Co robicie w soboty ?

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
kluczyk1234
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 27 lip 2012, 06:31

Co robicie w soboty ?

Nieprzeczytany post autor: kluczyk1234 »

Pamiętam jak zaczynałem przygodę z forexem, to w sobotę nie miałem co ze sobą zrobić, jakaś taka pustka i nuda, brak zajęcia i emocji... teraz już jakoś sobie radzę.

Jak to z Wami było, jak jest teraz, jakieś hobby ?? A może mimo zajęcia, jakiś brak w sobotę odczuwacie ? :)

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: Co robicie w soboty ?

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Było: Czytanie czytanie i jeszcze raz czytanie. Ewentualnie backtesty różnych pomysłów na grę.

Teraz staram się spędzać cały wolny czas z rodziną. A nie mam go za dużo. Ewentualnie jakaś książka czy gra komputerowa.

A od FX trzeba się w pewnym momencie oderwać, chociaż na jakiś czas. U mnie psychika nie wyrabiała ciągłego siedzenia przy Forexie. Teraz rozdzielam bardzo grubą kreską czas na trejding i na inne zajęcia :D. Myślę, że wychodzi mi to na dobre.

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Re: Co robicie w soboty ?

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

ja swego czasu mialem podobnie jak pisze Stforex, sporo czytalem, testowalem na historii itd itd. Głowa mała-tyle tego było. Teraz praktycznie w piatek po 16 juz nie interesuje sie tym co jest na rynku az do poniedzialku ,godz 8-9..
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

sznurek

Re: Co robicie w soboty ?

Nieprzeczytany post autor: sznurek »

Jak kazdy NORMALNY obywatel Europy ogladam caly "holenderski" dzien bardzo ciekawe filmy na "jutubie". Z racji ze mieszkam w na maxa zacyfrowanym kraju na zaladowanie 3 minutowego bardzo ciekawwego filmiku czekam przynajmniej 60 minut.
http://www.youtube.com/watch?v=BvhyTWPsTs0
Wnikliwi obserwatorzy tostrzega w pociagu Jasona Bourne'a...A moze to byl James Bond?
To raczej pytaniie do ludzi ktorzy nie mieli przed zaangazowaniem sie w rynek w ogole zycia. Tyle zlota w lesie skapanego w sloncu dzis bylo ze nie moglem oprzec sie przed pojsciem don i plawieniem w jego zoltosci w samotnosci. Oczywiscie nie zajelo mi to calego dnia ...Wiecie, ze kamery sa juz nawet w lesie? Olabogdan.

forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

Re: Co robicie w soboty ?

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

w sobota jest zawsze wielka robota. przynajmniej u mnie na wsi 8)

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: Co robicie w soboty ?

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

forexsowicz91 pisze:w sobota jest zawsze wielka robota. przynajmniej u mnie na wsi 8)
Zbierasz ziemniaki czy buraki? A może sadzisz brukiew?;)
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Jarekk
Gaduła
Gaduła
Posty: 123
Rejestracja: 16 lis 2011, 19:13

Re: Co robicie w soboty ?

Nieprzeczytany post autor: Jarekk »

Tak jak forexowicz napisał; sobota jest przeważnie dniem roboty wokół domu. Jason, co masz do zbierania buraków lub brukwi?? i na ziemniaki to już trochę za późno...
Jak nie ma co robić i jest ładna pogoda (tak jak w ten weekend) to jadę pojeździć trochę motorem.
Analityk studiujący wykresy to myśliwy, podążającymi za subtelnymi znakami, widocznymi jedynie dla tych, którzy wiedzą, czego szukać.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Re: Co robicie w soboty ?

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Rodzina, odpoczynek, analiza, programowanie, testy, znajomi (kolejność przypadkowa)
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
tyler_durden
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 25 lut 2012, 13:20

Re: Co robicie w soboty ?

Nieprzeczytany post autor: tyler_durden »

jasonbourne pisze:
forexsowicz91 pisze:w sobota jest zawsze wielka robota. przynajmniej u mnie na wsi 8)
Zbierasz ziemniaki czy buraki? A może sadzisz brukiew?;)
Jason, a to coś hańbiącego ?


Ze swojej strony, to robię pracę około domowe. Próbuje się wyłączyć od forex - poczytać książkę, obejrzeć film, wyjść ze znajomymi do klubu albo pubu.
ciągle głupi ...

Awatar użytkownika
Miszcz
Gaduła
Gaduła
Posty: 91
Rejestracja: 13 cze 2008, 17:27

Re: Co robicie w soboty ?

Nieprzeczytany post autor: Miszcz »

Jarekk pisze:Jak nie ma co robić i jest ładna pogoda (tak jak w ten weekend) to jadę pojeździć trochę motorem.
Na forum strasznie dużo motocyklistów :D (podobno to był ostatni taki ładny weekend). Jakiś socjolog powinien się temu przyjrzeć :wink:

ODPOWIEDZ