Forex Journal - wybory najlepszego dziennika

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Forex Journal - wybory najlepszego dziennika

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

Chodzi mi o cykliczne wybory przez uzytkowników najlepszego dziennika w ciągu roku, kwartału, miesiąca. Sonda, głosowanie, moze jakis przyklejony temat w Forex Journal? Ciekawie by to wyglądało.... głosy uzytkowników + ocena moderatorów :D i nagroda dla zwyciężcy (albo bez nagrody) ;p jakas konkretna, ustalona punktacja za co i ile pkt ;p Ciekawa sprawa, nei?;p

Można by przez taki ranking ustalić który dziennik śledzić ;p poza tym jaka rywalizacja. Na główną ocenę składałaby się punktacja od moderatorów i osobno od uzytkowników, i łącznie ;p

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: Forex Journal - wybory najlepszego dziennika

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Dzięki za pomysł :)

W wolnej chwili przemyślę jakby to przygotować pod względem technicznym i merytorycznym.

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Forex Journal - wybory najlepszego dziennika

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Myślę że to nie ma sensu, moderatorzy i tak mają masę roboty więc dodatkowe "obowiązki" ich chyba nie ucieszą :) Poza tym to mają być wybory kto jest największym ryzykantem i fuksem zrobił kilkaset% w miesiąc czy stabilny dziennik tradera? Dziennik tradera który wykręcił najwięcej %? zarobił najwięcej $? a może miał dobry stosunek R/R i małe obsunięcia? Poza tym żeby było fair każdy kto ma uczestniczyć w takich wyborach powinien podpiąć konto pod ff lub myfxbook- już widzę jak wszyscy ochoczo podpinają swoje konta ;) Pomijam fakt że ktoś może być dobrym traderem ale po podpięciu konta zje go stres i będzie to na niego źle działać. Inwestorzy użerają się z rynkiem i mało kto będzie miał chęć jeszcze coś udowadniać na forum za jakieś wirtualne punkty.
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

HubGab
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 03 paź 2013, 14:14

Re: Forex Journal - wybory najlepszego dziennika

Nieprzeczytany post autor: HubGab »

Ale tu bardziej chodziło czy dziennik jest wart przeczytania, czy można wyciągnąc wartościowe informacjie a nie sprawdzanie kto jakie ma konto, przynajmniej ja tak zrozumiałem.

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Forex Journal - wybory najlepszego dziennika

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Poziom lenistwa osiąga szczytu u niektórych :wink: robić wybory który dziennik jest wart czytania :lol: moim zdaniem jak ktoś jest nowy/szuka inspiracji to powinien czytać wszystkie dzienniki, może znajdzie coś co go zainteresuje i wprowadzi do swojego tradingu.
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Forex Journal - wybory najlepszego dziennika

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

MaciejWLKP pisze:Poziom lenistwa osiąga szczytu u niektórych :wink: robić wybory który dziennik jest wart czytania :lol: moim zdaniem jak ktoś jest nowy/szuka inspiracji to powinien czytać wszystkie dzienniki, może znajdzie coś co go zainteresuje i wprowadzi do swojego tradingu.
Oj tak wszystkich to nie bardzo dużo dzienników zaczyna się i kończy bardzo szybko - część z nich to młócenie postów i tyle. Ale zgadzam się że ciężko ocenić bo mamy różne strategie no i techniki, nie mówiąc już o poziomie zaawansowania danego autora.
Dla mnie osobiście jak jestem na forum był ten:
http://forex-nawigator.biz/forum/eur-us ... t=Crocopip
Gość nigdy nie podpiął żadnych stat. - wiem że nie razy był proszony o szkolenie - i pokazywał wejścia z takich poziomów że trąciło o abstrakcje.
Dziennik był prowadzony chyba prawie przez 2 lata, podzielony ze względu na długość na 4 części - każda ponad 100K wyświetleń
Wiedza autora na wysokim poziomie potrafił wiele rzeczy wytłumaczyć bez problemu. Od tego czasu powiem że nie znalazłem nic równie dobrego
Ale to już prehistoria.
Jak jest kategoria "Dzienniki ex-post" to daję głos - :D
"If music is dying musicians are killing it" - MP

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: Forex Journal - wybory najlepszego dziennika

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

Dokładnie, to tez jest dobry pomysł aby utworzyć gdzies przykeljony post o tytule "In memory" :D i wspominamy dobre dzienniki tego forum, samemu to cięzko cos znaleźć.

ODPOWIEDZ