Problem z uzytkownikiem - arekjowiak

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Problem z uzytkownikiem - arekjowiak

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

Hej,

Od dluzszego czasu czynnie nie udzielam sie juz na forum ale od jakiegos czasu dostaje nieprzyjemny spam na prywatna skrzynke od nieznanego mi Pana z ktorym nigdy nie mialem przyjemnosci rozmawiac - arekjowiak
Bardzo prosze o zajecie sie tym tematem - jakis ban na MAC adres najlepiej :) spamuje i smieci skrzynke i pewnie innym tez obrazajac przy okazji... dodam, ze ani raz na ten spam nie odpowiedzialem ignorujac to totalnie.

Pozdrawiam serdecznie,
Kusus

1.
comparic.slack.com
PWpn 04-06-2018, 17:14
Od: arekjowiak
Do: Kusus

Siema zapraszam cie na comparic czat jak chcesz wyjasnic wszystko, pokaz ze masz jaja i zalatwmy to raz na zawsze baranie

2.
Comparic. Slack.czat
PWśr 30-05-2018, 15:33
Od: arekjowiak
Do: Kusus

Siema zapraszam cie na comparic czat jak chcesz wyjasnic wszystko, pokaz ze masz jaja i zalatwmy to raz na zawsze baranie.

3.
Kermit
PWśr 23-05-2018, 13:46
Od: arekjowiak
Do: Kusus

Siema to ciebie wyjebali z tjs za picie wody, alkoholiku? :lol:
Wracaj na forum lamusie skoncz sie mazac.

4.
Atlanticos
PWpn 07-05-2018, 17:21
Od: arekjowiak
Do: Kusus

Elo kurwiaku z grzywą. Jak ty sie tak bedziesz obrazal i pultał to nigdy nie zaczniesz zarabiac. I skoro iwazasz ze idealnych warunkow do handlu jest duzo to musisz sie jeszcze sporo nauczyc. :d

5.
Arek Jowiak comparic.slack.com
PWpn 30-04-2018, 20:53
Od: arekjowiak
Do: Kusus

Elo kurwiaku z grzywą. Jak ty sie tak bedziesz obrazal i pultał to nigdy nie zaczniesz zarabiac. I skoro iwazasz ze idealnych warunkow do handlu jest duzo to musisz sie jeszcze sporo nauczyc. :d

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Problem z uzytkownikiem - arekjowiak

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Kusus pisze:Hej,

Od dluzszego czasu czynnie nie udzielam sie juz na forum ale od jakiegos czasu dostaje nieprzyjemny spam na prywatna skrzynke od nieznanego mi Pana z ktorym nigdy nie mialem przyjemnosci rozmawiac - arekjowiak
Bardzo prosze o zajecie sie tym tematem - jakis ban na MAC adres najlepiej :) spamuje i smieci skrzynke i pewnie innym tez obrazajac przy okazji... dodam, ze ani raz na ten spam nie odpowiedzialem ignorujac to totalnie.

Pozdrawiam serdecznie,
Kusus

1.
comparic.slack.com
PWpn 04-06-2018, 17:14
Od: arekjowiak
Do: Kusus

Siema zapraszam cie na comparic czat jak chcesz wyjasnic wszystko, pokaz ze masz jaja i zalatwmy to raz na zawsze baranie

2.
Comparic. Slack.czat
PWśr 30-05-2018, 15:33
Od: arekjowiak
Do: Kusus

Siema zapraszam cie na comparic czat jak chcesz wyjasnic wszystko, pokaz ze masz jaja i zalatwmy to raz na zawsze baranie.

3.
Kermit
PWśr 23-05-2018, 13:46
Od: arekjowiak
Do: Kusus

Siema to ciebie wyjebali z tjs za picie wody, alkoholiku? :lol:
Wracaj na forum lamusie skoncz sie mazac.

4.
Atlanticos
PWpn 07-05-2018, 17:21
Od: arekjowiak
Do: Kusus

Elo kurwiaku z grzywą. Jak ty sie tak bedziesz obrazal i pultał to nigdy nie zaczniesz zarabiac. I skoro iwazasz ze idealnych warunkow do handlu jest duzo to musisz sie jeszcze sporo nauczyc. :d

5.
Arek Jowiak comparic.slack.com
PWpn 30-04-2018, 20:53
Od: arekjowiak
Do: Kusus

Elo kurwiaku z grzywą. Jak ty sie tak bedziesz obrazal i pultał to nigdy nie zaczniesz zarabiac. I skoro iwazasz ze idealnych warunkow do handlu jest duzo to musisz sie jeszcze sporo nauczyc. :d
To w comparic udzielają sie tacy kolesie? Miałem lepszą o nich opinie :d
Chyba przy "miałem" już pozostane :)

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: Problem z uzytkownikiem - arekjowiak

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

Te frazy typu kermitt itp to tytuly wiadomosci od tego samego kolesia arekjowiak. Tak nadmieniam.

Co eo camparica to tam jest Pan ktory sie nazywa podobnie ale ktos sie pod niego podszywa i probuje mu zaszkodzic. Napisalem do niego i tak twierdzi.

