Szwecja umiera

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
pawel2907
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 06 wrz 2011, 17:27

Szwecja umiera

Nieprzeczytany post autor: pawel2907 »

Miej nadzieję na najlepsze, ale zawsze bądź gotów na najgorsze.

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Dokładnie, tych lewaków to bym w kontener i won ! Niezłe piekło budują w Europie. Mam nadzieję że jakiś polityk się obudzi i zrobi w Europie porządek i tych nierobów wygoni na pustynie. Chore to że ewidentnie nie chcą się zaasymilować, pozwala im się na getta i ładuje kasę do worka bez dna, pytam w imię czego ??????? Nie podoba się ? Na statek i na pustynie wielbłądy pasać ! Europejczyk nie ma żadnych praw w krajach islamskich, dlaczego im się daje prawo decydowania jak ma wyglądać nasz świat? Gdzieś nawet kościoły chcieli już na meczety przerabiać. Jestem za tolerancją jak najbardziej, ale na zdrowych zasadach i w obie strony.

Awatar użytkownika
tarfue
Gaduła
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:28

Nieprzeczytany post autor: tarfue »

po co oni ich tam wpuścil ?

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Microbi pisze:Jestem za tolerancją jak najbardziej
Wyjedź na dłużej za granicę to już nie będziesz :D

Przypomniał mi się dowcip:
Jak jest różnica między turystą a rasistą?
2 miesiące

Mnie zajęło to ponad rok. I nie chodzi tu o taki rasizm w stylu Ku Klux Klan.
Tylko o zrozumieniu że odległe od siebie kulturowo społeczności nie powinny się z sobą mieszać na większą skalę.
Bo jak nas historia uczy zawsze to się źle kończyło.
Ciężko policzyć ile razy żydzi byli wyganiani w przeszłości z całej europy.
Co do filmiku to dużo w nim pewnie przesady.
Ale dużo też prawdy. Nie wiem jak w Szwecji to wygląda ale w UK są miasta gdzie angole boją się sami chodzić po zmroku.
Anglicy nie ujawniają swoich poglądów publicznie z powodu swojej natury i poprawności politycznej.
Ale jak się zna ich bliżej i pociągnie za język na osobności to się można sporo nasłuchać.
Nie zdziwię się jak za jakiś czas zaczną się pogromy w UK.

Dodano po 4 minutach:
po co oni ich tam wpuścil ?
Lata eugeniki i degradacji genetycznej. Chyba chcieli wpuścić trochę nowej krwi.
I wyszło im jak wyszło.
Kolega który mieszkał w Szwecji i zajmował się jakąś komiwojażerką i chodziło od domu do domu opowiadał mi że tyle upośledzonych fizycznie lub psychicznie w całym życiu nie widział co tam czasem przez jeden dzień.
A ja myślałem że UK jest stolicą europy jeśli chodzi o ilość downów na kilometr kwadratowy. On mnie wyprowadził z błędu.

Dodano po 2 godzinach 40 minutach:

http://www.youtube.com/watch?v=y-Ozejo_ ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=9AZjsRzf ... re=related
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
pawel2907
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 06 wrz 2011, 17:27

Nieprzeczytany post autor: pawel2907 »

Mysle ze nam inwazja muzułmanskich nierobów nie grozi na taką skale jak zachodniej europie - jestesmy krajem ktory oferuje zbyt maly socjal w porownaniu do niemiec, francji czy skandynawii. Co do wymieszania genetycznegi to samo sie tyczy Norwegii - pracowalem tam niemal 2 lata - z reguły w małych miastach - tylu chorych psychicznie i fizycznie ludzi nigdzie nie widzialem - kazirodztwo w malych wioskach bylo rzeczą powszechną - kiedys to byl kraj rybacki, do 1967 roku zył głównie z połowów wielorybów - w zasadzie wszystkie wieksze gatunki wielorybów zagrozone są wyginieciem dzieki Norwegii ktora z antarktyki i reszty oceanów zrobiła pola rzeźi tych ssakow. Później amerykanie odkryli im rope i jakos wyszli z nedzy


co do samej tolerancji i pieknego gadania lewakow o tym jak bardzo sznaują kazdego hehe .... popis lewackiej tolerancji


http://www.youtube.com/watch?v=SrGOvnKxXCE

nie przeszkadzajcie bo to jest niekulturalne .... :lol:
Miej nadzieję na najlepsze, ale zawsze bądź gotów na najgorsze.

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

pawel2907 pisze:Mysle ze nam inwazja muzułmanskich nierobów nie grozi na taką skale jak zachodniej europie
jeszcze nie, wystarczy ze dalej będą sie panoszyć i zdominują bez walki większą część Europy i nie będzie juz wesoło.

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

Ja się zastanawiam czy rząd ich nie zaprosi w ramach rozwiązania problemu niżu demograficznego.

Awatar użytkownika
RAY of Sunshine
Gaduła
Gaduła
Posty: 350
Rejestracja: 08 wrz 2010, 20:33

Nieprzeczytany post autor: RAY of Sunshine »

Obejrzyjcie sobie proszę ten dokument: " Islam religia pokoju? O czym Polacy powinni wiedzieć"
http://www.youtube.com/watch?v=nXg_9kTwnGM

Nie czytałem koranu ale jeżeli to wszystko prawda, to pomijając to, że są lewymi nierobami i kosztują nas fortunę to oni najzwyczajniej nam zagrażają! :roll: No to po tym filmie ochota na dłuższe osiedlenie się np. w Dubaju przechodzi w mgnieniu oka niestety :wink:
Pzdr.

P.S. A po zapoznaniu się z powyższym wypowiedź jednego z Polskich profesorów:
http://www.youtube.com/watch?v=g3odpVIB ... re=related
"Rynek ma tylko jedną stronę i nie jest to bynajmniej strona byka czy niedźwiedzia, jest to tylko właściwa strona"

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Przez ponad rok mieszkałem z muzułmaninem z Afryki w pokoju wielkości przedziału kolejowego. Prawdą jest, ze jako koleś z Afryki widział objawy rasizmu nawet w tym ze cukier jest biały. Prawdą jest, że zasada "oko za oko" była pierwszym z jego przykazań, co w połączeniu z jego definicją rasizmu nie przysparzało mu wielu przyjaciół. Był też najmniej problematycznym lokatorem z jakim przyszło mi mieszkać i najbardziej szczodrym kolegą gdy nie było co jeść. Nigdy nie odmawiał pomocy, nie indoktrynował, mimo iż od razu powiedziałem mu iż jestem niewierzący co podobno jest dla nich czymś na równi z bydlęciem. Był lepszym kumplem od wszystkich interesownych Polaków gotowych sprzedać każdego za parę koron. Nie jestem jak sądzę rasistą ale realistą. Z gościa co całe życie pasał kozy wg. słońca nigdy nie będzie punktualny pracownik. Nie będzie wypruwał się w robocie facet na którego w domu robiły cztery żony. 2-4 tysiące kilometrów to niewielka odległość, ale kluczowa w różnicach kulturowych których nie chcemy lub nie umiemy zrozumieć a oni nie chcą się często dostosować. Dajemy sobie włazić na głowę bo taka jest nasza kultura - nie dla przemocy, rasizmu i ksenofobii. Być może przez to wyginiemy jak neandertalczycy, ale przynajmniej zrobimy to z zasadami :lol: . Pozostaje tylko mieć nadzieję, że coca cola i hamburgery zrobią swoje...
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

T-REX pisze:przez to wyginiemy jak neandertalczycy, ale przynajmniej zrobimy to z zasadami
dobre, padłem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ODPOWIEDZ