Camtasia Studio

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
personov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1522
Rejestracja: 09 sie 2009, 21:27

Camtasia Studio

Nieprzeczytany post autor: personov »

Potrzebuję pomocy od użytkowników, którzy robili już coś na programie do przechwytywania obrazu "Camtasia Studio".
Próbuję rozgryść jak mam zapisać plik po jego edycji. Umiem już zapisać sobie film z mojego pulpitu komputera do rozszerzenia .avi
Jednak jeśli już zajmę się w tym programie edycją tego pliku tzn. wycinanie, wklejanie itp. to tego przerobionego pliku nie potrafię zapisać do pliku.avi
Zapisuje jedynie projekt, który można otworzyć tylko w programie Camtasia Studio.
Jak zapisać taki przerobiony plik ( projekt ) do avi ?
Solą życia jest kasa.

krzychu399
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 26 gru 2012, 20:04

Re: Camtasia Studio

Nieprzeczytany post autor: krzychu399 »

Niestety nie pomogę, ale chętnie dołączę się do pytania, bo mam ten sam problem. :(

sonny
Gaduła
Gaduła
Posty: 277
Rejestracja: 22 lis 2009, 16:59

Re: Camtasia Studio

Nieprzeczytany post autor: sonny »


Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Re: Camtasia Studio

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

personov pisze: Zapisuje jedynie projekt, który można otworzyć tylko w programie Camtasia Studio.
Jak zapisać taki przerobiony plik ( projekt ) do avi ?
Avi nie jest najlepszym rozwiązanie, ja zapisuję np. do mp4.
Ale jak skonczysz nagrywać film z pulpitu i klikasz "save and edit" Camtasia studio zapisuje go jako .camrec. Taki plik służy do obróbki a jej wynik można zapisać w wielu formatach. mp4 jest stosunkowo lekki i niezłej jakości.
Tu link do dobrego wyjaśnienia w rodzimym języku http://forum.dobreprogramy.pl/camtasia- ... 14249.html

W razie dalszych problemów mogę pomóc na skype.
Bedzie dobrze, luz......
=================

ODPOWIEDZ