzeć filmy, seriale itp. I tyle - nic więcej tam nie ma :)

audia66
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 15 sty 2013, 13:36

Re: TVP online

Nieprzeczytany post autor: audia66 »

Dokładnie. Ja osobiście oglądam na VOD, ale reklamy wykańczają.

ODPOWIEDZ