Ranga dla usera ?

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Cadermo

Ranga dla usera ?

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Witajcie.
Wraz z napływem wielu nowych użytkowników może warto wprowadzić nową rangę dla użytkowników ,którzy przyczynili się do rozwoju forum . Wyznacznikiem byłaby ilość pochwał. Np od 20 pochwał użytkownik dostaję specjalną rangę ? Takie wyróżnienie i znak ,że rozmawiamy z kimś ,kto forex zna nie od dziś..
Co wy na to?

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Byly juz takie pomysly. Nic z tego nie wyszlo. Na forum jest dokladnie jak w normalnym swiecie.

Najwiecej mowia ci, co maja najmniej do powiedzenia.;)

Zycie.;)

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Szkoda ,że na forum widać brak rozwoju . Jak coś się nie rozwija to upada. Nie mówię tego złośliwie ,tylko tak po prostu jest.
Może jednak admin się zgodzi ,byłaby to ciekawa opcja :wink:

Awatar użytkownika
colt113
Gaduła
Gaduła
Posty: 287
Rejestracja: 14 wrz 2011, 00:06

Nieprzeczytany post autor: colt113 »

Cadermo pisze:Wyznacznikiem byłaby ilość pochwał.
Ilość pochwał nie jest wyznacznikiem znajomości rynku.
Jak mnie czyjaś wypowiedź w jakiś sposób zainteresuje to wchodzę w profil tego usera przeglądam posty w innych tematach i mam mniej więcej jego obraz jako tradera ;)
Cadermo pisze:Np od 20 pochwał użytkownik dostaję specjalną rangę ? Takie wyróżnienie i znak ,że rozmawiamy z kimś ,kto forex zna nie od dziś..
A to już sam fakt że ma 20 pochwał nie starczy, musi mieć podpis "Master of EKG"?
Cadermo pisze:Szkoda ,że na forum widać brak rozwoju .
Większość na temat FX została już napisana na łamach forum. Wydaje mi sie że jest coraz trudniej wpaść na nowy temat godny poruszenia i chyba dlatego też coraz wiecej powstaje tematów niezwiązanych z FX. Pozostaje siedzieć i czytać :P Chyba że chodzi Tobie o rozwój wizualny ale to już kwestia gustu.
Cadermo pisze:Jak coś się nie rozwija to upada.
Czyli znana i lubiana książka jeśli nie będzie wydawana z nową okładką i czcionką co 2-3 lata to ludzie przestaną ją czytać? Bo to forum jest właśnie taką książką.

Pozdrawiam
Olej wszystko! Gap się w wykres aż zrozumiesz po co się na niego tyle gapiłeś.

Awatar użytkownika
Mavratus
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 20 sie 2010, 09:49

Nieprzeczytany post autor: Mavratus »

Reformy na tym forum zmierzają w złym kierunku. Trzeba oddzielić ziarno od plew i wtedy nie trzeba będzie dawać żadnych specjalnych rang.
Uważaj jest tu dużo zadymiarzy jeśli masz tutaj swoje zdanie i umiesz, wybierać wątki na tym forum na pewno masz predyspozycje. Tylko frajerzy kłócą się kto ma większego.

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

colt113 pisze:Czyli znana i lubiana książka jeśli nie będzie wydawana z nową okładką i czcionką co 2-3 lata to ludzie przestaną ją czytać? Bo to forum jest właśnie taką książką.
Miałem na myśli forum raczej w postaci przedsięwzięcia ,niż książki. Masz firmę ,której nie rozwijasz . Jaka będzie jej przyszłość ? :wink:

ODPOWIEDZ