Biznes Plan

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
Krzysiu89
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 08 gru 2011, 00:31

Biznes Plan

Nieprzeczytany post autor: Krzysiu89 »

No tak forex forexem ale zastanawialiscie sie co robic na wlasna reke jak juz sie czlowiek troszke dorobi? wkoncu trzeba miec jakies zabezpieczenie finansowe ;)
wielu tu pewnie juz takowe ma ale z checia wyslucham wlasnie jakie to sa plany czy zalozyliscie jakies firmy itp.
ja osobiscie myslalem nad nieruchomosciami w przyszlosci jakbym troszke kasy uzbieral... mieszkanko kupic i pod wynajem...
druga opcja to cos na czym sie najlepiej zarabia czyli na kobietach ;)
jakis salon fryzjerski z kosmetyczka solarium i sklepem z kosmetykami razem z tym tylko zastanawiam sie ile na to kasy potrzebne.
Osobiscie nie mialbym problemu z pracownikami bo w moim zyciu mam pelno dosc dobrych kosmetyczek a tym bardziej fryzjerek ;)
trzecia opcja to budowlanka.
jezeli czlowiek chcialby inwestowac w nieruchomosci to nie ma nic lepszego jak miec jeszcze swoj sklep budowlany. zawsze mozna po taniosci kupic mieszkanie i wyremontowac duzo taniej jezeli masz swoich pracownikow jak i materialy. a na sklepie budowlanym tez sie niezle zarabia w Pruszkowie mam kolesia ktory jest chyba najbogatrzy w miescie i dorobil sie wlasnie na budowlance i ma z 10 odziałów tylko na mazowszu ;)

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Na pewno biznes jest dziesięć razy lepszy niż praca na etacie, no chyba, że ktoś ma 10k na rękę, ale takich etatowców jest niewiele. Do własnej firmy trzeba po prostu dojrzeć, na pewno przydatne jest doświadczenie zawodowe, które można wykorzystać, no i przede wszystkim układy, kontakty, znajomości, to w Polsce wciąż jest najważniejsze.:)
Krzysiu89 pisze:Osobiscie nie mialbym problemu z pracownikami bo w moim zyciu mam pelno dosc dobrych kosmetyczek a tym bardziej fryzjerek
Też mam słabość do takich pań.:) Szczególnie fajne są tzw. solarki.:)
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
Wirus
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 1556
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:50

Nieprzeczytany post autor: Wirus »

Krzysiu, powiem głośno i wyraźnie, po kilkudziesięcioletnim doświadczeniu, żebyś sto razy się nad tym zastanowił: nie w tym państwie.

Awatar użytkownika
Krzysiu89
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 08 gru 2011, 00:31

Nieprzeczytany post autor: Krzysiu89 »

hehe no napewno ciezko w tym panstwie na zarobek poprzez biznes... jak nie kradniesz to nie masz ;/

jasonbourne moze do solarek sklonnosci nie mam ale do fryzjerek i owszem ;P

malsehen
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 07 lip 2011, 18:30

Nieprzeczytany post autor: malsehen »

Krzysiu89 pisze:mieszkanko kupic i pod wynajem
To musiałbym bardzo okazyjnie kupić, a potem mieć wielkie szczęście co do najemców, w przeciwnym razie więcej zarobisz na lokacie. To już nie te czasy, gdy biznes ten opłacał się głównie z powodu dużego wzrostu cen nieruchomości w krótkim okresie czasu.

Awatar użytkownika
Krzysiu89
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 08 gru 2011, 00:31

Nieprzeczytany post autor: Krzysiu89 »

malsehen pisze:
Krzysiu89 pisze:mieszkanko kupic i pod wynajem
To musiałbym bardzo okazyjnie kupić, a potem mieć wielkie szczęście co do najemców, w przeciwnym razie więcej zarobisz na lokacie. To już nie te czasy, gdy biznes ten opłacał się głównie z powodu dużego wzrostu cen nieruchomości w krótkim okresie czasu.
jak sie dowiadywalem to wynajm jest caly czas oplacalny. Kumpel ma mieszkanie i ciagle kogos w nim ma a lokatorzy mu sie zmieniaja przynajmniej 2-3 razy w roku
no ale wazne jest tez miejsce i oczywiscie cena

Awatar użytkownika
Darkey
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 713
Rejestracja: 22 gru 2011, 00:45

Nieprzeczytany post autor: Darkey »

Wirus pisze:po kilkudziesięcioletnim doświadczeniu, żebyś sto razy się nad tym zastanowił: nie w tym państwie.
zawsze może być gorzej :) według rankingów przybywa nam milionerów czyli własny biznes może być dochodowy 8)
Krzysiu89 pisze: ciezko w tym panstwie na zarobek poprzez biznes... jak nie kradniesz to nie masz
skoro tak myślisz, a dodatkowo twój system wartości jest sprzeczny z takim postępowaniem, to choć byś chciał nie zarobisz, bo nie możesz się mylić :)
znam osoby które po tech. rozkręciły własne biznesy i dobrze prosperują :D czyli się da :mrgreen: a pasywny dochód z nieruchomości to jest już coś :D

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

stworzyc swoisty portfel inwestycyjny na forexie
mam w tym celu opracowany plan inwestycyjny
innymi slowy minimalny naklad pracy maksymalizacja zyskow z wielu zrodel wszytsko w obrebie forex, nie mam zamiaru pracowac dluzej jak godzine dziennie
przestestowalem wszytsko dziala, teraz tylko kapital i nieco wiecej doswiadczenia
wszytsko jest na bardzo dobrej drodze
16h dziennie przy kompie wreszcie procentuje

w dalszej perspektywie akcje
znam bardzo dobrego maklera z stalymi wynikami 15 - 25 rocznie od 12 lat
start od miliona pln - do zrobienia i bardzo przyjemne aktywo wymagajace minimalnego wkladu czasu

binzes ? w polsce ? nigdy w zyciu, tutaj robi sie wieksze pieniadze
po to wszedlem na rynek zeby nie miec nigdy wiecej w zyciu do czynienia z calym tym sqrw****twem
zadne lokale pod wynajem czy czynszowki takie rzeczy sie robi zeby dywersyfikowac ryzyko a nie robic duze pieniadze nie wszyscy o tym wiedza

dalej rozwoj pasji a mam liczne i kosztowne
z innej beczki w przeciwniestwie do wielu nie chce zostac rentierem
to co robie jest dla mnie zrodlem ogromnej pasji i nieskonczonej satysfkacji
i tego zycze wszytskim forumowiczom

pozdrawiam
sukcesow rownowagi i szczescia

malsehen
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 07 lip 2011, 18:30

Nieprzeczytany post autor: malsehen »

Krzysiu89 pisze:no ale wazne jest tez miejsce i oczywiscie cena
Te rzeczy, które wymieniłeś nie są też ważne, ale są ważne przede wszystkim, a na pewno mało istotne jest kto co mówi na jakiś temat.
W firmie w pierwszej kolejności zawsze kajecik, ołówek i prosty rachunek, czy nam się coś opłaci, czy nie.

Awatar użytkownika
Krzysiu89
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 08 gru 2011, 00:31

Nieprzeczytany post autor: Krzysiu89 »

;) perspektywy sa zawsze jakies, moze napiszecie swoje pomysly ;)? co w tym kraju moze byc dochodowe ;)

ODPOWIEDZ