samochodziki

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
Krzysiu89
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 08 gru 2011, 00:31

samochodziki

Nieprzeczytany post autor: Krzysiu89 »

czyli to co mężczyźni chyba lubią najbardziej ;) prędkość moc i sylwetka ;P przeważnie to kobiety sa na pierwszym miejscu a odrazu za nimi cztery kółka z dużym V ;)
piszemy o swoich marzeniach, co byśmy chcieli mieć bądź może co mamy ;)
ja osobiście mondeo mk3 2001r. 140km ;) ładne, zgrabne, pojemne i przez rok jedyne co to niestety do roboty zawieszenie ;) no ale jeżeli się do pracy jedzie przez drogę ktora juz byla nawet w telewizji to nic dziwnego ;)
a marzenie jak narazie to Audi A8
http://staringapocalypse.blogspot.com/2 ... di-a8.html
to tak najblizsze do spelnienia ;) bo nie wspomne juz o najnowszym A8 albo o aston martinie badz maserati ;D

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Moje aktualne marzenie. Miałem nawet sobie kupić Astrę III GTC, ale ostatnio budżet napięty, trzeba się obejść smakiem. Na IV daję sobie 2-3 lata, no chyba że zarobię na FX jakoś dużo i szybko, bo w sumie cena nie jest jakaś kosmiczna.:)

Dzisiaj widziałem na żywo, u mnie na wsi w galerii stoi, rewelacja, choć dość ciężki jest niestety.:)

Aha, żeby nie było, to jest takie "marzenie realne", które może się stać rzeczywistością, bo takie "marzenie nierealne" to oczywiście Carrera.:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

silent

Nieprzeczytany post autor: silent »

@jasonbourne ople i astry rządzą ;P ;)
tez jestem maniakiem tych autek :) a to co pokazałeś to na pewno przyszłość ;)

Awatar użytkownika
ramaso
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 05 maja 2011, 21:06

Nieprzeczytany post autor: ramaso »

Żadne tam Carrera :D

Ja chcę do kompletu
Camaro 2SS,
RAM 3500 HD,
Jeep Rubicon Unlimited i
Lada 2107 (rok prod. 2011 - z ostatniego wypustu). - http://www.lada-auto.ru/cgi-bin/models. ... branch=tth

:)

Awatar użytkownika
Patyk89
Gaduła
Gaduła
Posty: 195
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:28

Nieprzeczytany post autor: Patyk89 »

Ja obecnie śmigam BMW E36 Cabrio (:

Moje pierwsze BMW i już wiem, że moim następnym wozikiem też będzie BMW.

Do opli Astr mam uraz, bo mi taką kolo wjechał w dupe mojej bawarki :(

Ogólnie z marzeń osiągalnych:

BMW E36 M3 albo BMW E46 M3

Z "ciężej" osiągalnych - Lambo Gallardo lub Diablo ;)

Pzdr

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

ciekawe, ze wiekszosc mysli o sportowych samochodach. ja to wciaz zapatrzony jestem w ciezkie, duze terenowki. ale na miasto taki range rover mi stanowczo wystarczy.:)
ramaso pisze:Lada 2107 (rok prod. 2011 - z ostatniego wypustu)
trudno mi bylo uwierzyc, ze jeszcze produkuja:) design ponadczasowy! ciekawe czy mozna znalezc egzemplarze w automacie :)

Awatar użytkownika
ramaso
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 05 maja 2011, 21:06

Nieprzeczytany post autor: ramaso »

przestali produkowac w sierpniu 2011 po kilku dekadach bezustannej produkcji - fantastyczne auto, zero elektroniki, zero udoskonalen od czasow gdy bylem maly. Taki wehikul z PRL-u :))

Co do terenówek to pelna zgoda aczkolwiek u mnie terenowe to Wrangler, Ram Power Wagon, Toyota Tundra i Land Cruiser V8.

sportowy to tylko dodatek, więc najtańszy. Camaro od kilu miesięcy jest w ofercie polskiego Chevroleta, wiec nie trzeba sciagac zza wielkiej wody. I kosztuje polowe tego co samochody europejskie o podobnej mocy.

Awatar użytkownika
Krzysiu89
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 08 gru 2011, 00:31

Nieprzeczytany post autor: Krzysiu89 »

jasonbourne pisze: Moje aktualne marzenie. Miałem nawet sobie kupić Astrę III GTC

jasonbourne jakbym bym mógł (oczywiscie to jest moje osobiste zdanie) to odradzam astry ;) mam kumpla w elektronice samochodowej i miesiac bez chociaz jednej astry w ich garazu ktory ma problemy z elektroniką to miesiac stracony. Kazdemu odradza tego samochodu... nie wiem jak jest z Ta nowa astra bo jej jeszcze nie widzialem ani o niej nie slyszalem ;) ale mowie to jest tylko moje zdanie i jezeli jest To Twoje marzenie to kupuj ;) niewazne jakie to sa marzenia, warto jest spelniac ;)

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Czemu nikt nie ma chociaż ferrari? :D

Awatar użytkownika
szulczas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 436
Rejestracja: 03 maja 2010, 12:21

Nieprzeczytany post autor: szulczas »

a ja chcetnie bym czym takim polatal... tylko dorzucil bym piekny napis "GAME OVER" :D

http://moto.pl/MotoPL/51,88389,7212415.html?i=0

ODPOWIEDZ