Problem z ostrzeżeniami

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Problem z ostrzeżeniami

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

Uważam, że zaczynam być traktowany przez moderatorów tego forum w sposób powiedzmy nieuprzejmy. Wszystko co tutaj pisze robię to w sposób jak najbardziej uczciwy. Nikogo nie obrażam, nikomu nie sprawiam przykrości a wręcz przeciwnie - staram się pomagać. Pomimo tego że moim zdaniem wnoszę wartościowe treści w budowę tego forum Administratorzy za coś co mogłoby skutkować co najmniej zwróceniem uwagi na zaistniały problem, omijają tą możliwość i walą odrazu z grubej rury. Zamieszczenie linka w stopce do mojej strony, w mojej ocenie wcale nie podlega wykroczeniu które powinno skutkować ostrzeżeniem odnotowanym pod Avatarem. Wystarczyłoby tylko zwyczajne upomnienie ażeby to zmienić i byłoby po sprawie. Moje pytanie jest następujące. Czym kieruje się Administrator w wyborze udzielania takiej kary...? Czy jest subiektywne odczucie....? Chciałbym zauważyć, że regulamin nie precyzuje jakie wykroczenie podlega pod jakie system kary. Jedynie stwierdza że Administrator może zrobić tak, siak czy owak jeżeli... Uważam to za możliwość nierównego traktowania użytkowników i sam czuję się tak potraktowany, zwłaszcza że poprzednie ostrzeżenie jakie otrzymałem udzielono mi za przysłowiowe byle co.....

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: Problem z ostrzeżeniami

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Witam,

Wszyscy na forum traktowani są tak samo i jeżeli ktoś łamie regulamin forum dostaje zwykłe ostrzeżenie lub karę np. w postaci czasowego bana.

Ostrzeżenie jest właśnie formą upomnienia, które dostałeś za nieregulaminowy link w stopce. Myślę, że nie warto zbytnio się rozczulać nad tym ostrzeżeniem. Z praktyki wiem, że prośby o zmianę linków w stopce często były bez odzewu, stąd polityka bezpośrednich ostrzeżeń.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Re: Problem z ostrzeżeniami

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

Jeżeli chodzi o mnie to odzew był natychmiastowy, zaraz po odczytaniu wiadomości. Ja rozumiem że władza jest władzą i porządek musi trzymać, ale nikogo nie rozjechałem ani nikomu krzywdy nie zrobiłem. Niektórzy tutaj używali przekleństw i nie mieli z tego powodu żadnych konsekwencji. Najwyraźniej polityka Administracji jakoś łagodniej ich traktowała. Gdyby to było po raz pierwszy nie robiłbym problemu, ale jest to kolejny raz kiedy za byle co dostaję ostrzeżenie odnotowane pod moim Avatarem. Jest to wykroczenie które popełniłem mimochodem w pośpiechu. Wystarczyło by napisać wiadomość z informacją o nieregulaminowej stopce i byłoby po krzyku. Jeżeli bym jej nie zmienił w określonym czasie to konsekwencje tego byłyby zrozumiałe. A tutaj takie.... ach.... szkoda gadać....

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: Problem z ostrzeżeniami

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Tak jak wspomniałem to tylko ostrzeżenie - to tak jakbyś za wykroczenie drogowe (chociaż nikogo nie rozjechałeś) dostał upomnienie/ostrzeżenie (zamiast mandatu). Ostrzeżenie samo znika po pewnym czasie, więc jeśli nie planujesz innych przewinień nie ma się czym przejmować :)

Pozdrawiam.

Zablokowany