weekend, co pijecie i z czym?

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

weekend, co pijecie i z czym?

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

chodzi o alkohole.
osobiste lubię czysty, bez żadnych dodatków.
wódki z sokiem nie ruszę, chyba ze z wyciskanym z owoców.
ostatnio wpadłem na pomysł żeby grejpfruta wcisnąć do whisky, i nawet dobrze smakuje, choć metaxa już nie za bardzo.
whisky zasmakowała mi też z sokiem ananasowym. (duofruo tymbarka - ananas banan)
a piwo też jest dobre z grejpfrutem.

Awatar użytkownika
aod
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 11 maja 2010, 12:05

Nieprzeczytany post autor: aod »

Ja jestem amatorem rumu. Captain Morgan Black / Original Spiced, albo Bacardi Black. Pije się z lodem i colą.
Ostatnio zmieniony 04 lut 2012, 10:53 przez aod, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

piwo z sokiem imbrowym albo martini z wódką i z lodem (bez sprita)... polecam zwłaszcza to drugie mniaaamm ;p

Awatar użytkownika
ka7
Gaduła
Gaduła
Posty: 160
Rejestracja: 20 cze 2010, 23:51

Nieprzeczytany post autor: ka7 »

sytuacja paranormalna , akurat pije whiski z sokiem z grejfruta, z tym ze alkohol z malego kieliszka sok jako zapojka ;), drinki mieszane wg mnie nie do pobicia to rum z kola i wodka z sokiem zurawinowym, ze smutkiem musze powiedziec, ze wodki polskie przynajmniej tu w londynie to w wiekszosci smrod i odor porownywalny jedynie z glensem wiele razy probowalem byc patriota i za kazdym razem zalowalem, a wylac do kibla troche szkoda,czysta tu bez dodatkow duzo lepsza jest tekilla, ale dobra, zmrozona wodka, pita z malych kieliszkow jest alkoholem nie do pobicia i wygrywa na kazdej szerokosci geograficznej, nawet jesli popija sie ja herbata :wink:
Trzeba określić cele I zrobić to mądrze,To do czego dążę to sława i pieniądze,Chce mieć tak jak książę:Posiadłość i pałac,Własną podobiznę w skałach,Tak jak prezydenci w Stanach ,Spędzać życie na muzyce i niekończących balach,

latarnik
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:38

Nieprzeczytany post autor: latarnik »

Proponuje dobrze zmrożoną czyścioche popijać woda mineralną niegazowaną z cytryną. Zdrowe i ekologiczne. Potem sauenka i powrót do smakowania. Polecam przetestowane na ludziskach. Miłego i stosunkowo promilowego weekendu życzę.

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

ka7,tak z rana?
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

Awatar użytkownika
mryko
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 619
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:58

Nieprzeczytany post autor: mryko »

Mój faworyt to ciemny browar, rzekłbym czarrrny jak smoła. Ostatnio nawet czytałem trochę literaturę i chciałem zrobić samemu piwo. Nie przepadam za mocnymi alkoholami, ale czasami nie odmawiam sobie czystej lub whisky. Często do mięsnych obiadów lampka czerwonego wytrawnego wina. Teraz niestety żona nie może mi towarzyszyć przy lampce ponieważ obywatel w drodze :)
pozdrawiam
Sky is the limit

Awatar użytkownika
Vanguard
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 563
Rejestracja: 11 gru 2009, 10:10

Nieprzeczytany post autor: Vanguard »

ja lubie wodki kolorowe
wisniowke, orzechowke, cytrynowke, rum spiced(byl swietny cynamon/wanilia), whiskey i burbony, zwlaszcza marki irlandzkie -
wiadomo - wszystko czyste, schlodzone
ze slabszych alkoholi martini extra dry ale niestety wiecej niz kilka drinkow i glowa peka nazajutrz ...
no i piwo. niestety w piwie doszedlem do takiego etapu ze wszystkie sa dla mnie takie same. od czasu do czasu pijam wiec jakies pszeniczne, jakies draughty jak Murphys, ale wiecej niz 2
lubie tez niektore cidery
poza tym przy okazji obiadowej wino czerwone wytrawne, smakuje im hiszpanska riocha

cos pominalem :?: :idea: :mrgreen:
Nie wierz w trendy.

Awatar użytkownika
ka7
Gaduła
Gaduła
Posty: 160
Rejestracja: 20 cze 2010, 23:51

Nieprzeczytany post autor: ka7 »

tak z rana, likend krotki 8) , za chwile i tak poniedzialek
Trzeba określić cele I zrobić to mądrze,To do czego dążę to sława i pieniądze,Chce mieć tak jak książę:Posiadłość i pałac,Własną podobiznę w skałach,Tak jak prezydenci w Stanach ,Spędzać życie na muzyce i niekończących balach,

Awatar użytkownika
seb23mj
Gaduła
Gaduła
Posty: 304
Rejestracja: 13 gru 2010, 22:26

Nieprzeczytany post autor: seb23mj »

wódka zmrożona jest naprawdę okey, ja natomiast polecam jagermeister z burnem jak dla mnie drink jest mistrzowski

Pozdrawiam i miłego łikendowania!
"ponosiłem porażkę za porażką-to dlatego odniosłem sukces" Michael Jordan

ODPOWIEDZ