Forum zagraniczne/International

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
fenix777
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 01 paź 2006, 09:35

Forum zagraniczne/International

Nieprzeczytany post autor: fenix777 »

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej osób na forum, używających inny język niż polski. Wydaje mi się że powinien zostać wydzielony specjalny temat tylko dla obcokrajowców.
Moja propozycja:
International Forum
Forum for people who don`t know Polish language.
You can write here any questions/suggestions or your manner/strategy on forex.

Z komunikacją po angielsku czy rosyjsku nie powinno być problemów...
Morfeus do Neo:
"There`s a difference between knowing the path and walking the path"
Pomyśl na rynku forex o tym cytacie z filmu "Matrix".

Awatar użytkownika
Kuguar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 795
Rejestracja: 10 sie 2007, 20:12

Nieprzeczytany post autor: Kuguar »

Bardzo dobry pomysł Fenix--a tam można stworzyć tematy odpowiednie do naszych działow bo inaczej syf bedzie tzn:trading strategy,,
forex discussion,journal,trading room, i inne które są u nas żeby był jakis porządek:)
GOD BLESS ME...-"candles absorb EVERYTHING (news, rumours, speculation, etc). candles are price. price is....everything"
Mój Journal: http://forex-nawigator.biz/forum/journa ... 17291.html

Awatar użytkownika
gucio
Gaduła
Gaduła
Posty: 222
Rejestracja: 04 sie 2006, 14:15

Nieprzeczytany post autor: gucio »

Ja na <zagranicznych> forach nie spotkalem sie z czyms takim.Codziennie czytam ForexFactory i nie widzialem tam zadnego postu w jezyku polskim.Natomiast widze naszych forumowiczow piszacych po angielsku.
Jak chca byc na tym forum niech pisza po polsku /slownikow i translatorow pelno/

Awatar użytkownika
Kuguar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 795
Rejestracja: 10 sie 2007, 20:12

Nieprzeczytany post autor: Kuguar »

To będziemy pierwsi:)
GOD BLESS ME...-"candles absorb EVERYTHING (news, rumours, speculation, etc). candles are price. price is....everything"
Mój Journal: http://forex-nawigator.biz/forum/journa ... 17291.html

Awatar użytkownika
Mi$iek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 10 sie 2006, 12:20

Nieprzeczytany post autor: Mi$iek »

Będziemy pionierami... :) Pomysł dobry, tylko będzie trzeba znaleść modów dobrze znających te obce języki, ale myśle że z tym nie będzie problemu... :)

Awatar użytkownika
fenix777
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 01 paź 2006, 09:35

Nieprzeczytany post autor: fenix777 »

1. Również uważam, że powinien zostać utrzymany porządek folderów, który podał tutaj Kuguar [tak jak na polskim forum].
2. Wydaje mi się Mi$iek, że moderatorzy na tym forum dobrze znają co najmniej 1 język obcy. W ogóle to uważam, że osoby nieznające np. angielskiego w stopniu komunikatywnym nie osiągną żadnych sukcesów na forex...
Morfeus do Neo:
"There`s a difference between knowing the path and walking the path"
Pomyśl na rynku forex o tym cytacie z filmu "Matrix".

Awatar użytkownika
gucio
Gaduła
Gaduła
Posty: 222
Rejestracja: 04 sie 2006, 14:15

Nieprzeczytany post autor: gucio »

Kuguar pisze:Bardzo dobry pomysł Fenix--a tam można stworzyć tematy odpowiednie do naszych działow bo inaczej syf bedzie tzn:trading strategy,,
forex discussion,journal,trading room, i inne które są u nas żeby był jakis porządek:)
To jest dobre-ale trzeba to jeszcze podzielic na conajmniej 4 dzialy jezykowe.Proponuje-angielski,niemiecki,wloski i rosyjski.Mysle ze z innymi jezykami mozemy miec trudnosci./mam na mysli modow/

ODPOWIEDZ