Porządki na forum

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Porządki na forum

Nieprzeczytany post autor: Esco »

W porozumieniu z modem Daromenchester ustaliłem że w najbliższych dniach jeżeli natrafie na jakieś tematy moim zdaniem bezwartościowe (od dawna martwe, autorzy zbanowani, brak wykresów i konkretnej treści itd.) będę je zgłaszał do usunięcia.

W związku z tym w najbliższych dniach może być sporo zgłoszeń na moje konto.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

skco pisze: (od dawna martwe,
1. Nie zawsze, coś co martwe jest bezużyteczne .. o co mi chodzi..
Sam wiem, że sporo tematów założyłem, gdzie ciagłem może, 3-4 posty.. bo nikt nie był zainteresowany.. co nie oznacza,że za rok lub 2 ktoś na niego nie trafi i nie ożywi..
2. Wiele tematów jest linkowanych wzajemnie.. wiec cos ci sie moze wydac nonsensem.. a faktycznie odetniesz jakis wazny sens z innego tematu..

3. Juz i tak na forum burdel..
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 733#276733
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 854#353854

Zgłaszam Cię na moda.. gdyby co jako jedynego, który postanowił przejąć jakąś inicjatywę.. :wink:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

Mówiąc martwy mam na myśli coś w rodzaju:
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 030#147030

Ewentualnie tematy z 2-3 postami z linkami do innych tematów które zostały dawno usunięte.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Ja myślę, że w przypadku GlobalCleaning.. powinien powstać taki temat.. gdzie mody wrzucają linki co będzie do usuwania.. i jesli nikt nie będzie mial zastrzezen to out.. (np. w tym temacie).. Ja juz nie wiem co zostało wywalone.. ale widzę zastrzeżenia są.. do jakiś Journali itp.. sam też mam..

Wywalono w ciagu ostanich lat kilka naprawde wartosciowych tematow..
HFT-FlashTrading itp..


znikające tematy
xpep pisze:dla mnie to jest jakas wogole dziwna akcja dlaczego te tematy kasujecie? lata 90siate i dyski 40mb sie skonczyly przeciez

najlepiej jakby sie admin wypowiedzial
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

Z działu programowanie to nawet nic nie zgłaszam,
Jest tam ok 1320 tematów z czego ok 900 starszych niż rok w tym ok. 50-60 bez odpowiedzi, zamkniętych lub ogłoszeń.

Szacunkowo patrząc na ilość "bezwartościowych" postów na stronę ok. 15-20 % tematów do wykasowania.

Jak chcecie mogę przeglądać i zgłaszać (Kilka wartościowych rzeczy przy okazji znalazłem) ale będzie dużo roboty przy usuwaniu postów (i ewentualnej weryfikacji mojej oceny tematu jako nieużyteczny)

Awatar użytkownika
riddle
Gaduła
Gaduła
Posty: 252
Rejestracja: 17 cze 2007, 18:22

Nieprzeczytany post autor: riddle »

A tak w ogóle to jaki jest sens takich czystek ? jeżeli temat jest bezwartościowy bądź też nie spotyka się z odzewem w naturalny sposób spada na kolejne strony i nie przeszkadza nikomu. Kasując hurtowo tematy bo tak to będzie pewnie wyglądało możesz usunąć przypadkowo coś wartościowego czy też po prostu na razie nie rozwiniętego jak to pisze reptile. Plus za chęci poprawy jakości ale ja siłę skierowałbym w inne sektory.

Pozdrawiam
Riddle
Forex to nieograniczone źródło pieniędzy, które wystarczy umieć podnieść !
“Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego.”

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

To jest najistotniejsze..
Tig3r pisze:Na forum działa mechanizm automatycznego usuwana starych (nieużywanych) wątków, jeśli chcemy aby konkretne nie zniknęły to trzeba to zgłosić do moderatora - wątek zostanie oznaczony jako "nie do skasowania'.

Poszczególne mechanizmy są ustawione obecnie:
- czasowe n 3 dni
- ogólne n 4 lata
- systemy n 5 lat
- prognozy n 4 lata
- początki n 4 lata
- platformy n 4 lata
- programowanie n 5 lat
- jurnal n 4 lata
- linki n 1 rok
- konkurs n 4 lata
- kosz n 1 dzień
- off-topic n 1 rok

Tak więc apeluję o zgłaszanie wartościowych wątków, które zostaną ochronione n wystarczy dodać ankietę do 1 posta aby mechanizm automatycznego czyszczenia go pomijał.
Więc jak już ktoś przegląda całe forum warto przyglądnąć się wartośćiowym tematom.. fakt istnienia tematu 5 lat nie powinno być skazane na wywalenie bo jest stary..
Kiedys działy miały po kilkanascie stron.. było co czytać.. :D
No i watki sie tak nie powtarzaly od nowa o tym samym..
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

ka7 w temacie "Tenerife" napisał coś takiego:
apeluje walnijcie reklame jakiegos brokera na forum,ale przestancie dziadowac
Władze forum, co wy na to?
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

reptile pisze:Więc jak już ktoś przegląda całe forum warto przyglądnąć się wartośćiowym tematom.. fakt istnienia tematu 5 lat nie powinno być skazane na wywalenie bo jest stary..
Uuuu ... widzę,że sporo tych tematów przepadło jednak.. ja jednak proponuje potraktować sprawe priorytetowo..
Klawiatura dla tradera.. zniakneła.. a teaz mamy nastepny temat walkujacy to samo podobnie..
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

reptile pisze: Uuuu ... widzę,że sporo tych tematów przepadło jednak.. ja jednak proponuje potraktować sprawe priorytetowo..
Klawiatura dla tradera.. zniakneła.. a teaz mamy nastepny temat walkujacy to samo podobnie..
Ja sie do tego nie przyczyniłem ... w ogólnych nie sprzątałem.

ODPOWIEDZ