Wybieramy styl dla forum

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.

Który styl wybierasz?

Czas głosowania minął 26 wrz 2012, 19:46

we_universal
43
37%
we_clearblue
16
14%
subsilver2
26
22%
prosilver
2
2%
artodia_deluxe
7
6%
khaki_black
7
6%
septon_orange
5
4%
avalon
2
2%
mg_autumn
4
3%
aeroblue
5
4%
 
Liczba głosów: 117

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Wybieramy styl dla forum

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Zapraszam wszystkich do wyboru nowego szablonu forum.
Skórka, która wygra głosowanie będzie domyślnym szablonem forum.

Dodatkowo będzie 4-5 dodatkowych skórek, które będzie można wybrać z panelu "Styl witryny". Oprócz tego doinstalujemy specjalną skórkę w wersji "mobile" na telefony i tablety.

1) we_universal
Aby zobaczyć jak wygląda styl na żywo proszę wejść w opcje "Moje konto" "Ustawienia witryny" Z listy rozwijalnej "Styl witryny" wybrać opcję "we_universal". Tutaj jest już także nowe logo.

2) we_clearblue
Tak jak w przypadku powyżej tylko wybieramy "we_clearblue". Logo i nagłówek oczywiście do podmiany.

3) subsilver2
Obecnie zainstalowa skórka wraz ze starym nagłówkiem i logo nawigatora (wg zaleceń użytkowników).

4) prosilver
Aby zobaczyć jak wygląda styl na żywo proszę wejść w opcje "Moje konto" "Ustawienia witryny" Z listy rozwijalnej "Styl witryny" wybrać opcję "prosilver".

5) Artodia Deluxe (zaproponował: Tig3r)
Demo na stronie https://www.phpbb.com/customise/db/styl ... luxe/demo/

6) Khaki black (zaproponował: mah1y)
Demo na stronie https://www.phpbb.com/customise/db/styl ... lack/demo/

7) Septon Orange (zaproponował: sznuker)
Demo na stronie http://demo.phpbb3styles.net/Septon_Orange

8) Avalon (zaproponował: Doniek)
Demo na stronie http://demo.phpbb3styles.net/Avalon

9) MG Autumn (zaproponował: kris007)
Demo na stronie http://demo.phpbb3styles.net/MG+Autumn

10) AeroBlue (zaproponował: freakout)
Demo na stronie http://demo.phpbb3styles.net/AeroBlue

Niezależnie od tego jaki styl zostanie wybrany będziemy starali się wgrać do niego wszelkie rozsądne modyfikacje zaproponowane przez użytkowników.

Ankieta ma tylko 10 miejsc, dlatego jeżeli ktoś ma inną propozycję proszę ją napisać w odpowiedzi, a głosy doliczymy "ręcznie".

Dziękuję i zapraszam do głosowania.

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: Wybieramy styl dla forum

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

a stary wygląd?
to jest demokracja, większość wybiera jak forum będzie oglądała mniejszość :568:
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: Wybieramy styl dla forum

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Stary wygląd strony (szablon) nie jest kompatybilny z obecną, najnowszą wersją forum.

Poprzedni styl forum to obecny subsilver2 (został jak widać troszkę zmodyfikowany przez ekipę phpBB3).

sznurek

Re: Wybieramy styl dla forum

Nieprzeczytany post autor: sznurek »

Sam jestes sznuker(!). Glosuje na swoj styl, bo mi sie podoba :mrgreen: A nad logo to sie chyba darmo produkowalem? Oczywiscie moze sie nie podobac...

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Re: Wybieramy styl dla forum

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

Ja co prawda proponowałem wczesniej skórkę MG Autumn i została ona tu podana pod głosowanie,
to jednak sam zagłosowałem na skorkę subsilver2, uściślając jednak to najbardziej interesuje mnie
subsilver2 w wersji mniej więcej takiej jak w załączniku, oczywiście wymaga to dopracowania, dopasowania koloru napisów na belce, jak i ostatecznie samego koloru belki.

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: Wybieramy styl dla forum

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Trza przyznać,iż lista propozycji bez fajerwerków.
Najlepsze są tek które już są. Może ktoś da jakiś katalog tych skórek?
prosilver lepsza wizualnie, we_uniwersal bardziej czytelny tekst (bo czarny), ale z kolei cale forum jest zwężone.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Re: Wybieramy styl dla forum

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Na Modestusie nie działa strzałka ostatniej odpowiedzi
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

Awatar użytkownika
altmer
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 05 gru 2010, 00:04

Re: Wybieramy styl dla forum

Nieprzeczytany post autor: altmer »

Mi najbardziej odpowiada we_universal lub subsilver2, jednak kolory sobie ustawiłem inne, w Stylish :)
Jeśli miałbym wybrać jedną, to we_universal, bo np. wreszcie jest fajna duża ikona "wyświetl najnowszy post" - z tym że ona ma link do posta "unread", czyli najnowszego ale nieprzeczytanego, a nie ostatniego, który został napisany. Czy będą możliwe modyfikacje, np. zmiana tego linka z "unread" na "getlast post"? Trochę też brakuje nazw for na listach typu "Nowe posty", ale nie jest to nic bardzo ważnego.

Awatar użytkownika
Midas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1372
Rejestracja: 19 gru 2008, 14:43

Re: Wybieramy styl dla forum

Nieprzeczytany post autor: Midas »

kris007 pisze:Ja co prawda proponowałem wczesniej skórkę MG Autumn i została ona tu podana pod głosowanie,
to jednak sam zagłosowałem na skorkę subsilver2, uściślając jednak to najbardziej interesuje mnie
subsilver2 w wersji mniej więcej takiej jak w załączniku, oczywiście wymaga to dopracowania, dopasowania koloru napisów na belce, jak i ostatecznie samego koloru belki.

Pozdrawiam

Ja jestem za taką jak kolega załączył.

Awatar użytkownika
Jack
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 26 sty 2012, 23:43

Re: Wybieramy styl dla forum

Nieprzeczytany post autor: Jack »

kris007 pisze:Ja co prawda proponowałem wczesniej skórkę MG Autumn i została ona tu podana pod głosowanie,
to jednak sam zagłosowałem na skorkę subsilver2, uściślając jednak to najbardziej interesuje mnie
subsilver2 w wersji mniej więcej takiej jak w załączniku, oczywiście wymaga to dopracowania, dopasowania koloru napisów na belce, jak i ostatecznie samego koloru belki.

Pozdrawiam
W pełni popieram, najlepsza skórka imo.

ODPOWIEDZ