Darmowe szkolenie Rafała Glinickiego.

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
MOCKBA
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 05 sie 2009, 15:37

Darmowe szkolenie Rafała Glinickiego.

Nieprzeczytany post autor: MOCKBA »

Czy był ktoś może na pierwszym szkoleniu Rafała Glinickiego organizowanym przez dr Dariusza Świerka z ForexInstitute.pl?
W sobotę 22 września znowu będzie i nie wiem czy warto jechać.
Faktycznie przekazuje wiedzę czy to tylko spotkanie w celu sprzedaży i reklamy innych produktów typu "a szczegółów się dowiecie po wykupieniu szkolenia XYZ dla was specjalna zniżka bla bla bla"?

PS
Z góry przepraszam, że umieściłem to samo pytanie w wątku:
Projekt: Jak najszybciej dojdziesz do zysków z tradingu?
nie dlatego, żeby spamować tylko po prostu b.zależy mi na szybkiej informacji na ten temat.
Szkolenie darmowe ale do W-wy mam 3h jazdy i jeśli to promocja w typu kocy z wielbłądziej wełny to szkoda soboty...

Awatar użytkownika
Wirus
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 1556
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:50

Nieprzeczytany post autor: Wirus »

Nie byłem na tym szkoleniu, więc może nie powinienem się wypowiadać, ale...

...byłem na seminarium w Ostrawie, gdzie grał na żywo jeden z "odnoszących sukcesy traderów czeskich" i była to żenada. Ten pan w ogóle nie rozumiał rynku, a jego wejścia byłu najpierw przypadkowe, a potem nerwowe ;)

Co do Świerka też mam wyrobione zdanie. Facet wszedł dobrze, interesująco bo nietypowo, ale wszystko co oferował okazało się papką marketingową zmiękczjącą klienta.

Cieszę się jednak, że byłem w Ostrawie, bo dowiedziałem się, że w porównaniu do "jedneho z nejúspěšnějších traderů" nie mam się czego wstydzić ;)

Awatar użytkownika
seba
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:06

Nieprzeczytany post autor: seba »

MOCKBA pisze:organizowanym przez dr Dariusza Świerka
Wirus pisze:Co do Świerka też mam wyrobione zdanie
ten wielki DR przed nazwiskiem ktory zawsze i wszedzie sie pojawia nie wiem czemu...to jest DR z fizyki...nic to raczej nie zmienia ale nikt przewaznie o tym nie wie :)
Ruch zwrotny skończy się dokładnie w miejscu ustawienia SL

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Nieprzeczytany post autor: rabit »

seba pisze:ten wielki DR przed nazwiskiem ktory zawsze i wszedzie sie pojawia nie wiem czemu...to jest DR z fizyki...nic to raczej nie zmienia ale nikt przewaznie o tym nie wie
Skoro ma doktorat to ma do tego prawo i to oznacza ze nie jest idiota .
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

ja bym obstawial ze cos pokaze nie za wiele tak tylko zeby skusic na oferte szkoleniowa juz platna :D

annafx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 30 lip 2012, 10:04

Nieprzeczytany post autor: annafx »

Wirus dzięki za info o szkoleniu w Ostrawie - byłam ciekawa jak ono wypadnie...

Awatar użytkownika
RoLudlum
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 434
Rejestracja: 14 kwie 2011, 09:55

Nieprzeczytany post autor: RoLudlum »

Dr. z fizyki to nie byle co, osobiście bardziej zauufałbym dr z fizyki niż dr z ekonomii czy innych finansów.
"Unia Europejska uznała apokalipsę 21.12.2012 za niezgodną z dyrektywą Parlamentu Europejskiego."
Deklaracja Niepodległości USA - 1337słów.
Dyrektywa UE o przewozie cukierków karmelkowych 25911 słów

Kulatg
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:40

Nieprzeczytany post autor: Kulatg »

Witam Dajcie znac ja tez mam jakies 3, 4 godzinki do Wawy i nie wiem czy sie oplaca jechac posluchac goscia, no chyba ze zrobimy Sobie tez jakies spotkanie z ludzmi z forum :) i moze bedzie to bardziej ciekawe....
kto jedzie piszcze moze cos wymyslimy.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Wirus
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 1556
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:50

Nieprzeczytany post autor: Wirus »

Ja nie pojadę, ale opinie chętnie przeczytam. A na spotkanie na Śląsku to z przyjemnością się piszę ;)

Kulatg
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:40

Nieprzeczytany post autor: Kulatg »

Wirus to z tym na ślasku to jak najbardziej codziennie jestem dostepny w biurze w kato :) moze wiecej chetnych sie znajdzie. daj znac pozdrawiam

ODPOWIEDZ