Google wiecej Ci powie...

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: Problem z uzytkownikiem - arekjowiak

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Dziękuję za zgłoszenie.

Użytkownik zbanowany. Dodatkowo rejestracja i logowanie było przez sieć TOR oraz fikcyjny email.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
traderslife
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 22 lis 2016, 16:44

Re: Problem z uzytkownikiem - arekjowiak

Nieprzeczytany post autor: traderslife »

To ja się podzielę screenem z czatu Comparic ;)

Kusus wielokrotnie rejestruje się na czacie i wyraźnie ma jakiś problem z Arkiem. Nie wiem o co poszło, ale wydaje mi się, że gość się baaardzo nudzi i próbuje oczerniać Arka na wszystkie możliwe sposoby :shock:
Administrator pisze:Dziękuję za zgłoszenie.

Użytkownik zbanowany. Dodatkowo rejestracja i logowanie było przez sieć TOR oraz fikcyjny email.

Pozdrawiam.
Sądzę, że autor tego wątku rozmawiał sam ze sobą 8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Irek91
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2018, 13:54

Re: Problem z uzytkownikiem - arekjowiak

Nieprzeczytany post autor: Irek91 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

To ja jestem Arkadiusz Jóźwiak, redaktor Comparic.pl

Chciałbym sprostować to wszystkie brednie na temat mojej osoby:
- Nigdy wcześniej nie miałem konta na forum nawigatora.
- Konto "Irek91" to moje pierwsze i jedyne konto. Aby umożliwić weryfikację mojej tożsamości konto zastało założone za pośrednictwem służbowego maila Compairc.pl.
- Nie jest to pierwszy raz, kiedy ktoś się pode mnie podszywa. Już jakiś czas temu ktoś założył konto Arek Kuźwiak na twitterze.
- Nigdy nikogo w ten sposób nie obrażałem. Jestem dobrze wychowaną osoba i nie zniżyłbym się do tego poziomu.
- Najdziwniejsze albo wręcz najśmieszniejsze jest to, że prawdopodobnie osobą, która się pode mnie podszywa jest dokładnie ta sama osoba, która w powyższym wątku zgłosiła problem ze mną - Kusus. Wystarczy spojrzeć na ilość kont o tej nazwie zakładanych na Slacku Comparic, z których obrażał mnie i innych użytkowników regularnie.

W związku z powyższym chciałbym oczyścić swoje imię i imię całej redakcji Comparic z wszelkich zarzutów. Ani ja, ani moi koledzy redakcyjni nigdy nie posunęliby się do takiego czegoś. Rozumiem, że wiele osób mogło skojarzyć mnie z tą sprawą dlatego mam nadzieję, że to sprostowanie rozwieje wszelkie wątpliwości.

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: Problem z uzytkownikiem - arekjowiak

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Luzik Arek :) Od razu było widać, że to nie Ty założyłeś konto na fake maila przez sieć TOR, tylko ktoś Cię wrabia. Niestety nie jestem w stanie ustalić kto... I w ogóle kto obraża kogoś w Internecie pod własnym imieniem i nazwiskiem :)


Pozdrowienia dla Comparica i Marcina - mistrza kolorowych skarpetek :D

tizoo
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2012, 17:28

Re: Problem z uzytkownikiem - arekjowiak

Nieprzeczytany post autor: tizoo »

tez siedze na czacie z comparica juz dluzszy czas, mala grupa ale zyczliwych sobie osob i nagle wlazl tam z butami ten wiesniak kusus, probowal cos tam na poczatku przygwiezdzic lansujac sie na experta, oczywiscie szybko zostal zdemaskowany i otrzymal mu nalezna sobie ignorancje co rozsierdzilo go tylko jeszcze bardziej, zaczely sie hamskie ataki na wszystkich i wszystko, mial banowane kazde konto ktore zakladal a z uporem maniaka otwieral nowe i nowe czasami kilka dziennie. gosc ma spore problemy osobowosciowe nie mowiac juz o emocjonalnych, powinno sie eliminowac takie chwasty jak ten typ z kazdej mozliwej grupy...pzdr

Awatar użytkownika
Darro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 11 lut 2017, 07:54

Re: Problem z uzytkownikiem - arekjowiak

Nieprzeczytany post autor: Darro »

traderslife pisze:To ja się podzielę screenem z czatu Comparic ;)

Kusus wielokrotnie rejestruje się na czacie i wyraźnie ma jakiś problem z Arkiem. Nie wiem o co poszło, ale wydaje mi się, że gość się baaardzo nudzi i próbuje oczerniać Arka na wszystkie możliwe sposoby :shock:
On nie ma problemu z Arkiem...on ma problem ze sobą ;) O ile pamietam dostało nam sie wszystkim z chata, nie oszczędził nikogo...ale zdecydowanie Arek jest jego "ulubieńcem" hehe ...

ask
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 24 wrz 2015, 17:04

Re: Problem z uzytkownikiem - arekjowiak

Nieprzeczytany post autor: ask »

Jaki to czat comparica ? Mozna dostac dostep ?

ODPOWIEDZ