Usunięty temat

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
arkopolo07
Gaduła
Gaduła
Posty: 137
Rejestracja: 29 wrz 2013, 16:00

Usunięty temat

Nieprzeczytany post autor: arkopolo07 »

Witam,

Chciałem się zapytać dlaczego temat w dziale "ciekawe linki i reklamy" dot. serwisu InsiderFX został zamknięty? Nie wydaje mi się, żeby naruszone były jakieś zasady forum. Dział wydaje mi się, że adekwatny - przed długi czas było i nagle coś się stało? Nie dodaje linku do każdego wpisu, zazwyczaj są to raptem 1-2 wpisy na forum w tygodniu.

Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Usunięty temat

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Pewnie podobny powód.
http://forex-nawigator.biz/forum/co-sie ... ml#p718947

Myślę że dział jest po to żeby się zareklamować u użytkowników a nie ich zamęczać.
Oprócz tego podbijanie tematu w celu napędzania klików ma czasem odwrotny skutek.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

arkopolo07
Gaduła
Gaduła
Posty: 137
Rejestracja: 29 wrz 2013, 16:00

Re: Usunięty temat

Nieprzeczytany post autor: arkopolo07 »

Ale w każdym linku ujęty jest inny temat - nigdy ten sam, więc nie rozumiem tej kwestii, tym bardziej, że jak pisałem moje wpisy nie są częstsze niż 2 w tygodniu...

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: Usunięty temat

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Przyczyna jest dokładnie taka jak napisał daromanchaster z odnośnikiem do mojej wypowiedzi.

Pozwolę się powtórzyć:
Dział "Ciekawe linki, reklamy" zasadniczo służy do reklamy serwisów zewnętrznych i usług, ale w formie "przyzwoitej" tzn. powinien znaleźć się tam główny post zawierający informacje o stronie i jej adresie oraz ewentualnie kilka dodatkowych postów, które informowały by o nowej wersji strony/dziale lub ważnym wydarzeniu.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